Jump to content
Βιταλης

Ενα Ακομα Ψεμα?

Recommended Posts

αποκλειεται. δεν υπαρχει περιπτωση. και αν υπηρχε τετοιο πραγμα που να κανει αυτο που λεει, δεν θα εκανε 40 ευρω αλλα 4.000  ευρω


απ οτι ειδα η προσφορα ειναι μεχρι σημερα και καλα. μηπως ομως θα παρει καμια παραταση μηπως και τσιμπησουν κανενα θυμα περισσοτερο;

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να την πάρεις αυτή την παπαριά τουλάχιστον πάρτην στη τιμή που της αρμόζει:http://www.aliexpress.com/item/New-Arrvial-Fuel-Saver-Save-On-Gas-Economizer-Save-Gas-Features-Fuel-Shark-Free-shipping/2023539004.html

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μην λετε μ@@@@@@ς, κανει δουλεια το συγγεκριμενο παπαρακι, εχει λεντακι μεσα και φωτιζει ωραιο τον χωρο το βραδυ!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

οχι και ψεμα ρε φιλε αυτο το επιτευγμα της τεχνολογιας! μια ακομα μαλακια επρεπε να πεις.


χαχαχα διαβαστε να τρλαθητε λιγο.με λιγα λογια βαζοντας το στον αναπτηρα-μπριζα επεμβαινει στο συστημα τροφοδοσιας (δεν ξέρω πως) και εχεις και παραπάνω αλογα. τι turbo και μαλ@κίες μου λετε εσεις μετα?

 

Για αυτούς που καταλαβαίνουν λιγότερα, για το τι γίνεται κάτω από το καπό, θα εξηγήσω σύντομα, σταθεροποιώντας την τάση στο αυτοκίνητό σας, το ηλεκτρικό του σύστημα θα μπορεί να δουλεύει αποτελεσματικότερα, ενώ με αυτό τον τρόπο σας εξοικονομεί καύσιμα. Επίσης, το προϊόν είναι και οικολογικό, καθώς βοηθά στην προστασία του περιβάλλοντος, μειώνοντας τις εκπομπές αερίων και βοηθώντας στη μείωση του καυσίμου.Θα αποκτήσετε επίσης καλύτερη ιπποδύναμη και η μπαταρία σας θα διαρκεί περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Μη το χάσετε παιδιά, έβαλα εγώ και σε μένα, και η κατανάλωση έπεσε απο 7-8 λίτρα στα 2 λίτρα ανά 100km!!! Με αέρα πάει πλέον τώρα!! Κ προσέξτε μην πάρετε καμια γκόμενα μαζί σας για βόλτα και γλυκανθεί απο το σχήμα του.. Χαχαχαχαχα..

 

Πέρα απο την πλάκα, για όσους το πιστεύουν, να ξέρουν ότι είναι τέρμα μούφα, εάν το ανοίξεις έχει έναν πυκνωτή για να ανάβει ένα ledάκι, τίποτα άλλο...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλα μιλαμε γ****ι τι καταλυτες και πρασινα αλογα εδω το πραμα μιλαει απο μονο του μειωνει τα καυσαερια απο τον αναπτηρα να μαζευτουμε εμεις οι decat να κανουμε group buy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα στο golf και έγινε Ferrari...458 μάλιστα!!

Να το βάλω και στο scirocco?

Αλλα δεν ξέρω τι θα γίνει και αν θα ταιριάζει με την Ferrari...χμμμ!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το ασχημο ειναι οτι αυτος θα οικονομησει μερικες εκατονταδες ευρω απο ιντερνετικα θυματα.

εγω θα παρω αυριο http://www.kepka.org/index.php?option=com_contact&Itemid=3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.