Jump to content
Dimitrisgt

Προβλημα Με Τα Παραθυρα

Recommended Posts

καλησπέρα έχω το vw golf 5 gt

εδώ και λίγες μέρες ενώ με το κλειδί του αυτοκινήτου πατώντας να ανοίξουν οι ασφάλειες και συνεχίζοντας λίγο ακόμη την πίεση του κουμπιού άνοιγαν τα παράθυρα οδηγού συνοδηγού.

τώρα αν πατήσω το κουμπί ανοίγουν και τα δυο κανονικά αλλά στο κλείδωμα του αυτοκινήτου αν τα παράθυρα μου είναι ανοιχτά κλείνει μόνο του συνοδηγού.

εάν βάλω το κλειδί στην κλειδαριά και κλειδώσω το αμάξι κλίνη κανονικά και του οδηγού το παράθυρο.

επίσης όταν είμαι μέσα στο αμάξι και θέλω να κατεβούν και τα δυο τζάμια ταυτόχρονα άλλες φορές πιάνει άλλες όχι, άλλες φορές  ανοίγουν και τα δυο μαζί άλλες μόνο το ένα και συνήθως του συνοδηγού. ξέρει κανείς να μου τι τι γίνετε σε αυτήν την περίπτωση ???

Edited by activious
greeklish
Link to comment
Share on other sites

kalispera exo to vw golf 5 gt

edo kai liges meres eno me to klidi tou aftokinitou pantontas na aniksoun oi asfalies kai sinexizontas ligo akomi tin piesi tou koumpiou anigan ta parathira odigou sinodigou.

tora an patiso to koumpi anigoun kai ta dio kanonika alla sto klidoma tou aftokinitou an ta parathira m einai anixta klini mono tou sinodigou.

ean valo to klidi stin klidaria kai klidoso to amaksi klini kanonika kai tou adigou to parathiro.

episis otan eimai mesa sto amaksi kai thelo na katevoun kai ta dio tzamia tautoxrona alles fores pianei alles oxi alles fores anigoun kai ta dio mazi alles mono to ena kai sinithos tou sinodigou. kserei kaneis na mou ti ti ginete se autin tin perisptosi ???

 

Καλησπέρα,

 

Στο forum γράφουμε ελληνικά.. μόνο.

 

Στο πρόβλημα σου τώρα, δοκίμασε να κάνεις reset, βάζοντας το κλειδί του οδηγού και γυρνώντας το και κρατόντας το μερικά δευτερόλεπτα.

Δες το αντίστοιχο τοπικ με τον φίλο Costas_.

Link to comment
Share on other sites

Μας εβγαλες τα ματια

 

Γραφτα ελληνικα

 

ετσι μπραβο.μια ωρα να διαβασουμε 5 σειρες

θα έλεγα να χαλαρώσετε λιγο και να μην είστε τόσο αυταρχική στις απάντησης σας  διότι δεν ήξερα ότι γράφεται εδώ μέσα μόνο ελληνικά  ...φίλε νικ τι κάνει reset έτσι?

Link to comment
Share on other sites

θα έλεγα να χαλαρώσετε λιγο και να μην είστε τόσο αυταρχική στις απάντησης σας  διότι δεν ήξερα ότι γράφετε εδώ μέσα μόνο ελληνικά  ...φίλε νικ τι κάνει reset έτσι?

Αναφέρεται στους κανονισμούς.... :pardon:

Edited by Touring the M3
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν για να μην παρεξηγηθουμε δεν με νοιαζει ι γνώμη τού καθενος και το τι θέλει να γράψει ο καθένας θέλω μια σοβαρη απάντηση στο ποστ που έκανα και όχι οτι του καπνιση του καθενος που του ήρθε να το παίξει ιστορίας για το αμα γράφουμε ελληνικα η αγγλικά

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν για να μην παρεξηγηθουμε δεν με νοιαζει ι γνώμη τού καθενος και το τι θέλει να γράψει ο καθένας θέλω μια σοβαρη απάντηση στο ποστ που έκανα και όχι οτι του καπνιση του καθενος που του ήρθε να το παίξει ιστορίας για το αμα γράφουμε ελληνικα η αγγλικά

Ετσι οπως το πας δεν θα πάρεις καμία απάντηση, για να πάρεις απάντηση θα πρέπει να σεβαστείς την κοινότητα και τα μέλη στα οποία εσύ απευθύνεσαι αλλά και τους κανονισμούς του φορουμ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα έλεγα να χαλαρώσετε λιγο και να μην είστε τόσο αυταρχική στις απάντησης σας  διότι δεν ήξερα ότι γράφεται εδώ μέσα μόνο ελληνικά  ...φίλε νικ τι κάνει reset έτσι?

 

 

λοιπόν για να μην παρεξηγηθουμε δεν με νοιαζει ι γνώμη τού καθενος και το τι θέλει να γράψει ο καθένας θέλω μια σοβαρη απάντηση στο ποστ που έκανα και όχι οτι του καπνιση του καθενος που του ήρθε να το παίξει ιστορίας για το αμα γράφουμε ελληνικα η αγγλικά

 

θα επρεπε να σε νοιαζει γιατι με αυτους τους κανονες συμφωνησες κατα την εγγραφη σου...

 

καλο θα ηταν ,αφου χρειαζεσαι την βοηθεια των παιδιων,να εισαι λιγο πιο ευγενικος,αλλιως πως θα θελησουν να σε βοηθησουν???

 

φιλικα...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

ετσι είναι αλλα αφού μου το εξήγησε ενα μέλος αυτο με τα αγγλικά δεν χρειάζεται ο καθένας που βλέπει το ποστ να απαντάει με τον ίδιο τρόπο το θεωρό άσκοπο!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !

 

Αφού απαντήθηκε το θέμα και λύθηκε η παρεξήγηση, καλό θα ήταν να ρίξεις μια ματιά στους Όρους Χρήσης για την αποφυγή μελλοντικών διενέξεων :db: .

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Στο forum γράφουμε ελληνικά.. μόνο.

 

Στο πρόβλημα σου τώρα, δοκίμασε να κάνεις reset, βάζοντας το κλειδί του οδηγού και γυρνώντας το και κρατόντας το μερικά δευτερόλεπτα.

Δες το αντίστοιχο τοπικ με τον φίλο Costas_.

xμμμ νικο που ειναι το τοπικ αυτο?

Link to comment
Share on other sites

xμμμ νικο που ειναι το τοπικ αυτο?

Ειχε ρωτησει ο κωστας, κερνουσε μια μπυρα και ειπα ναπαντησω :)

Δεν θυμαμαι αυτη τη στιγμη

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.