Jump to content
A-bus driver

Συνεργειο Για Service Πετρελαιοκινητηρα

Recommended Posts

Καλημέρα παίδες

Ειμαι καινούργιο μέλος και προσφάτως κάτοχος ενος golf mk6 1.6 tdi. Πρώτο ντίζελ αυτοκίνητο για μένα, θα ήθελα να ρωτήσω

εαν έχετε να μου προτείνεται κάποιο συνεργείο που να εξιδικεύεται στους πετρελαιοκινητήρες η οποιοδήποτε εξουσιοδοτημένο- συμβεβλημένο vw μπορεί να κάνει την συντήρηση;

Μένω στο χαιδάρι

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

ειμαι και εγω κατοχος ενος πετρελαιουκινητου golf 4 1.9tdi με το 6 σαζμαν και 140 αλογα αν δεν κανω λαθος

μπορειτε να μου πειτε και μενα ενα συνεργειο να παω να το κοιταξουνε?

Το αμαξι ειναι με ξενες πινακιδες και εχω κατεβει για τις γιορτες Ελλαδα

Μου παρουσιαζει τα εξης προβληματα

-Μετα τα 120-130 χλμ χανει ολο το νερο του ψυγειου. Σε κανα 2 μαστορες που το πηγα δεν βρηκαν κατι ενω καναμε ενα καθαρισμο και στο ψυγειο.

-Το αλλο θεμα ειναι οτι το αμαξι δεν δουλευει οπως πιο παλια.Δλδ ανεβαζει μεχρι καποιες στροφες και μετα σταματαει λες και μπαινει κοφτης.Πριν μου το παρουσιασει αυτο το ζητημα σε ρεπριζ ανεβαζε μεχρι τα 200 για πλακα και τωρα στο ταξιδι για να πιασω τα 160 αργουσε και ηθελα μια ευθεια ατελειωτη για να φορτωσει.

Προσπαθω να αποφυγω επισκεψη σε αντιπροσωπεια και για λογους κοστους αλλα και λογω χρονου.

Ευχαριστω κε των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να έχω κι εγώ αυτό το pm γιατί από τα επίσημα service δεν έχω μείνει ευχαριστημένος;Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Για ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ DIESEL

 

Από προσωπική εμπειρία σας πρωτινό το συνεργειο BOSCH το οποίο βρίσκετε στο περιστέρι πίσω από την ΒΙΑΜΑΞ.

 

Α. Δραγουμανιώτη Ο.Ε
Auto Diesel
Βεροίας 26,
121 31 Περιστέρι

 

 

https://www.auto-diesel.gr/contact.php

 

 

 
https://www.vrisko.gr/details/6e43bjafb465a4ai67755ic4bj73_04j

 

 

Πάρα πολύ καλή γνώστες στο θεμα diesel και ισως η μοναδική στην Αθήνα που το κατέχουν το θεμα diesel καλά. όποιον φίλο και να εστειλα εκεί και εγω ο ίδιος κιόλας η άνθρωποι ειναι ΓΑΤΕΣ!!

και δεν ακούς τα τρελά που λένε η αντιπροσωπίες 

 

πληροφοριακά τα περισσότερα ΤΑΞΊ σε αυτόν πηγαίνουν (που ειναι και diesel) 

 

σας τον πρωτινό ανεπιφύλακτα.  

            

 

       

Edited by OMINUS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.