Jump to content
KOSTAS MK5

Weekly Night Out : 16/7/2104 @ Αττική -Πειραιάς- Το Λιοντάρι Του Πειραιά

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη του Hellenic VWClub,

 

 Φτάνοντας αίσιος για φέτος στη τελευταία συνάντηση της λέσχης μας ενόψει των καλοκαιρινών διακοπών είπαμε να τερματίσουμε όλοι μαζί που αλλού ; μα φυσικά στη αφετηρία των περισσότερων από εμάς για τους καλοκαιρινούς προορισμούς το λιμάνι του Πειραιά.

 

Έτσι λοιπόν το ραντεβού μας ορίζεται για την Τετάρτη 16/07/2014 και ώρα 21.30 στο parking του μαγαζιού

“Το λιοντάρι του Πειραιά” (Μ. Χατζηκυριάκου 20 Πειραιάς).

Εκεί θα σας περιμένουμε  όλους παλιά και νέα μέλη έως τις 22:00 οπότε και θα περάσουμε στον χώρο του cafe  για την καθιερωμένη μας συνάντηση.

 

 Ελάτε με την δική σας παρέα να γνωριστούμε και να συζητήσουμε ότι σας απασχολεί σχετικά με το εργοστασιακό ή το βελτιωμένο vw όχημα σας.

 

Φορέστε τα αξεσουάρ της λέσχης μας για να διαδώσουμε την τρέλα μας.  

 

Παρακαλούμε δηλώστε μας την παρουσία σας για την καλύτερη οργάνωση του χώρου με το γνωστό τρόπο :

KOSTAS MK5 +1

 

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο  icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο  icon-social_facebook.png | δείτε μας στο  icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

Hellenic VWClub 2004 - 2014 | Οδήγησε μαζί μας!

Ελέγξτε αν οι "βόλτες" που συμμετέχετε είναι εκδηλώσεις του αυθεντικού Hellenic VWClub! Δείτε εδώ τις προγραμματισμένες συναντήσεις!

Με εκτίμηση,
το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

 

ΥΓ : Ως ενός εκ των 7 μελών του ΔΣ σε μια από τις μεγαλύτερες αριθμητικά λέσχες της αυτοκίνησης στη χωρά μας του Hellenic VWClub  και με αφορμή το κλείσιμο ενός χρόνου στο τιμόνι της λέσχης ως συντονιστής συναντήσεων θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους όσους βρεθήκατε όλη την χρονιά που πέρασε κοντά μας στις συναντήσεις για την στήριξη την προσφορά την παρουσία και τη συμμέτοχη σας σε αυτήν εδώ την ιδέα και να ευχηθώ σε όλους σας καλές διακοπές καλό καλοκαίρι όσο απέμεινε δλδ, να περάσετε όμορφα, να προσέχετε και να τηρείτε πάντα το ΚΟΚ όπου και αν βρίσκεστε.

Θα ήθελα με το νεο ξεκίνημα να δω και άλλα μέλη νέα και παλιά με φρέσκες ιδέες να κάθοντε συνοδηγοί στο τιμόνι των συναντήσεων οδηγόντας τη λέσχη εκεί που ο καθένας σας ονειρεύεται γνωρίζοντας πλέον πως είστε ολοι σας μεγάλα παιδιά για να κάνετε τα ονειρά σας πραγματικότητα και να πιστέψετε σε αυτά.

Ανανεώνουμε το ραντεβού τον Σεπτέμβρη ξεκούραστοι, ανανεωμένοι και με γεμάτες μπαταριές να οργώσουμε την Αττική για 11η συνεχή χρόνια.

 

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

Edited by KOSTAS MK5
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα βρεθώ και εγώ στο Λιοντάρι του Πειραιά.

Link to comment
Share on other sites

Γτ γτ γτ αυτή Τετάρτη??? :huh:

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ λόγω βάρδιας... >_>

Να ευχηθώ σε όλους από εδώ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!! Καλές διαδρομές και παντα τηρώντας τον ΚΟΚ!! Γεμίζουμε μπαταρίες τώρα για έναν δυνατό χειμώνα γεμάτο VW Club!!

Καλό Καλοκαίρι!!!

Στάλθηκε από το GT-I9195 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Edited by Miltos_Golf6
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παρων κ εμεις αποψε.

Ας χαζεψουμε τα πλοια και ας αποφασισουμε σε ποιο θα μπουμε.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρων και εγω αν και ξερω σε πιο πλοιο θα μπω την αλλα μερα

Στάλθηκε από το GT-S7562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια συνάντηση πέρασε στο παρελθόν.

περάσαμε όπως πάντα υπέροχα.

 

Να ευχαριστήσω κ εγώ με την σειρά μου όλους εσάς που μας στηρίζετε και μας δίνετε δύναμη για να συνεχίζουμε.

 

Καλό καλοκαίρι σε όλους μας και ραντεβού πλέον τον Σεπτέμβρη με πολύ δυνατό Hellenic VWClub

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.