Jump to content

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη του Hellenic VWClub,

 

Το έτος άλλαξε, οι διακοπές τελείωσαν και αφού ξεκουραστήκαμε και γεμίσαμε τις μπαταρίες μας, είμαστε πάλι εδώ για την αρχή μιας νέας δυνατής vwclub χρονιάς  γεμάτη νέα γεγονότα και νέες διαφορετικές συναντήσεις.

 

Η πρώτη συνάντηση για το έτος 2015 θα πραγματοποιηθεί την ερχόμενη Τετάρτη 14/1/15 και ώρα 20:45 οπότε και θα σας περιμένουμε όλους στο γνωστό parking του ΣΕΦ δεξιά από την λιμνούλα. Στις 21:00 θα αναχωρήσουμε όλοι μαζί για ένα night cruise με προορισμό γνωστό café της δυτικής Αττικής. Η διαδρομή μας περιλαμβάνει επαρχιακή οδό που μπορεί να γοητεύσει τα αγαπημένα μας vw οχήματα στα πλαίσια του κ.ο.κ. πάντα! Γυαλίστε τα καμάρια σας, εφοδιάστε τα με περίπου 15 ευρώ βενζίνη, φορτίστε τα pmr σας και συνοδέψτε μας σε μια διαφορετική vw διαδρομή.

 

Στην μεγάλη παρέα μας είναι ευπρόσδεκτοι όλοι οπότε μη διστάσετε να έρθετε με τους συνοδούς σας. Απαραίτητη προϋπόθεση βέβαια η όρεξη για άφθονη διασκέδαση.

 

Φορέστε τα αξεσουάρ της λέσχης μας, δηλώστε την παρουσία σας και ελάτε να κάνουμε δυναμικό ποδαρικό για το νέο έτος!

 

Τονίζουμε πως οι μη συμφωνούντες με τον κ.ο.κ. αποκλείονται από το κομβόι και το Hellenic VWClub δεν φέρει καμία ευθύνη. 

 

 

~~~~~

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: social_facebook.png | social_youtube.png | social_twitter.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες | Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB, 6999 892 582, 19:00 - 20:30

Ζητούνται VIP μέλη για να αναλάβουν την ευθύνη οργάνωσης συναντήσεων. Δείτε πληροφορίες κάνοντας κλικ εδώ!

~~~~~

  

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαστε και εμείς εκεί!

Λευ kouliss + :wub:  eFfIeT

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη συναντηση του 2015 και τρεις μονο συμμετοχες;Για παμε δυνατα.

Και εμεις παροντες...

Liberte+lupakos

Edited by lupakos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

επιτελους!!!! μετα απο συνεχεις απουσιες λογω δουλειας ειμαι στην ευχαριστη θεση να βροντο-δηλωσω: ΠΑΡΟΥΣΑ!!!!!! :cheer:

παντα εκτος απροοπτου φυσικα!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Νεουδια δεχεστε? Μεσα και εγω με ενα φιλαρακι εκτος απροοπτου παντα!

να έρθεις να γνωριστούμε εννοείται

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι και εγώ εκεί με το Volkswagen Polo μου <3

Link to comment
Share on other sites

Λογω ανωτερας βιας δυστηχως δεν θα ερθουμε! Καλα να περασετε! Επιφυλασσωμαι για την επομενη!

Link to comment
Share on other sites

Γ-μ-θ-κα να τελειωσω νωρις απη την δουλεια για βα ερθω,στολιστηκα,επλυνα το εργαλειο που χθες βγηκε απο το φανοποιειο,αλλα ενας κυριος ειχε αλλα σχεδια.

2015 15 μερες 2 τροχαία...

Ευτυχως και το σημερινο μονο με υλικες ζημιες!3564dfea79b2e84dca4120571e795b23.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά Χρήστο, μεγάλη ζημιά ?

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε διαβασε το σεναν παπα.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Edited by nikdev
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εσενα το πασσατ ειναι καινουργιο....ολα αλλαγμενα τα χεις...

Ειναι το μωρο μου...τωρα κλεινουμε 200.000χλμ...θα μεινει μια εβδομαδα μεσα!

Δωρακι εκπληξη????

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.