Jump to content
liverpoolman

Αλλαγη Ιμαντα Χρονισμου

Recommended Posts

Παιδια η αντιπροσωπεια στα ποσα χιλιομετρα λεει οτι θελει αλλαγη σε polo united 1,4?? Παω να παρω ενα μεταχειρισμενο του 2008 και θα θελα να ξερω..Σημειοτεον δεν εχει αλλαξει ποτε ο πρωτος κατοχος

Edited by liverpoolman
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ευχαριστω πολυ για την απαντηση..Εχει σημασια,μηπως εχεις κατι γραπτο απο την volkswagen να το αποδεικνυει??Διοτι ο εμπορος απο τον οποιο θελω να παρω το αυτοκινητο μου ειπε οτι λεει στα 80.000χλμ. ενω το αυτοκινητο εχει 67.000 μοντελο 2008 και δν τον εχει αλλαγμενο...Αν ειναι ετσι οπως λεες και γνωριζα και εγω πρεπει να του επιδειξω κατι ωστε να αναλαβει αυτος την αλαγη ή να μειωσει το κοστος..Θα σου ημουν υποχρεος αν μου εδιες κατι official να του το δειξω αυριο..Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Το γνωρίζω 100% το ξέρουν πολλά άτομα του κλαμπ, ο έμπορος κοιτάει να το σπρώξει το αμάξι γι αυτό σου λέει τα δικά του..

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ευχαριστω πολυ για την απαντηση..Εχει σημασια,μηπως εχεις κατι γραπτο απο την volkswagen να το αποδεικνυει??Διοτι ο εμπορος απο τον οποιο θελω να παρω το αυτοκινητο μου ειπε οτι λεει στα 80.000χλμ. ενω το αυτοκινητο εχει 67.000 μοντελο 2008 και δν τον εχει αλλαγμενο...Αν ειναι ετσι οπως λεες και γνωριζα και εγω πρεπει να του επιδειξω κατι ωστε να αναλαβει αυτος την αλαγη ή να μειωσει το κοστος..Θα σου ημουν υποχρεος αν μου εδιες κατι official να του το δειξω αυριο..Ευχαριστω εκ των προτερων

Μετα απο καποια χρονια ξερενεται ο ιμαντας και θελει αλλαγη...πες το και στον καθυστερημενο τον εμπορο,να γυρναει τα κοντερ ξερει αυτο δεν το εμαθε ακομα?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε δικιο ολοι και αυτο ακριβως λεω και εγω..απλα πως να του το αποδειξω???Το manual του αυτοκινητου το εχει κανεις??ή μπορω να το βρω καπου??Διαδικτυακα κτλ???Εμενα ο μηχανικος μου το ειπε για τα 60000 αλλα ο δικος του λεει οτι η αντιπροσωπεια λεει στα 80.000

Link to comment
Share on other sites

Χειροτερος εχθρος απο τον χρονο και την ακινησια δεν υπαρχει. Εφοσον εχει παρελθει 5ετια καλο ηταν ναλλαχθει μαζι με αντλια νερου.

Αξιωσε μια εκπτωση γι'αλλαγη μολις το παρεις.

Αν δεν βγαζεις ακρη μην το αγορασεις.

Εχει γεμισει ο τοπος αμαξια.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Edited by nikdev
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη και τα χρονια του αυτοκινητου μετραν αρνητικα στον ιμαντα χρονισμου..??Αυτο ομολογω πως δν το ηξερα,πιστευα πως φθειρεται μονο οταν η μηχανη δουλευει...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη και τα χρονια του αυτοκινητου μετραν αρνητικα στον ιμαντα χρονισμου..??Αυτο ομολογω πως δν το ηξερα,πιστευα πως φθειρεται μονο οταν η μηχανη δουλευει...

Ολα φθειρονται οταν περνανε τα χρονια...και στην τελικη αν το αμαξι εχει book service να πας να το ανοιξεις μπροστα του και να τον κανεις ρομπα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω φτασει τις 59000 κ πρεπει ν αλλαξω.. Ξερει κανεις το κοστος του περιπου?? 

Σκαλωσα τρ ομως.. Υπάρχει περίπτωση να εχει καδενα?? 

Edited by English
Link to comment
Share on other sites

Ποιον κινητήρα ακριβώς φοράει το αυτοκίνητο σου; Πες μας λίγο κωδικό κινητήρα και έκδοση του ώστε να σε βοηθήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago , man25 said:

Ποιον κινητήρα ακριβώς φοράει το αυτοκίνητο σου; Πες μας λίγο κωδικό κινητήρα και έκδοση του ώστε να σε βοηθήσουμε.

Κατσε γτ ειμαι κ νέος σε vw κ γνκ δν κατεω πραμα σε τετοια.. 

Ο κινητηρας είναι mpi.. Που τα βρισκω αυτα που λες?? 

Edited by English
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν απατώμαι το γράφει η άδεια κυκλοφορίας σου. Πρέπει να λέει κωδικός κινητήρα κάπου.

Link to comment
Share on other sites

Το 75άρι έχει CHYB

To 80άρι έχει DFNA

   

 

Δώσε χρονολογία, μοντέλο, άλογα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.