Jump to content
activious

Weekly Day Out @ Τρίκαλα, Κυριακή 14/12/2014, 15:00, Χωριό Των Ξωτικών

Recommended Posts

Η Ελληνική Αυτοκινητιστική και Αγωνιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen διοργανώνει την Κυριάκη 14/12/2014 και ώρα 15:00 συνάντηση για καφεδάκι στα Τρικαλα.

Θα πάμε όλοι μαζί  στο γνωστό σε όλους "Χωριό των Ξωτικών"!
Αρχικά θα βρεθούμε στο πρατήριο ΕΤΕΚΑ στην είσοδο της πόλης των Τρικάλων απο την πλευρά της Λάρισας.
Εκεί θα έχουμε την ευκαιρία οι παλιοί γνώριμοι να πούμε τα νέα μας και θα χαρούμε πολύ να γνωρίσουμε τα νέα μέλη της παρέας μας!
 
Να υπενθυμίσουμε, τέλος, πως σας περιμένουμε όλους στην παρέα μας, είτε είστε φίλοι-κάτοχοι αυτοκινήτων Volskwagen σε εργοστασιακή μορφή είτε βελτιωμένων.
 
Το σημείο προ-συνάντησης στον Βόλο (στις 13:30) είναι στον περιφερειακό μόλις περάσετε τα φανάρια για Μελλισιάτικα, εκεί θα σταματήσετε στην πλευρά με κατεύθυνση προς Λάρισα!
 

Τονίζουμε ότι θα πρέπει όσοι θέλουν να έρθουν να μας ενημερώσουν αν θα έρθουν μόνοι τους ή με παρέα για να οργανωθούμε κατάλληλα!

 

 

~~~~~
Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: social_facebook.png | social_youtube.png | social_twitter.png

Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58219:00 - 20:30

 

Ζητούνται VIP μέλη για να αναλάβουν την ευθύνη οργάνωσης συναντήσεων. Δείτε πληροφορίες κάνοντας κλικ εδώ!

~~~~~ 

 
Με εκτίμηση,
το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω (εννοειτε)

+1 :wub: ,

+1 :baby:

 

 

ειδοποιηστε οσους γνωριζεται απο εδω μεσα...

Edited by activious
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα βρεθουμε που?απο Λαρισα θα ερθουν απλα μπορει να μην γραψουν απο πριν...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε και γω μεσα και αμα ειναι να περασουμε απο Λαρισα να παμε κομβοι οριστε σημειο προ-συναντησης.
Τωρα μαλλον σολο για να μαι και ελαφρυς.... :crazy: 
 

Edited by FastBunny
Link to comment
Share on other sites

Xrigolfakias που είσαι αγόρι μου!!!!

θαναση, δεν πηστευω να μην ερθεις...?

Ενταξει ερχομαι και μονος δεν τιθεται θεμα....θα περιμενω να δω μηπως ερθει και κανεις αλλος....

ειμαι εγω απο λαρισα

Link to comment
Share on other sites

θαναση, δεν πηστευω να μην ερθεις...?

 

Χρήστο δηλώνω υπεύθυνα ότι εγώ,η κυρά μου (χαχαχα)και το Γερμανάκι μου θα παραστούμε στην συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί στα Τρίκαλα στις 14/12.Εκτός απροόπτου βέβαια....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο δηλώνω υπεύθυνα ότι εγώ,η κυρά μου (χαχαχα)και το Γερμανάκι μου θα παραστούμε στην συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί στα Τρίκαλα στις 14/12.Εκτός απροόπτου βέβαια....

 

υιοθετησες παιδι και μαλιστα απο γερμανια???? :crazy:

Link to comment
Share on other sites

παιζει να ερθω και εγω απλα η συζηγος θελει παγοδρομιο...εχουμε καμια αλλη κοπελα για παρεα να τις βαλουμε στο παγο...ωστε να τα πουμε με την ησυχια μας οι αντρες???

Link to comment
Share on other sites

παιζει να ερθω και εγω απλα η συζηγος θελει παγοδρομιο...εχουμε καμια αλλη κοπελα για παρεα να τις βαλουμε στο παγο...ωστε να τα πουμε με την ησυχια μας οι αντρες???

θα ειναι και η δικια μου,αλλα δεν το βλεπω να μπαινει στον παγο..... :nurse:

Link to comment
Share on other sites

χαχχαχα εγω εχω πει το παραμυθι με  το παγοδρομιο για να ερθω....ως εκει...150+ χλμ ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα πολυ να έρθω κι εγω παιδια, αλλα δυστυχώς εφημερευω την Κυριακή.. Και σας έχω χάσει τελείως ρε γμτ.. Τέλος πάντων, ελπίζω στην επόμενη να δώσω κανονικα το παρόν! Καλα να περάσετε παίδες!α,κ να προσεχετε στα παγοδρομια, κλπ, το λεω απο επαγγελματικό ενδιαφέρον! Χεχε!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

λοιπον,

 

το :baby:  δεν  θα ερθει,μας επιασε λαρυγγιτιδα........

 

γινεται προσπαθεια να βρουμε να αφησουμε το μικρο για να ερθει και η :wub: .......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.