Jump to content
Stavros mec

Bilstein B8 +Eibach

Recommended Posts

Ερώτηση.. Αξίζουν για το κάρο μου το συγκεκριμένο κιτ? Μήπως είναι πολύ κούτσουρα?.. Δεν εχω εμπειρία από "καλά αμορτισέρ" αυτή τη στιγμή φοράω Sachs Advantage ελατήρια μαμά και δεν είναι και οτι καλύτερα... Όποια πρόταση δεκτή (για άλλη μάρκα)

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια παρατήρηση θέλω να το χαμηλώσω κιόλας... τα sport με τα sprint είναι ίδια? Επίσης παρατηρώ σχετικά αρκετό κοπάνημα  με αυτά που φοράω τώρα...Wolfsburg τι λένε τα δικά σου?...


Να τονίσω οτι φοράω 195 50 15 ζαντολάστιχα

Edited by Stavros mec
Link to comment
Share on other sites

Ο κουλός οδηγός,και KW 2 να βάλει,πάλι ευθεια θα πηγαινει το golf ρε μλκ :lol: :lol:

 

Βάλτα φίλε, εγώ αυτά έχω και γαμάνε, άλλο αμάξι μετά...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οταν ειχα το 9Ν τα χα βάλει και μαζι με 17 ζάντα το αμάξι απλά τρένο..δεν έχω εμπειρία από άλλα σετ αλλά από το συγκεκριμένο έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος για το λόγο βέβαια π τα επέλεξα,γιατί με αυτή την ανάρτηση η άνεση πάει περίπατο όπως καταλαβαίνεις

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια παρατήρηση θέλω να το χαμηλώσω κιόλας... τα sport με τα sprint είναι ίδια? Επίσης παρατηρώ σχετικά αρκετό κοπάνημα  με αυτά που φοράω τώρα...Wolfsburg τι λένε τα δικά σου?...

Να τονίσω οτι φοράω 195 50 15 ζαντολάστιχα

Εγώ έχω 45άρι προφίλ στην πόλη απλά κοπανάνε λίγο ανεπαίσθητα αλλά σε στριφτερές διαδρομές το ευχαριστιέμαι.Ότι αμορτισέρ κ να βάλεις να το συνδυάσεις με προοδευτικά ελατήρια γιατί συμπεριφέρονται ανάλογα τη περίπτωση.

Πάντως μιας κ έκανα την επιλογή λόγω οικονομίας κυρίως(καθώς για Bilstein-Eibach ζητούσαν γύρω στο 600άρι,τα θεωρώ ακριβά) είμαι απόλυτα ευχαριστημένος

Γι αυτό το συνιστώ σε όσους ψάχνουν μια οικονομική κ αποδοτική λύση για χαμήλωμα με κόστος maximum τα 500ευρώ αφού βέβαια τα συνδιάσεις κ με σκληρότερα top-mounts

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.