Jump to content
nikolakis

Επισκευή Ζάντας

Recommended Posts

Παιδιά θα ήθελα την γνώμη σας σχετικά με την παρακάτω ζάντα μου..

post-1123-0-92121600-1350896924_thumb.jp

Αξίζει να την επισκευάσω?? Μου είπανε ότι δεν θα έχω πρόβλημα

μετά αλλά με φοβίζει το να αλλάξουν όλη τη στεφάνη για να "αντιμετωπιστεί"

το πρόβλημα..

Ποια η γνώμη σας??

Link to comment
Share on other sites

Όλοι η στεφάνι είναι πρόβλημα  σκεψου το  καλά για άλλη ζάντα η πήγαινε σε λάστιχα

Edited by Speedy
greeklish
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα την γνώμη σας σχετικά με την παρακάτω ζάντα μου..

attachicon.gifIMG_0262.JPG

Αξίζει να την επισκευάσω?? Μου είπανε ότι δεν θα έχω πρόβλημα

μετά αλλά με φοβίζει το να αλλάξουν όλη τη στεφάνη για να "αντιμετωπιστεί"

το πρόβλημα..

Ποια η γνώμη σας??

προσωπική μου άποψη    θα την άλλαζα!!!! δυστυχώς είναι από τα άσχημα χτυπήματα που μπορεί να πάθει η ζάντα. Και αν διακρίνω καλά στα δεξιά είναι έτοιμο να φύγει και άλλο κομμάτι ή είναι απλώς βρωμιά? Πάντως σκέψου ότι στα λάστιχα και στις ζάντες εμπιστευόμαστε τις ζωές μας!!!!!!

Edited by svouras
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω την ζάντα τις vw 15 άρα έχει πάρει χτύπημα η μια και ψάχνω που να πάω για επιδιόρθωση και φτηνά πάντα λέμε παιδιά

 

 

 

Στα μηνύματα που αναρτώνται θα πρέπει να υπάρχει σαφήνεια, λιτότητα, ουσία και να είναι ευανάγνωστα. Να χρησιμοποιούνται Ελληνικά μικρά (πεζά) γράμματα (Ελληνικές γραμματοσειρές - χαρακτήρες) και όχι Greeklish. Επισκέπτης που δεν μπορεί να εφαρμόζει την ελληνική γραφή οφείλει να ενημερώσει τον διαχειριστή προκειμένου να ληφθεί υπόψη το πρόβλημα που παρουσιάζεται, διαφορετικά το μέλος/επισκέπτης μπορεί να αποβληθεί προσωρινά ή μόνιμα. Σε περιπτώσεις επανάληψης της παραβίασης του όρου ενδέχεται η διαγραφή του άρθρου ή της δημοσίευσης χωρίς καμία προειδοποίηση.
Edited by Speedy
greeklish
Link to comment
Share on other sites

Αν και έχουν περάσει σχεδόν δύο χρόνια..η ζάντα δεν μπήκε ποτέ (Είναι μαζί με τις υπόλοιπες στην αποθήκη και κάθονται :p) πάνω γιατί ουτε κατά διάνοια δεν ήθελα να σκεφτώ το ενδεχόμενο να σπάσει ενώ κινούμαι.... :yes:

Link to comment
Share on other sites

Εγω την εφτιαξα μια στεγανοποιηση στο ζαντικο 5 ευρω και ειμαι κομπλε χθες το εφτιαξα

Link to comment
Share on other sites

αν μου εξηγησει καποιος

1ον γιατι απαντηθηκε ενα θεμα 2 χρονια μετα

2ον γιατι ειναι στο group buys και εκανα τον κοπο να μπω μπας και δω καμια ομαδικη επισκευει ζαντων

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ήταν χτιπιμενη απο τον αλλον που ειχε το πολο και εγω που το πειρα ειθελε μια στεγανοποιιση η ζαντα μου δεν ειναι ετσι και αν πας στον οικονομου θα στην.φτιαξει στην θηβων στο περιστέρι

Link to comment
Share on other sites

Όντως τώρα που το λες

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι δυνατον. σε δρομο που στριβω 8 χρονια εφαγα την ζαντα σε πεζοδρομιο κατα το στριψιμο. τραγικο.

υπαρχει περιπτωση να μπορω να το φτιαξω μονος η θα πληρωσω 20 ευρω χρωμα και 20 επισκευη?

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς να ισιώσεις μόνος σου τη ζάντα? Αν είναι σιδερένια κάτι μπορεί να γίνει, την πλακώνεις με σφυρί και ισιώνει, αλουμινίου δεν μπορώ να φανταστώ το τρόπο!!!

βαψιμο λεω οχι ισιωμα

Link to comment
Share on other sites

Χθες επεσα σε ενα ΤΑΦΟ στο μαρουσι.

Τα πηρα ολα στο χερι.

Ζαντα

Λαστιχο

Μπαλακι στο ψαλιδι

Πηρα ηδη τηλεφωνο τον δημο και τους ειπα οτι θα τους κανω μηνυση.

Με ενημερωσαν οτι θα ελενξουν την λακουβα,και να τους παω τα παραστατικα επισκευης να μου τα πληρωσουν.

Αι σιχτιρ εχουν φαει την ελλαδα με χρυσα κουταλια,εχω γινει κολλητος με τον biliri καθε μηνα ισιωμα 100 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Χθες επεσα σε ενα ΤΑΦΟ στο μαρουσι.

Τα πηρα ολα στο χερι.

Ζαντα

Λαστιχο

Μπαλακι στο ψαλιδι

Πηρα ηδη τηλεφωνο τον δημο και τους ειπα οτι θα τους κανω μηνυση.

Με ενημερωσαν οτι θα ελενξουν την λακουβα,και να τους παω τα παραστατικα επισκευης να μου τα πληρωσουν.

Αι σιχτιρ εχουν φαει την ελλαδα με χρυσα κουταλια,εχω γινει κολλητος με τον biliri καθε μηνα ισιωμα 100 ευρω.

Δεν χρειαζεται μηνυση. Πας στον ασφαλιστη σου και κανει αυτος ενεργειες μεσω συνηγορου του πολιτη.

Φιλος αποζημειωθηκε για αξονα

Μόνο αν βάλεις plasti dip.... ο πιο εύκολος τρόπος να βάψεις.

Πως το κανω αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Ξαναισιωσα σημερα στον biliri.

Απολυτα ευχαριστημενος απο την δουλεια.

Αλλα θεωρω απαραδεκτο μαγαζι εν ετη 2016 και εειδικα οταν εχει να κανει με ποσα 3 ψηφια και 4 ψηφια να μην εχει μηχανημα για χρεωστικες καρτες.

Link to comment
Share on other sites

Ξαναισιωσα σημερα στον biliri.

Απολυτα ευχαριστημενος απο την δουλεια.

Αλλα θεωρω απαραδεκτο μαγαζι εν ετη 2016 και εειδικα οταν εχει να κανει με ποσα 3 ψηφια και 4 ψηφια να μην εχει μηχανημα για χρεωστικες καρτες.

 

Έχεις σκεφτεί το λόγο? της πιάτσας είσαι.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.