Jump to content
activious

Weekly Day Out @ Τρίκαλα, Κυριακή 14/12/2014, 15:00, Χωριό Των Ξωτικών

Recommended Posts

Πολυ θαθελα να ερθω και γω παιδια αλλα η τουρμπινα μου ειχε αλλη αποψη ειμαι για καινουρια :help:  :help:  μεχρι την επομενη συναντηση ελπιζω να ειναι ετοιμο το εργαλειο...Καλα να περασετε :thumbsup: ....

Link to comment
Share on other sites

ANDRITSOULAS θα είναι παρών τελικά. . . 

+ μική Νικούλα  :wub:

+ Μπάμπης (όχι ο Σουγιάς.. . . . . 8) )

+ Βαλεντίνα (του Μπάμπη <όχι του Σουγιά> )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα ταξιδεψουμε κ εμεις απο αθηνα να πιουμε ενα καφεδακι.....

+passaTrela

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γράψτε πόσοι είστε διατεθειμένοι να ρθείτε γιατί δεν βλέπω και πολλή συμμετοχή!

Link to comment
Share on other sites

Η Λαρισα τι κανει; Ρε παιδια εκει στον καμπο θα ερθετε; Γραψτε ρε αγορια εστω ενα +1!!! Οχι τοση αδιαφορια....
Κριμα ειναι να ριξετε πιστολι στη συναντηση αλλα πειτε κιολας για να κανουμε μια σουμα να ξερουμε ποσοι θα ερθετε για να κανονισουμε μαγαζια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γράψτε πόσοι είστε διατεθειμένοι να ρθείτε γιατί δεν βλέπω και πολλή συμμετοχή!

12 αμαξια μεχρι τωρα...

και ειναι και αλλοι....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Ακυρο απο εμενα παιδες...Υπολογιστε μειον 2 ατομα!Εσκασε το πισω δεξι αμορτισερ και τα κανε ολα πουτανα!Μεχρι τωρα καθαριζα

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο απο εμενα παιδες...Υπολογιστε μειον 2 ατομα!Εσκασε το πισω δεξι αμορτισερ και τα κανε ολα πουτανα!Μεχρι τωρα καθαριζα

Agrimi έλα ρε με ένα αμάξι.Αφού στη πόλη σου είναι.Κρίμα....

Link to comment
Share on other sites

Η Λαρισα τι κανει; Ρε παιδια εκει στον καμπο θα ερθετε; Γραψτε ρε αγορια εστω ενα +1!!! Οχι τοση αδιαφορια....

Κριμα ειναι να ριξετε πιστολι στη συναντηση αλλα πειτε κιολας για να κανουμε μια σουμα να ξερουμε ποσοι θα ερθετε για να κανονισουμε μαγαζια.

τι να κανει η λαρισα? θελαμε να ρθουμε και μας αλλαξατε τη ωρα. καλα το ειχατε 12

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δευτερο αυτοκινητο....Δυστυχως δεν θα μπορεσω αν και προσπαθω να βρω κανεναν καμενο να μου δανεισει το δικο του

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δευτερο αυτοκινητο....Δυστυχως δεν θα μπορεσω αν και προσπαθω να βρω κανεναν καμενο να μου δανεισει το δικο του

Έλα με κανένα φιλαράκι

Link to comment
Share on other sites

Πολυ θαθελα να ερθω και γω παιδια αλλα η τουρμπινα μου ειχε αλλη αποψη ειμαι για καινουρια :help::help: μεχρι την επομενη συναντηση ελπιζω να ειναι ετοιμο το εργαλειο...Καλα να περασετε :thumbsup: ....

Βρες Κάποιον να έρθεις και φεύγεις με τουρμπινα για το εργαλείο Edited by kzindros
Link to comment
Share on other sites

για ακομα μια φορα περασαμε πολυ ομορφα...

 

αρκετες συμμετοχες,νεα μελη...

 

Υ.Γ 1: θελω να ευχαριστησω ολα τα μελη,για την εως τωρα "συνεργασια" .με τα καλα αλλα και τα κακα.....ευχομαι καλη δυναμη στον νεο συντονιστη συναντησεων......

Υ.Γ 2: ας ανοιξει το αλμπουμ για τις φωτογραφιες...

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολλες συμμετοχες ωραια αυτοκινητα το S3 ειδικα τα εσπαγε, το 4αρι πολυ καλο και με πολλες προοπτικες. Συγχαρητηρια και στο Χρηστο για την αναληψη του meeting mod φιλε καλη αρχη και πολλες συμμετοχες στις συναντησεις σου ευχομαι!
Επισης το cafe ηταν μια κατηγορια απο μονο του, απο οτι θυμαμαι παλι στα Τρικαλα ειχα χαζεψει στο Νερομυλο που ειχαμε παει καπου μια 5ετια πριν, μπορει και 6ετια, τωρα ξαναχαζεψα με την επιλογη των παιδιων!!
Γενικα οποιος δεν ηρθε εχασε, να ανοιξουν τα αλμπουμ παρακαλω! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε βρομάγαμε και κόψατε πέρα απο το πρατήριο . . . . ? Ευτυχώς είχε αφίσες για τον Μύλο των Ξωτικών και το βρήκαμε. . . . . 

 

Τεσπα. . .  :hair:

 

Πάντως και εγώ πέρασα πολύ ωραία με την παρέα μου .

Πήγα και εγώ στον Μύλο των Ξωτικών .Κάπου σας πέτυχε το μάτι μου . Μετά όμως μέχρι και τις 8μιση που έφυγα απο εκεί δεν ξαναείδα κανέναν.

 

Η Συνάντηση δεν ήταν ''στον πνεύμα των Χριστουγέννων'' στον Μύλο των Ξωτικών. . . ?

 

Μπορεί και να χαθήκαμε εμείς μέσα στον κόσμο και για αυτό δεν σας βρίσκαμε πουθενά. Μα ακόμη και τον Αι Βασίλη ρώτησα και δεν ήξερε. . . . . Στην Νεράιδα των Χριστουγέννων ρώτησα τπτ και αυτή. Στα playmobil τπτ. Στον ΡΙΚΟ ΚΟΚΟΡΙΚΟ με τις κοτομπουκές βρήκα τον Θανάση μόνο. Συνεχίζοντας την αναζήτηση πήγα στο τρενάκι αγνάντευα στο ψηλότερο σημείο της διαδρομής τπτ. Σε ένα βουνό πήγα με ένα έλκηθρο κοίταγα απο εδώ κοίταγα απο εκεί πουθενά. . . . . Αφού κατάλαβα πως δεν με θέλατε στην παρέα σας πήρα όλλα τα μαγαζάκια με τα γλυκά και τουμπάνιασα. Παραλίγο να πάθω ζάχαρο .

Ε δεν πειράζει λέω έβγαλα μια φωτό με τον ΑΙ Βασιλη και πήγα και έφαγα σουβλάκια.

Πλάκα πλάκα πολύ φαί. . . . είχε . . . . .  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff: .

Μετά είπα θα έκανα λάθος. Δεν θα διάβασα καλά τον τίτλο της συνάντηση είπα. . . 

Όσες φορές και να διαβάσω τον τίτλο το ίδιο πράγμα λέει , κάτι για ξωτικά. . . . . Ρε μπας και σας κλέψαν τα ξωτικά. . . . ? :crazysmile: Που ήσασταν . . . ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου τα παιδιά που ήρθαν και κάναμε αυτή την πολύ ωραία συνάντηση.Ο καιρός ήταν τέλειος και η παρέα ακόμη καλύτερη. :good:

Να ευχαριστήσω τον activious και τον fastBunny για τις ευχές τους καθώς και τα παίδια που ήρθαν από τόσο μακρυά και υπόσχομαι να κάνω ότι καλύτερο μπορώ.

Περίμενα περισσότερα άτομα αλλά δεν πειράζει..Την επόμενη φορά ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου τα παιδιά που ήρθαν και κάναμε αυτή την πολύ ωραία συνάντηση.Ο καιρός ήταν τέλειος και η παρέα ακόμη καλύτερη. :good:

Να ευχαριστήσω τον activious και τον fastBunny για τις ευχές τους καθώς και τα παίδια που ήρθαν από τόσο μακρυά και υπόσχομαι να κάνω ότι καλύτερο μπορώ.

Περίμενα περισσότερα άτομα αλλά δεν πειράζει..Την επόμενη φορά ;)

 

Καλή αρχή αγαπητέ. . . .  :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πηρα το χρεπι μου και ηρθα την Κυριακη μια βολτα στον Μυλο κατα τη 1 παρα 10....Δεν ειδα κανενα αυτοκινητο στους χωρους σταθμευσης.

Απλα δωσατε ραντεβου εκει και την κανατε;

Ειδα και επαθα να ερθω και παλι δεν πετυχα κανεναν.

Link to comment
Share on other sites

 Που ήσασταν . . . ?

 

δεν λες οτι ακολουθησες καμια "ξωτικια"...μην κρυβεσε ....χαχα...ολοιι οι αλλοι γιατι ημασταν μαζι???,ε???σε πιασαμε....στα πρασσα.............

Πηρα το χρεπι μου και ηρθα την Κυριακη μια βολτα στον Μυλο κατα τη 1 παρα 10....Δεν ειδα κανενα αυτοκινητο στους χωρους σταθμευσης.

Απλα δωσατε ραντεβου εκει και την κανατε;

Ειδα και επαθα να ερθω και παλι δεν πετυχα κανεναν.

 

 

η συναντηση ηταν στις 15:00 και απο τον μυλο φυγαμε περιπου κατα τις 18:00...

 

σε μπερδεψαμε λιγο..... :crazy:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε βρομάγαμε και κόψατε πέρα απο το πρατήριο . . . . ? Ευτυχώς είχε αφίσες για τον Μύλο των Ξωτικών και το βρήκαμε. . . . . 

 

Τεσπα. . .  :hair:

 

Πάντως και εγώ πέρασα πολύ ωραία με την παρέα μου .

Πήγα και εγώ στον Μύλο των Ξωτικών .Κάπου σας πέτυχε το μάτι μου . Μετά όμως μέχρι και τις 8μιση που έφυγα απο εκεί δεν ξαναείδα κανέναν.

 

Η Συνάντηση δεν ήταν ''στον πνεύμα των Χριστουγέννων'' στον Μύλο των Ξωτικών. . . ?

 

Μπορεί και να χαθήκαμε εμείς μέσα στον κόσμο και για αυτό δεν σας βρίσκαμε πουθενά. Μα ακόμη και τον Αι Βασίλη ρώτησα και δεν ήξερε. . . . . Στην Νεράιδα των Χριστουγέννων ρώτησα τπτ και αυτή. Στα playmobil τπτ. Στον ΡΙΚΟ ΚΟΚΟΡΙΚΟ με τις κοτομπουκές βρήκα τον Θανάση μόνο. Συνεχίζοντας την αναζήτηση πήγα στο τρενάκι αγνάντευα στο ψηλότερο σημείο της διαδρομής τπτ. Σε ένα βουνό πήγα με ένα έλκηθρο κοίταγα απο εδώ κοίταγα απο εκεί πουθενά. . . . . Αφού κατάλαβα πως δεν με θέλατε στην παρέα σας πήρα όλλα τα μαγαζάκια με τα γλυκά και τουμπάνιασα. Παραλίγο να πάθω ζάχαρο .

Ε δεν πειράζει λέω έβγαλα μια φωτό με τον ΑΙ Βασιλη και πήγα και έφαγα σουβλάκια.

Πλάκα πλάκα πολύ φαί. . . . είχε . . . . .  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff:  :stuff: .

Μετά είπα θα έκανα λάθος. Δεν θα διάβασα καλά τον τίτλο της συνάντηση είπα. . . 

Όσες φορές και να διαβάσω τον τίτλο το ίδιο πράγμα λέει , κάτι για ξωτικά. . . . . Ρε μπας και σας κλέψαν τα ξωτικά. . . . ? :crazysmile: Που ήσασταν . . . ?

παντα πινασμενος ρε αντρικο 

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα ωραιο μπερδεμα.την επομενη φορα που θα μπορω ελπιζω να μην τυχει τιποτα κακο παλι και να συνενοηθουμε σωστα!

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Και να ερχοσουν την σωστη ωρα στο Μυλο παλι δεν θα μας εβρισκες...χαχαχαχα Εδω χαθηκαμε εμεις που μπηκαμε ολοι μαζι και στο τελος φυγαμε σε 4 ομαδες :whistle: :whistle: :lol: :lol: :lol:

Γινοταν πανικος!!!

Link to comment
Share on other sites

Ανοίξτε το άλμπουμ να βάλουμε τις φωτογραφίες

Ανέβηκαν κάποιες φωτογραφίες από τη συνάντηση.

Edited by activious
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.