Jump to content
sifis

Ξεφούσκωτο Λάστιχο

Recommended Posts

Ρε παίδες οκ καταλαβαίνω και την διάθεση για πλακιτσα και ειρωνεία, ναι είναι αλήθεια ότι ερώτηση του παιδιού φαίνεται αστεία ίσως και γελοία, αλλά από ένα σημείο και μετά είναι άσχημη και προσβλητική η συμπεριφορά κάποιων. Για ποιο λόγο? Πείτε αυτό που θέλετε να πείτε και τα υπόλοιπα είναι περιττά. Με αυτόν τον τρόπο ίσως και το παλικάρι μάθει κάτι παραπάνω. Το πιο πιθανό τώρα είναι να μη ξανά μπει στο φόρουμ ποτέ. Το ίδιο ακριβώς έχει συμβεί πολλές φορές έως τώρα και έχουν αποχωρήσει μέλη αξιόλογα που ήταν χρόνια εδώ με μεγάλη συμμετοχή και βοήθεια προς τους άλλους, μόνο και μόνο λόγω της συνεχόμενης και κουραστικης συμπεριφοράς κάποιων (δεν αναφέρομαι σε κανέναν που έχει γράψει εδώ, μιλαω για το παρελθόν). Κρίμα είναι, ή βοηθήστε ή μην απαντήσετε καθόλου και αν πιστεύετε ότι είναι εξωφρενική η ερώτηση κάποιου, κάντε προσπάθεια να κάνετε τον άλλον να ασχοληθεί με το θέμα και να μάθει έστω τα βασικά. Δεν ξέρουμε τι θέματα και ζόρια κουβαλά ο καθένας.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ωραία λοιπόν.

Αυτός που ρωτάει κουλά πράγματα, να δεχεται και την βοήθεια αλλά και την κριτική και την ειρωνία (σε φιλικά πλαίσια) και την καζούρα.

Δικηγόροι και υποστηρικτές δεν χρειάζονται.

Κι οταν εγώ του γραψα οτι τρολλάρει και οτι πήρε το διπλωμα οδήγησης νύχτα (που ναι αλήθεια) γιατί μου την λέτε δηλ.;;;

Ελευθερία του λόγου δεν έχουμε ;

Δεν κατάλαβα;; Στα κουλά θα υπάρχουν διάφορες απαντήσεις. Όποιος νομίζει οτι πίςω απ την ανωνυμία και το πληκτρολογιο προσβάλεται εκτός απο χαρτομάντηλα, του δινω και συμβουλή να αποκτήσει χιούμορ και να ωριμάσει.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

επειδη το θεμα εχει """"""""""" ,μην το χαλατε με offtopic...

σεβαστειτε τον φιλο μας..αν μπορει καποιος να βοηθησει ,ας το κανει....μην spamm-αρετε

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή ρε chrispants το οτι ειμαι άσχετος με τα αυτοκίνητα σημαίνει οτι πήρα το δίπλωμα νύχτα?αυτο το συμπέρασμα έβγαλες.Δηλαδή δεν υπάρχουν άσχετοι απο αμάξια όχι απο οδήγηση που να υπάρχουν στο δρόμο?Αν εσύ αυτο νομίζεις τότε οκ

Link to comment
Share on other sites

Φιλε sifis , sorry κιολας αλλα να εχεις διπλωμα, να οδηγείς εστω και λίγο, και να απορείς κ να ανοιγεις θέμα σε αυτοκινητιστικό φορουμ, για ξεφουσκωτο λάστιχο είναι κάπως κουλό.

Δεν ειναι θεμα να ξερει καποιος απ αυτοκινητα, κανείς δεν ειναι παντογνωστης!

Αλλα δεν μπορεί να προςβάλεσαι όταν γραφωνται διαφορα!!

Επόμενο ειναι! Οι εξετασεις για το διπλωμα θεωρω οτι γραφουν κατι για το τι εστι λάστιχο και οτι μπορει να ξεφουσκώσει...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια , αυτος μας δουλευει .

ενω ξερει (αν διαβασατε στην αρχη ) την ημερομηνια παραγωγης των ελαστικων, δεν ξερει τι να κανει αν ξεφουσκωσει ενα λαστιχο? 

Link to comment
Share on other sites

lab74 την ημερομηνία των ελαστικών μου την είχαν πει στο συνεργείο όταν το πήγα γιατί το πήρα μεταχειρισμένο.Και δεύτερον αν ξεφουσκώσει ένα λάστιχο ξέρω τι να κάνω.Το θέμα είναι αν διάβασες οτι το πίσω δεξιά λάστιχο είχε 15 psi αντι για 30 άρα δεν είναι θέμα το να το φουσκώσω.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά με λυπεί το γεγονός πως ορισμένοι δεν έχετε όριο στο πείραγμα.
Τη φράση "το γαμήσαμε και ψόφησε" την ξέρετε; Αυτό κάνετε λοιπόν ορισμένοι με την παιδιάστικη συμπεριφορά σας.
Ξεπερνάτε τα όρια του πειράγματος και της πλάκας. ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ!
Βρείτε κάτι άλλο να ασχοληθείτε, εντάξει είδατε κάτι που το θεωρήσατε trolling, αστείο, κουλό, κάνατε το χαβαλέ σας 1-2 φορές στο θέμα ε ΦΤΑΝΕΙ!
 
 

Ρε παίδες οκ καταλαβαίνω και την διάθεση για πλακιτσα και ειρωνεία, ναι είναι αλήθεια ότι ερώτηση του παιδιού φαίνεται αστεία ίσως και γελοία, αλλά από ένα σημείο και μετά είναι άσχημη και προσβλητική η συμπεριφορά κάποιων. Για ποιο λόγο? Πείτε αυτό που θέλετε να πείτε και τα υπόλοιπα είναι περιττά. Με αυτόν τον τρόπο ίσως και το παλικάρι μάθει κάτι παραπάνω. Το πιο πιθανό τώρα είναι να μη ξανά μπει στο φόρουμ ποτέ. Το ίδιο ακριβώς έχει συμβεί πολλές φορές έως τώρα και έχουν αποχωρήσει μέλη αξιόλογα που ήταν χρόνια εδώ με μεγάλη συμμετοχή και βοήθεια προς τους άλλους, μόνο και μόνο λόγω της συνεχόμενης και κουραστικης συμπεριφοράς κάποιων (δεν αναφέρομαι σε κανέναν που έχει γράψει εδώ, μιλαω για το παρελθόν). Κρίμα είναι, ή βοηθήστε ή μην απαντήσετε καθόλου και αν πιστεύετε ότι είναι εξωφρενική η ερώτηση κάποιου, κάντε προσπάθεια να κάνετε τον άλλον να ασχοληθεί με το θέμα και να μάθει έστω τα βασικά. Δεν ξέρουμε τι θέματα και ζόρια κουβαλά ο καθένας.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

+1000
 

Συμφωνώ archon.
Θα πρεπε να υπάρχει καποιος mod και τετοια τοπικ που προσβάλλουν την νοημοσύνη μας, να τα διαγράφει αμέσως.
Γι αυτο εχουν φύγει πολλοί, γιατι βαρέθηκαν τα τρολλ και τα κουλά του καθενός! Αλλα αυτοί δεν τα λένε, τα λέω εγω και γίνομαι ο κακός και είρωνας για πολλους και διάφορους. Χα!
Τέσπα μεγάλη μακριά η βαλίτσα.

Ας κλειδωθεί το θέμα να τελειωνουμε.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Χρήστο είσαι λάθος, και εγώ προχθές έκανα μια τελείως νιούφικη ερώτηση σε αντίστοιχο φόρουμ τηλεπικοινωνιών (xda) για κάτι για το κινητό μου. Θα έπρεπε να το ξέρω αλλά τη στιγμή που το ρώτησα δεν μου ερχόταν στο μυαλό, ουδείς δεν έπεσε να με φάει εκεί. Αντιθέτως μου απάντησαν κάνοντας και ένα ευγενικό σχόλιο πως θα έπρεπε να το ξέρω και που να ψάξω για οδηγίες. Ας μη τα ισοπεδώνουμε όλα!
 

Δεν καταλαβαινω απο που κι ως που προσβαλλουν τη νοημοσυνη σου?η ερωτηση αναφεροταν σε εσενα προσωπικα?κουλο ειναι να ρωταει ο αλλος κατι που δεν ξερει?εσυ δεν εχεις κανει κουλες ερωτησεις?εγω δεν εχω κανει?ολοι μας δεν εχουμε κανει?ο φιλος dimake παραπανω πριν λιγα χρονια ρωταγε αν με το 122αρι περναει cooper s...αυτο δεν ηταν (υποτιθεται) κουλη ερωτηση?επρεπε να πεσουν ολοι να τον φανε?

 +1
 

οποτε αυριο πρωι γρηγορα στο συνεργειο γιατι μπορει να ειναι κατι σοβαρο !!!!

Γιατί συνεχίζετε; Δεν είναι ανούσιο;
 
Ίσως αν όλοι σας συμμαζευόσασταν λίγο θα μπορούσαν να στεριώσουν και νέα μέλη εδώ αλλά όταν τους πιάνετε από τα μούτρα που να κάτσουν;
 
Anyway επειδή με κουράσατε μερικοί θα φάτε τα warn σας και θα διαγραφούν όλα τα off-topic. Κάποια πειράγματα ενδεχομένως να μείνουν.

 

Το θέμα μειώθηκε στις 2 σελίδες από 4 και μέχρι αύριο θα έχω διαγράψει και τα δικά μου quotes από πάνω. Αν κάποιος θεωρεί πως άδικα διαγράφηκε το σχόλιό του ή άδικα πήρε ποινή ας μου στείλει p.m.

Δεν θα ανεχτώ άλλο off topic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.