Jump to content
GOLFAKI 4

Weekly Night Out @ Αττική, Τετάρτη, 5/11/2014, 20:30, Secret Meeting, Σεφ

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη του Hellenic VWClub,

 

Πρώτη συνάντηση του μήνα Νοεμβρίου. Όπως καταλαβαίνετε η βόλτα μας αυτή την εβδομάδα είναι μυστική.

Ποιο συγκεκριμένα ο προορισμός μας είναι μυστικός.

Βέβαια τα απαραίτητα στοιχεία θα σας τα γνωστοποιήσουμε από εκεί και πέρα όμως θα επικρατήσει το συναίσθημα της περιέργειας.

 

Το ραντεβού μας ορίζεται για την ερχόμενη ΤΕΤΑΡΤΗ 5/11/14 και ώρα 20:30 στο Σ.Ε.Φ. και πιο συγκεκριμένα δεξιά από την λιμνούλα στο 2ο parking. Εκεί θα σας περιμένουμε όλους παλιά αλλά και νέα μέλη έως τις 21:00 οπότε και θα αναχωρήσουμε με νοτιοανατολική κατεύθυνση με τερματισμό ένα ολοκαίνουριο cafe για την λέσχη μας.

 

Εφοδιάστε τα εργοστασιακά ή βελτιωμένα σας vw οχήματα με περίπου 20 ευρώ βενζίνη, φορτίστε τα pmr σας (όσοι έχετε) φορέστε τα γνήσια αξεσουάρ της λέσχης μας και ελάτε για μια ακόμα τρελή vw συνάντηση. Ως συνήθως στην παρέα μας έχουν χώρο όλοι γιαυτό μην διστάσετε να έρθετε και με την δική σας παρέα.

 

Δηλώστε μας την συμμετοχή σας για την καλύτερη οργάνωση μας.

 

Παρακαλούμε όσοι συμμετείχαν στην πανελλήνια εκδρομή στο Γύθειο να μας παραδώσουν τα δελτία αξιολόγησης.  

 

 

  Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο  icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο  icon-social_facebook.png | δείτε μας στο  icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

Hellenic VWClub 2004 - 2014 | Οδήγησε μαζί μας!

Edited by GOLFAKI 4
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Update κυριολεκτικά της τελευταίας στιγμής..!!! I'm coming!!! Περιμενετε κι εμένα!!!

Στάλθηκε από το GT-I9195 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Edited by Miltos_Golf6
Link to comment
Share on other sites

Θα σας βρω είτε στο δρόμο είτε στον προορισμό όταν αυτός γίνει γνωστός (μετά τις 21:00), αφού πρόκειται για νοτιοανατολική περιοχή που είναι στα μέρη μου...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σας έφτιαξα το album από τώρα, @Golfaki 4 πέρνα το αν είναι και στο αρχικό δημοσίευμα:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&category=370

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι εκεί με το VW Polo μου.

Edited by passatebos
greeklish
Link to comment
Share on other sites

social_youtube.png Δείτε εδώ το βίντεο από το Secret Location Meeting του 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.