Jump to content
Πάνος46

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη, Les Amis Πυλαία (Ster Cinemas) Κυριακή 07/12, Ώρα 17:00

Recommended Posts

Αγαπητά μας μέλη,

Το Hellenic VWClub διοργανώνει την Κυριάκη 07/12/2014 και ώρα 17:00, συνάντηση για καφεδακι μπυρίτσα κρασάκι ή ότι άλλο τραβάει η όρεξη σας στο γνωστό μαγαζί Les Amis στα Ster cinemas στην Πυλαία, το οποίο έχει άνετο parking και πολλές επιλογές. Θα συζητήσουμε για τα αυτοκίνητα μας, τα επόμενα σχέδια που έχουμε για αυτά, για τις επόμενες συναντήσεις και για οτιδήποτε άλλο μας αρέσει και έχουμε κατά νου.

Ο χάρτης εδώ.(Μολις περασετε τον κυκλικο κομβο θα με δειτε στο πρωτο παρκινγκ στο αριστερο σας χερι)

Σας περιμένουμε όλους στην παρέα μας, είτε είστε φίλοι-κάτοχοι αυτοκινήτων Volskwagen σε εργοστασιακή μορφή είτε βελτιωμένων.Απλα φορέστε τα γνήσια αξεσουάρ της λέσχης μας για να διαδώσουμε την τρέλα μας.

Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης!

~~~~~

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: social_facebook.png | social_youtube.png | social_twitter.png

Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες | Αξεσουάρ | SmartPhones App

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB, 6999 892 582, 19:00 - 20:30

Ζητούνται VIP μέλη για να αναλάβουν την ευθύνη οργάνωσης συναντήσεων. Δείτε πληροφορίες κάνοντας κλικ εδώ!

Edited by Πάνος46
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Είμαι νέο μέλος στην παρέα και θα χαρώ πολύ να συναντήσω (φιλους-μέλη) του vwclub και λέω να έρθω με το golf-ακι μου 1.8t mk4 και να γνωριστούμε από κοντά.

Λοιπόν είμαι μέσα....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Είμαι νέο μέλος στην παρέα και θα χαρώ πολύ να συναντήσω (φιλους-μέλη) του vwclub και λέω να έρθω με το golf-ακι μου 1.8t mk4 και να γνωριστούμε από κοντά.

Λοιπόν είμαι μέσα....

Καλημερα gas2782!! Θα χαρουμε να σε δουμε αυριο και σε περιμενουνε να γνωριστουμε και να συζητησουμε για τα αυτοκινητα που αγαπαμε και για πολλα αλλα θεματα!!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όποιο μέλος επιθυμεί θα έχω vagcom μαζί μου σήμερα, μπορούμε κάτι απλό να το δούμε. (dtcs - errors κλπ),

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η συναντηση παιδια εγινε και ολα πηγαν τελεια.! Δυο καινουρια μελη ηταν σημερα στην παρεα μας.!

Πιο αναλυτικα το παρων εδωσαν με τις αμαξαρες τους οι :

 

                                 Κοσμας Golf v tsi Overload!

                                 Nikdev   Golf v tsi black(λεμε τωρα)!

                                 K.Βασιλης vw passat για πρωτη φορα απο τουμπα!

                                 gas2782 μαζι με την γυναικα για πρωτη φορα μαζι με το mk4 1.8 20v turbo!!!!

                                 lazartr παρεα με τα προβληματα και το Golf v tsi !!!

                                 Soulio με πολακι 6γενια diesel με τασια οχι ακομα για πολυ.!!!

                                 katt με το γνωστο trifuel golf v παρεα με την γυναικα και τον γιο!!΄ :)

                                 Και εγω Πανος46 με golf vi tsi Candy white.!!!

 

Περασαμε πολυ ομορφα  με συζητηση καφεδες  σοκολατες αναλυση πολλων θεματων για τις επομενες ενεργειες μας πανω στα αυτοκινητα μας,προβληματισμοι για προβληματα κινητηρων  χαλασμενων σκαστρων  :sorry:  ακομα και για ανταλλαγες αυτοκινητων!!! Υπηρχε και το vagcom για λυσεις σφαλματων!!

Βγηκαν πολλες φωτογραφιες οι οποιες θα ανεβουν συντομα!!!

 

Υ.Γ.Αυριο η ανακοινωση για την επομενη συναντηση.Μεχρι τοτε...καλα καιιιι ασφαλη χιλιομετρα!! 8)

Edited by Πάνος46
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστησουμε παλαια και νεα μελη που παρα τον ασχημο καιρο ηρθαν στη συναντηση μας.

Φυσικα και τον Πανο που μας διαλεξε και πολυ ωραιους καναπεδες για ολους μας. (Σχεδον)

Ραντεβου στην επομενη συναντηση..

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Update: Οι φωτογραφιες απο την Κυριακη στην συναντηση θα ανεβουν το μεσημερι!

Stay tuned!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.