Jump to content
billkaza

Οργανα Απο Golf 6 Higline Σε Golf 6 Comfortline

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια και καλώς σας βρήκα

 

Λογικα μεσα στη βδαμαδα θα παρω ενα golf 6 tsi 160 comfortline(μεταχειρισμενο)

 

Για higline ηθελα αλλα επειδη η διαφορα ειναι μεγαλη στα χρηματα δεν με παιρνει..

 

Το climatic δεν με καιει τοσο πολυ που δεν θα εχω climatronic αλλα θα ηθελα το πολυλειτουργικο τιμονι και το την οθονη Plus ή premium που υπαρχουν στα highline ή r line.

 

Στα 5αρια ειχα δει οτι γινεται αυτη η αλλαγη με την αντιστοιχη Plu αλλα στα 6αρια δεν εχω βρει καποιο αναλογο θεμα.

 

Το εχει δοκιμασει κανεις ή υπαρχει καποιο thread και δεν το εχω δει ακομα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και καλώς σας βρήκα

 

Λογικα μεσα στη βδαμαδα θα παρω ενα golf 6 tsi 160 comfortline(μεταχειρισμενο)

 

Για higline ηθελα αλλα επειδη η διαφορα ειναι μεγαλη στα χρηματα δεν με παιρνει..

 

Το climatic δεν με καιει τοσο πολυ που δεν θα εχω climatronic αλλα θα ηθελα το πολυλειτουργικο τιμονι και το την οθονη Plus ή premium που υπαρχουν στα highline ή r line.

 

Στα 5αρια ειχα δει οτι γινεται αυτη η αλλαγη με την αντιστοιχη Plu αλλα στα 6αρια δεν εχω βρει καποιο αναλογο θεμα.

 

Το εχει δοκιμασει κανεις ή υπαρχει καποιο thread και δεν το εχω δει ακομα?

 

Επειδή το έψαχνα πρόσφατα είδα ότι έχει γίνει σε κάποια 5αρια όσο μπορούσε να διαβαστεί ο κωδικός immobilizer μέσω vag-com καλωδίου. Δεν έχω δεί κάποιο αναλυτικό howto σε 6αρι αλλά είδα σε κάποια αγγλικά forums οτι μερικοί το έχουν κάνει σε skoda π.χ.

 

http://www.vwaudiforum.co.uk/forum/showthread.php?120835-Upgrading-Midline-MFD-up-to-Highline-on-Golf-MK6

 

Ίσως να το κάνει και η αντιπροσωπεία αλλά προς τι κόστος είναι το θέμα..

Link to comment
Share on other sites

καποιος φιλος μου ειπε οτι πλεον δεν γινεται παρα μονο Online ο προγραμματισμος immo.

Ισχυει?

 

Τελικα εχει αλλαξει κανεις σε golf 6 καντραν?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.