Jump to content
diver86

Αλλαγη Ιμαντα

Recommended Posts

Ηρθε η ωρα να αλλαξω ιμαντες και αντλια νερου.θελω να παρω τα ανταλλακτικα και να τα παω σε κανα συνεργειο να μου τα περασου.δεν εμπιστευομαι το τι θα βαλουν.απο ιμαντες η αντλια τι να προτιμησω?οι τεντωτηρες πανε μαζι η πωλουνται χωριστα?

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο που θα κάνεις είναι να πάρεις τα ανταλλακτικά ο ίδιος.

Αν δεν έχεις air-condition είναι στο σύνολο 2 ιμάντες ένας δυναμό και ένας χρονισμού,τεντωτήρας και τρόμπα νερού.όλα μαζί έχουν γύρω στα 130 maximum και μη σε κοροιδέψουν κ δώσεις παραπάνω καθώς σε αυτή τη τιμή παίρνεις top κομμάτια δηλαδή INA τεντωτήρα,Continental η Gates ιμαντες και καλή τρόμπα!

Τώρα για εργατικά μπορεί να σου πάρουν από 40 μέχρι και 70 ανάλογα τη διαδικασία αλλά μην πάς σε αντιπροσωπία,θα σε γδήσουν

Link to comment
Share on other sites

Αυτο σκεφτομουν και εγω.και να βρω ενα μαστορα να κατσω απο πανω και να τα βαλει γτ οι πιο πολλοι ξινιζουν.επειδη δεν ειμαι και γνωστης

Το υδραυλικο τιμονι εχει ιμαντα?υπαρχει κανα site να τα παραγγειλω ολα απο κει?

Link to comment
Share on other sites

Ένας είναι ο Τσούρδας

http://www.nt.gr/

και ο άλλος είναι ο Τζιανέτας στη Λαμία έχει κυριολεκτικά τα πάντα κ στέλνει παντού

γράψε Τζιανέτας κ θα στο βγάλει

Link to comment
Share on other sites

Εισαι αρχηγος.τελικα το τιμονι εχει ιμαντα η λεω βλακεια?

το δικό μου δεν έχει αλλά κάποια πρέπει να έχουν έχω την εντύπωση

Link to comment
Share on other sites

Την καλυτερη δουλεια θα κανεις και θα σου βγει και πιο οικονομικα.

Υπαρχουν ετοιμα σετ στην αγορα.

Μπορεις να δεις της SKF που ειναι απο τα καλυτερα.

 

Το θεμα μετακινηθηκε εδω.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ρωτησει παντου.ολο το σετ παει στα 150.ειναι καλα?δεν εχω ιδεα γι αυτο ρωταω

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ θα παραγγείλω αύριο ιμάντες 2,τεντωτήρα και τρόμπα νερού με μεταλλικά πτερύγια και 2 λίτρα αντιψυκτικό G12 από Τζιανέτα στη Λαμία 114 ευρώ.Για πόλεις εκτός Λαμίας έχει έκπτωση 20%

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ θα παραγγείλω αύριο ιμάντες 2,τεντωτήρα και τρόμπα νερού με μεταλλικά πτερύγια και 2 λίτρα αντιψυκτικό G12 από Τζιανέτα στη Λαμία 114 ευρώ.Για πόλεις εκτός Λαμίας έχει έκπτωση 20%

 

Έχει και τους 2 τεντωτήρες το σετ; Μάρκα;

Edited by PiNiOn
Link to comment
Share on other sites

Έχει και τους 2 τεντωτήρες το σετ; Μάρκα;

Ένας τεντωτήρας ΙΝΑ γαιτί 2?

Εγώ έναν αλλάζω

Link to comment
Share on other sites

Τα 16βάλβιδα δεν έχουν δύο; Έναν πάνω για το μικρό ιμαντάκι κ τον κάτω για τον μεγάλο ιμάντα. Όλα δεν είναι στο σετ;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.