Jump to content
GOLFAKI 4

Weekly Night Out : 19/6 @ Αττική - Ίλιον - Delight Cafe

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη του Hellenic VWClub,

 

Η θερμοκρασία όλο και ανεβαίνει οπότε και οι συναντήσεις μας περνούν σε καλοκαιρινή διάσταση. Πιστοί στην αγαπημένη μας συνήθεια λοιπόν ανανεώνουμε το ραντεβού μας για την προσεχή Πέμπτη σε μια από τις λίγες εναπομένουσες οάσεις της πρωτεύουσας μας. 

 

Το πρόγραμμα διαμορφώνεται ως εξής: την Πέμπτη 19/6/14 και ώρα 21:45 το Hellenic VWClub θα βρίσκεται στο parking του πάρκου Τρίτση που βρίσκεται στην Λ. Δημοκρτατίας 67Α (από την μεριά των ster cinema) στο Ίλιον. Εκεί θα σας περιμένουμε όλους παλιά και νέα μέλη έως τις 22:00 οπότε και θα περάσουμε μέσα στο πάρκο και πιο συγκεκριμένα στο cafe delight  που βρίσκεται μπροστά από την λίμνη του πάρκου.

 

Στην μεγάλη μας παρέα είναι όλοι ευπρόσδεκτοι οπότε μην διστάσετε να έρθετε και με την δική σας παρέα. Σας περιμένουμε όλους είτε με βελτιωμένο όχημα είτε εργοστασιακής μορφής να συζητήσουμε ότι σας απασχολεί σχετικά με τα αγαπημένα μας vw!

 

Φορέστε τα αξεσουάρ της λέσχης μας μιας και αποτελεί την μοναδική διαφήμιση της τρέλας μας. 

 

Σημειώστε πως θα παρκάρουμε όλοι μαζί στο parking του Super Market. 

 

Δηλώστε μας την συμμετοχή σας για την ορθή οργάνωση της βραδιάς.

 

χάρτης εδώ!

 

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο  icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο  icon-social_facebook.png | δείτε μας στο  icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

~~~~~~

 

********************************************************************************************************

Hellenic VWClub 2004 - 2014 | Οδήγησε μαζί μας!

Edited by GOLFAKI 4
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και δίπλα στο σπίτι μου και απών?? Δεν λέει...!!! Να φανταστώ οταν λες Supermarket εννοείς το Carrefour.. (?)

Count me in..!!

Στάλθηκε από το GT-I9195 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Edited by Miltos_Golf6
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΝΩ ΠΟΛΥ ΜΑKΡYΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ....  :p  :p  :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρών!!!!

 

υ.γ............... θα παρκάρουμε όλοι μαζί στο parking του Super Market...........να υποθεσω ότι εννοείτε τα καρφουρ?

Edited by svouras
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Ρε μαγκες μονο VW θα ειστε;Εμεις δλδ με τα audi τι θα κανουμε δλδ;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!

Edited by nikos89
Link to comment
Share on other sites

Ολοι ειναι ευπροσδεκτοι στην παρεα μας φιλε μου!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.