Jump to content
GtV

Ελεγχος Παραθυρου Συνοδηγου Απο Τον Οδηγο

Recommended Posts

Καλημέρα βρηκα καποιες ενδιαφερον τροποιησεις πανω σε αυτο το θεμα απο δυο site. Θελω να το κανω και εγω γιατι ειναι πολυ εκνευριστικο να μην μπορεις να ελεγξεις το παραθυρου το συνοδηγου, αλλα θα πρεπει να περιμενω 1,5 χρονο λογο εγγυησης (2+2) και δεν θελω να βρεθω προ εκπληξεως αμα (χτυπα ξυλο, αρκετα ειχα..) γινει κατι.

 

1.http://www.upsociety.de/index.php/Thread/327/

 

2.http://www.upownersclub.co.uk/forum/no-more-reaching-for-passenger-side-window-switch_topic3012_page1.html

 

Σαφως και η πρωτη λυση θελει περισσοτερη δουλεια αλλα αξιζει με το παραπανω .

Οσον αφορα αν δυσκολη η καλωδιωση, δεν εχω ιδεα.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εαν το προχωρησεις προς ολοκληρωση,μου λες να το κανουμε μαζι γιατι μενδιαφερει αμεσα,

οσο για το σαϊτ δεν καταλαβα και πολλα μια και δεν γνωριζω την γλωσσα.

Ειναι κριμα να μην υπαρχει ελεγχος απο τον οδηγο στο παραθυρο του συνοδηγου εν ετη 2014,

επειδη ετσι το αποφασισαν καποιοι για λογαριασμο ολων μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα.Νεος στο φορουμ με eco up.Ηδη εχω προβληματακια που τα αναφερω σε αλλο ποστ,αλλα και εγω θελω να βαλω διακοπτη για το παραθυρο του συνοδηγου αλλα δεν ξερω αν γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι να λυθει το αλλο προβλημα φιλε μου,δεν πειραζουμε τιποτα,γιατι μπορει να βρουν ''πατημα'' οτι εχουμε επεμβει στο ηλεκτρικο συστημα

και να μας θεσουν εκτος καλυψης εγγυησης.

Link to comment
Share on other sites

μόλις παρέλαβα το eco up!

και η ευχάριστη έκπληξη ήταν οι διακόπτες παραθύρων(οδηγου, συνοδηγου) στην μεριά του οδηγού!!

οι οποίοι όμως δεν είναι φωτιζόμενοι.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μόλις παρέλαβα το eco up!

και η ευχάριστη έκπληξη ήταν οι διακόπτες παραθύρων(οδηγου, συνοδηγου) στην μεριά του οδηγού!!

οι οποίοι όμως δεν είναι φωτιζόμενοι.....

 

Μπραβο ρε φιλε,ευτυχως που το βελτιωσαν στα προσφατα μοντελα.

Οσο για φωτιζομενους...που τετοια τυχη ναχαμε.

Link to comment
Share on other sites

Απο πού το παρέλαβες. Εγώ έχω δεί 2-3 σε αντιπροσωπείες πρόσφατα και κανενα δεν εχει διακόπτη διπλό και δε ξέρουν κιόλας οτι υπάρχει!

Link to comment
Share on other sites

Απο πού το παρέλαβες. Εγώ έχω δεί 2-3 σε αντιπροσωπείες πρόσφατα και κανενα δεν εχει διακόπτη διπλό και δε ξέρουν κιόλας οτι υπάρχει!

απο Φιλοσίδη..

Link to comment
Share on other sites

john_l και εσύ φιλοσιδη ε και εγώ εκεί πάω την μερκελ της φωτογραφίας

Link to comment
Share on other sites

Απο αντιπροσωπεια μου ειπαν δεν μπαινει. Θα ρωτησω και στην Αθηνα ομως αν μπαινει και ποσο ειναι το κοστος. Μεχρι 150-200 τα δινω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.