Jump to content
stsanoussis

Black Tsi (Τρίτο Και Φαρμακερό )

Recommended Posts

Αν και ακόμα γινονται αλλαγές να ξεκινήσω και εγω τη παρουσίαση του δικού μου.

Μηχανικά:

Το αυτοκίνητο έχει προγραμμα revo, εισαγωγή apr, catback miltek και inter cooler s3. Δεν το εχω δυναμομετρήσει και ούτε με ενδιαφέρει βασικά. Το νιώθω ότι ειναι πολύ δυνατό και καλύπτει πλήρως τις ανάγκες μου.

Εξωτερικό.

Είναι τώρα στο βαφείο για να μπει ο μπροστινός προφυλακτήρας gti και να βαφτούν τα πλαϊνά spoilers και το πίσω κομμάτι απο gti. Επειδη θέλω το look να ειναι totally black αλλαξα στους καθρέπτες τα φλας με μαύρα. Επισης εχουν αγοραστεί και περιμένω να έρθουν μαύρα πίσω φανάρια led dectane τα οποία ειναι μαύρα. Το αυτοκίνητο έχει φιμέ τα οποία ολοκληρώνουν το μαύρο αποτέλεσμα. Φοράει ζάντες απο golf gti 7 18αρες.

Εσωτερικό.

Έχει τιμονι απο Golf 6 flat bottom, εχω αλλάξει ολους τους διακόπτες απο golf 6 με νίκελ διακοσμηση. Εννοείται ότι το Rns510 βρίσκεται στη κεντρική κονσόλα και συνεργάζεται με εργοστασιακό bluetooth 9w2. Εχω αγοράσει καντράν με μεγάλη οθόνη αλλα ακόμα ειμαι στο ψάξιμο για την τοποθέτηση χωρις σφάλματα. Επισης περιμένω να αδειάσει ο Θάνος για να τοποθετήσουμε τους εργοστασιακούς αισθητήρες παρκαρίσματος και το φωτισμό στα πόδια οδηγού συνοδηγού. Εχουν τοποθετηθεί warning lights στις πόρτες. Μαζι με τα υπόλοιπα, στο επόμενο ραντεβου με το Θάνο θα μπει και το TPMS.

Ανάρτηση.

Φοράει ανάρτηση kW street comfort 2, αντιστρεπτικές απο golf gti και silent blocks απο s3. Μαζι με τα Michelin pilot 3 225/40/18 νομίζω ότι ειναι τρένο. Φοράει φρένα απο gti και σταματάει μια χαρά.

Φωτογραφιες σιγα σιγα γιατι ακόμα ετοιμάζεται post-10732-0-98375500-1422198102_thumb.j

post-10732-0-58198500-1422198151_thumb.j

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο Στάμο!!

Δώσε φώτο στον κόσμο κι αν καταφέρεις φτιάξε ένα βίντεο για το πως πάει στο δρόμο !! :D

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ! Βιντεάκι πολύ αργότερα, Σε λίγες μέρες θα βάλω φώτο με τις αλλαγές.

Καλοτάξιδο!!!

ρε εχω μπερδευτεί πόσα αμάξια έχεις αλλάξει???

ανεβασε φωτο απο τα φαναρια, και στειλε μου ενα λινκ για τα φωτα στις πόρτες, ebay φαντάζομαι!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το τρίτο και ελπίζω φαρμακερό. Το πρωτο έφυγε άδοξα, το δεύτερο το έβγαλε ολική καταστροφή η ασφάλεια και τωρα ειμαι με το τρίτο. Ελπίζω αυτο να ειναι πιο τυχερό. Μολις το φτιάξω οπως θελω θα το κρατήσω να το χαρώ για λίγο καιρο και μετα θα παμε για αλλα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό εξωτερικά!!!Λες για πρώτες φωτό αλλά εγώ βλέπω μόνο μια.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μάλιστα!!! :goodjob: Περιμένουμε και άλλες φωτό από το εσωτερικό!! :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω. Τώρα οι εκκρεμότητες που εχω ειναι να βρω κάποιον να μου περάσει το καντράν με τη μεγάλη οθόνη και να βρω και γνήσια αεροτομή πίσω. Τρελενομαι πάντως και το γουστάρω απίστευτα !

Link to comment
Share on other sites

πως και κατεληξες στα πισω φαναρια της hella?και οχι σε λοοκ ρ32?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.