Jump to content
TASOS M,

Γυναίκες;

Recommended Posts

Guest Grouper_8L

Στις μέρες μας όσες έχουν εργασία τα αγοράζουν μόνες τους τώρα, τέτοια και καλύτερα.

 

Άσε που έχω την εντύπωση όσο μεγαλώνω ότι έχουν και το πάνω χέρι... ματαξύ μας ε :whistling:

 

Πέρα απ'την πλάκα στα περισσότερα ζευγάρια πλέον οι γυναίκες συμμετέχουν κατά το ήμισυ στην αγορά αυτοκινήτου.

Το καλό είναι ότι επιλογή για το ποιο θα είναι το επόμενό μας αυτοκίνητο, δεν πάει να λέει η σύντροφος ότι θέλει, παραμένει πάντα δική μας! 8)  (νομίζω) .

 

Edit: Ξέχασα να γράψω για την τούμπα ρε. Θέλει πολύ μεγάλη προσπάθεια για να το κάνεις αυτό η αλήθεια είναι.

Edited by Grouper_8L
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ελα ρε ειναι φως φαναρι, η σκαλα φταιει που ειναι τοποθετημενη μεσα στην μεση.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

xAaXaxax έμα ναι αμέσως κι εσείς να κατηγορήσετε την κοπέλα. Σωστό! Όλα ξεκινάνε απ'τον μηχανικό που σχεδίασε τις εισόδους του σπιτιού! :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Στις μέρες μας όσες έχουν εργασία τα αγοράζουν μόνες τους τώρα, τέτοια και καλύτερα.

 

Άσε που έχω την εντύπωση όσο μεγαλώνω ότι έχουν και το πάνω χέρι... ματαξύ μας ε :whistling:

 

Πέρα απ'την πλάκα στα περισσότερα ζευγάρια πλέον οι γυναίκες συμμετέχουν κατά το ήμισυ στην αγορά αυτοκινήτου.

Το καλό είναι ότι επιλογή για το ποιο θα είναι το επόμενό μας αυτοκίνητο, δεν πάει να λέει η σύντροφος ότι θέλει, παραμένει πάντα δική μας! 8)  (νομίζω) .

 

Edit: Ξέχασα να γράψω για την τούμπα ρε. Θέλει πολύ μεγάλη προσπάθεια για να το κάνεις αυτό η αλήθεια είναι.

 

Off Topic

Δώσε αέρα σε μια γυναίκα και αν δεν σε καβαλήσει να μην με λένε turbomaki :p

 

Btw πανω στα σκαλιά παπούτσι είναι? Τον έφαγε τον χριστιανό άραγε? :p

 

Edit:Αυτό που βλέπετε παραπάνω μέσα στο πλαίσιο είναι η φόρμα για το offtopic ;):p

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Αυτό ξαναπές το... Α μπράβο! Πως το' κανες αυτό με το πλαίσιο θέλω κι εγώ :baby:  :crazy:  :crazy:

 

χΑΧαΧαχααχΑχΑ δεν το είχα δει το παππούτσι χαχαχχαχΑΧχαΧ

 

 

chrispant μην στενοχωριέσαι βρήκε την λύση ο makis ρε!!! Θα τους τα βάζουμε σε πλαίσιο! Μόνο γρήγορα προλάβετε τον Συριώτη να του το πούμε πριν μας φύγει :lolu:  :lolu:  

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο καλυτερα να κανετε λιγο υπομονη να τς μαθετε να οδηγανε πριν τους μαθει ο "δασκαλος".

 

Off Topic

Τι παιχτηκε με τα οφφτοπικ? Κουτσομπολεψτε!
Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

Dimake??

Για οφτοπικ σε κόβω..

Παντως σ αυτό το θεμα εδω, νομιζω υπάρχει ελευθερία λόγου εκφρασης και συναισθημάτων!

Πείτε οτι γουστάρετε..!! :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν ομως και εξαιρεσεις που οταν τις βλέπεις μένεις παγωτό!

Η Στέλα μου οδηγάει και παρκάρει καλύτερα κι απο μένα..!

Νεύρο , γκάζι και αντίληψη !!

Λίγες μεν αλλα υπάρχουν.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν ομως και εξαιρεσεις που οταν τις βλέπεις μένεις παγωτό!

Η Στέλα μου οδηγάει και παρκάρει καλύτερα κι απο μένα..!

Νεύρο , γκάζι και αντίληψη !!

Λίγες μεν αλλα υπάρχουν.

Sent from my iPhone using Tapatalk

και ποιος σου ειπε εσενα οτι ξερεις να οδηγεις?  :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δίκιο φίλε χρόνη. Πριν 1,5 χρόνο έβγαλα το δίπλωμα... Τωρα στα γεραματα τα φπε με μάραναν!! Θα μάθω όμως που θα πάει!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.