Jump to content
doggy

Weekly Day Out @ Αττική: 4 Τροχοί, Εκδήλωση Gti Της Χρονιάς - 23/11/2014

Recommended Posts

post-2-0-16267200-1415992717.png

 

Αγαπητοί μας φίλοι,

 

Οι 4ΤΡΟΧΟΙ διοργανώνουν την Κυριακή 23 Νοεμβρίου στην πίστα των Μεγάρων την εκδήλωση “GTI της χρονιάς” στο πλαίσιο της οποίας οι παρευρισκόμενοι θα ψηφίσουν για την ανάδειξη του αγαπημένου GTI της φετινής χρονιάς.

 

Για τους συμμετέχοντες στην ψηφοφορία θα πραγματοποιηθεί κλήρωση από την οποία θα προκύψουν οι τυχεροί που θα συνοδηγήσουν στα υποψήφια GΤΙ καθώς και αυτοί που θα κερδίσουν τα προσφερόμενα δώρα της εκδήλωσης μεταξύ των οποίων σετ ελαστικών, φωτογραφικές μηχανές, κονσόλα PS4, ρολόγια Ferrari κ.α.

 

To Hellenic VWClub ύστερα  από πρόσκληση που έλαβε θα παρεβρεθεί στην εκδήλωση για να υποστηρίξουμε τα Golf GTi & GTD που είναι υποψήφια για την θέση του GTI της χρονιάς!

 

Την Κυριακή 23/11 στις 9:15 π.μ. τα μέλη του VWClub θα συναντηθούν στο "Περίπτερο" Χαϊδαρίου και στις 9.30 θα ξεκινήσουν όλοι μαζί για την πίστα των Μεγάρων!

Στο σημείο προσυνάντησης θα κληρωθούν 3 επιπλέον συνοδηγήσεις τις οποίες μας έκανε δώρο το περιοδικό 4 ΤΡΟΧΟΙ!

 

Επίσης το περιοδικό 4 ΤΡΟΧΟΙ μας κάνει την τιμή να έχουμε τη δυνατότητα να τοποθετήσουμε 2-3 χαρακτηριστικά οχήματά μας στο χώρο των pits, δίπλα στα νέα Golf GTi & GTD! Θέλετε να είναι το όχημά σας ένα από αυτά; Αν ναι, στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα αναφέροντας τα χαρακτηριστικά του οχήματός σας, πόσο "μαμά look" είναι.

Να τονίσουμε πως για το event αυτό θα προτιμηθούν Golf GTi mk1 - mk5 & πως το Δ.Σ. θα συζητήσει και θα αποφασίσει ποια οχήματα θα επιλεγούν.

 

Τέλος για να ψηφίσετε το GTi της χρονιάς και να κερδίσετε ένα από τα πολλά δώρα, θα πρέπει να συμπληρώσετε το συννημένο δελτίο (κλικ!) και να το παραδώσετε στην υποδοχή. Δελτία θα μπορείτε επίσης να λάβετε στην υποδοχή της εκδήλωσης.

 

Στην παρακάτω σελίδα θα βρείτε και το σχετικό δημοσίευμα του περιοδικού 4 ΤΡΟΧΟΙ!

http://www.4troxoi.gr/default.php?pname=Article&cat_id=56&art_id=16833

 

Συμμετοχές: 

 

 

~~~~

Με εκτίμηση,

 

Το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται παρών!!! Όλο το VW Club, η μεγαλύτερη αυτοκινητιστικη λέσχη, παρόντες για να στηρίξουμε τα καμάρια μας τα GTi!!

Πάμε να κατεδαφισουμε τα Μέγαρα!!! Συντονιστειτε!!!

Και ο συνήθης ύποπτος μαζί μου Πλέσσας!!! Ψοφάει για τέτοια :p

Στάλθηκε από το GT-I9195 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Edited by Miltos_Golf6
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μέσα κ εγώ + 1 (kortidaki) !!!

Και υποψηφιότητα του Golf 5 Gti κόκκινου μαμά look (φιμέ τζάμια), προς επίδειξη.

Άντε θα το πλύνω και φέτος !!!

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κ εγώ + 1 (kortidaki) !!!

Και υποψηφιότητα του Golf 5 Gti κόκκινου μαμά look (φιμέ τζάμια), προς επίδειξη.

Άντε θα το πλύνω και φέτος !!!

Καλως τον ομορφο...

Θέλετε να είναι το όχημά σας ένα από αυτά; Αν ναι, στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα αναφέροντας τα χαρακτηριστικά του οχήματός σας, πόσο "μαμά look" είναι.

Να τονίσουμε πως για το event αυτό θα προτιμηθούν Golf GTi mk1 - mk5 & πως το Δ.Σ. θα συζητήσει και θα αποφασίσει ποια οχήματα θα επιλεγούν.

 

Ελπιζω να το εχεις κανει!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλως τον ομορφο...

Θέλετε να είναι το όχημά σας ένα από αυτά; Αν ναι, στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα αναφέροντας τα χαρακτηριστικά του οχήματός σας, πόσο "μαμά look" είναι.

Να τονίσουμε πως για το event αυτό θα προτιμηθούν Golf GTi mk1 - mk5 & πως το Δ.Σ. θα συζητήσει και θα αποφασίσει ποια οχήματα θα επιλεγούν.

 

Ελπιζω να το εχεις κανει!!!

Έστειλα !!! (έχεις δίκιο, έχω ομορφύνει κι άλλο !!!) φτου μου !!!

Edited by georgedj
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και απο μενα ..

Μεσα και εγω για την Κυριακη οσο για το GTI ειναι στην διαθεση της λεσχης αν χρειαστει..!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παρων + candy rs......οσο για αμαξι αγνωστων λογο εργασιων......υπαρχει η επιλογη polo g40(αν προλαβω) η golf mk2 manhattan αν χρειαστει........

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα παρών μέσα στην έξοδο μας και διαθέσιμο Vw Polo εάν χρειαστεί... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Για να ανεβαινουν οι συμμετοχες.....

Προκειται για ενα σπουδαιο γεγονος που τιμαται η λεσχη μας με την παρουσια της!

Εσεις θα χασετε την ευκαιρια να συνοδηγησετε σε ενα απο τα καλυτερα gti της χρονιας;;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρον κ εγω μετα απο αρκετο καιρο με το Golfaki μου...!! Θα σας συναντησω εκει ομως γτ μενω Σαλαμινα και θα ερθω απο Νεα Περαμο...!! Παμε να τιμησουμε τα GTI μας και τη VW..!!

Link to comment
Share on other sites

Mporite nq mou peite to proto periptero stin kabalas enoite

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστησουμε ολα τα μελη μας που μας στηριξαν σε αυτο το γεγονος.

Επισης να επισημανουμε πως οποιες κακοτεχνιες διαπιστωθηκαν δεν οφειλονται στο vwclub.

Ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια που μας διεθεσαν τα οχηματα τους για την διαφημιση της λεσχης μας. Το φωτογραφικο υλικο θα ανεβει συντομα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε άλμπουμ για τις φωτογραφίες της εκδήλωσης. Θα το δείτε εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.