Jump to content
kouliss

#1 Πανελλήνια Συνάντηση 2015, 14-15 Μαρτίου, Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Λοιπον παιδια ερχομαστε και εμεις απο Σερρες!!! 2 αμαξια 4 ατομα!!! οχι το Σαββατο λογω δουλειας!! ΝΑΙ την Κυργιακη σε φωτογραφηση και καφε,αρκει να μου πειτε που να ερθουμε την κυργιακη για να ξεκινισουμε ολοι μαζι

Link to comment
Share on other sites

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=59620#entry581895 Θανος εδω ειναι το σημειο προσυναντησης.!!!
Link to comment
Share on other sites

χρόνη πού θα με πας να αναθερμάνουμε τη ΄"σχέση" μας μετά από τόσα χρόνια? :phew: :phew: :phew:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ναι στη φωτογραφιση της κυριακης (αν μας κανει το χατιρι ο καιρος... ....) ξερουμε σε ποιο μερος θα γινει η φωτογραφιση?

Edited by titikos
Link to comment
Share on other sites

ναι. σε ποιο μερος θα γινει η φωτογραφιση? παντως για τον καιρο ειδα κυριακη θα ειναι καλος. σαββατο ισως βρεξει. οχι συγουρα.

Edited by xrigolfakias
Link to comment
Share on other sites

λίγες ώρες μείνανε....Ερχόμαστε καρντάσια.... Καλώς να σας βρούμε λοιπόν...

 

Καλό ταξίδι σε όσους ταξιδέψουν αύριο και την Κυριακή και καλή αντάμωση...!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλό ταξίδι σε όλους. Να προσέλθετε στο σημείο συνάντησης με γεμάτο ρεζερβουάρ και PMR φορτισμένο!

Link to comment
Share on other sites

Φτασαμε κ εμεις. Αντε σας περιμενουμε αυριο. Καλο ταξιδι σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

Έφτασα Ελλάδα, παρέλαβα polo και είμαι έτοιμος!!!!

Θεσσαλονίκη ερχόμαστε!!!!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πλυμένοι γιαλισμενοι για το σκ. Καλο μας ταξιδι και  καλη επιστροφη σε ολους. θεσσαλονικη σου ερχομαστε.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια,θα ερθω και εγω στην συναντηση αλλα αυριο, την κυριακη λογο δουλειας μαλλον θα ειμαστε κανα  2 ατομα περιπου..

 

 

 

 

 

 

 

γραφουμε με αλληνικους χαρακτηρες και οχι greeklish συμφωνα με τους κανονες του forum...

Edited by activious
προσοχη στο greeklish
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia tha erthw kai egw stinantish alla aurio tin kuriakh logou douleias mallon tha eimaste kana 2 atoma peripou

Ελα στo city gate στο παρκινγκ λιγο πιο νωρις μαζι με τα μελη της θεσσαλονικης.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Ελα στo city gate στο παρκινγκ λιγο πιο νωρις μαζι με τα μελη της θεσσαλονικης.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Νίκο τι ώρα και που βρισκόμαστε αύριο?

Link to comment
Share on other sites

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Οι θεσσαλονικεις και ολοι οι φιλοι απο τις γυρω περιοχες αυριο 11.20 στο παρκινγκ του city gate.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε ερθει κ ποιο νωρρις στο σημειο ραντεβου στοcitygate tou carrefur κ περιμενουμε τον υπευθυνο μα μας μαζεψει συμφωνα με την ανακοινωση.

Link to comment
Share on other sites

Όλα ήταν υπέροχα!!! Μπράβο σε όλους για τη διοργάνωση!!! Το μόνο μελανό ίσως σημείο, η αποχή στη κοπή της πίτας από τα μέλη της Θεσ/κης (σε αντίθεση με τη φωτογράφηση που έδωσαν το παρόν). Να είμαστε όλοι καλά και πάμε για τις επόμενες υπέροχες συναντήσεις που μόνο εμείς ξέρουμε να κάνουμε!!!! :thumbsup2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια πανελληνια εφτασε στο τελος της.......ευχαριστω απαντες φερουν ευθηνη στην οργανωση του ολου event και το θεο που μου δωσε τοσα ευτραπελα να αντιμετωπισω οπως σε καθε εκδρομη μου..... :p

ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΤΗΝ 2η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ....... ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια πανελληνια εφτασε στο τελος της.......ευχαριστω απαντες φερουν ευθηνη στην οργανωση του ολου event και το θεο που μου δωσε τοσα ευτραπελα να αντιμετωπισω οπως σε καθε εκδρομη μου..... :p

ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΤΗΝ 2η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ....... ;)

Τελικά δεν μάθαμε... Τις δύο μπύρες τις έδωσες στον Δημήτρη;; Σε εκμεταλευτηκε τότε που ήσουν ζεστός αυτός που σου έδωσε τα καλώδια;; :p

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια πανελληνια εφτασε στο τελος. Περασαμε ενα αξέχαστο δυήμερο με φιλους και φιλες που ειχα να  δω καιρο.

Συγχαρητήρια σε όλους οσους εργαστηκαν για να βγει εις πέρας και αυτη η πανελλήνια. υπήρξε ένα τέλειο αποτελεσμα και πολύ καλη οργάνωση σε όλους τους τομείς.

Ευχαριστώ ακόμα μία χρονιά για το δώρο μου (φαίνεται ειμαι τυχερός στις πανελλήνιες) και όπως υποσχέθηκα οταν μπορέσω (λόγο δουλειάς) θα κατέβω Αθήνα σε κάποια συνάντηση να σας ξαναδώ, εστω και αυθημερων.

Ειμαστε εις αναμονή των φωτογραφιών και του βιντεο, που πηστευω θα αργήσουν λίγο.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

λοιπον,

ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια που βοηθησαν για να οργανωσουμε ολη αυτη τη συναντηση...αν και απο μακρια,μπορεσαν και τα οργανωσαν ολα τελεια.....

 

περασα υπεροχα(για την γυναικα μου δεν ξερω :crazy: ),

χαρηκα που γνωρισα και τα ειπαμε με πολυ παλια μελη(Χρονη,χαρηκα για την γνωριμια,), αλλα και που ειδα και τους φιλους μου απο τα παλια(Λατου,χαρηκα που τα ειπαμε το βραδυ εστω και σε αυτο το μαγαζι...)....

 

ρε παιδια..του Δ.Σ...αν ειναι να με ανεβασετε στην θεση του προεδρου ξανα,ειδοποιηστε με να ντυθω πιο καλα την αλλη φορα σας παρακαλω.... :crazy: :crazy:

 

στα + της εκδρομης ,εκτος απο την τελεια οργανωση που ειχε ηταν και η underground βολτα που εκανα με τα φιλαρακια απο την γειτονικη μου πολη.....

 

στα - ειναι η μη αναμενομενη συμμετοχη των παιδιων απο την Θεσαλονικη,τουλαχιστον το Σαββατο...

και η μη οργανωμενη "βολτα" για το βραδυ του Σαββατου..κατα την γνωμη μου μετα απο τοσα χλμ που καναμε ,επρεπε να βρεθουμε καπου ολοι μαζι...(δεν θελω να ειμαι κακος,αλλα ειναι κριμα...ανεβηκαμε να σας δουμε,αλλα ....(οχι οτι περασα ασχημα..απεναντιας θα ελεγα οτι περασα παρα πολυ καλα...και ειδικα στις 6 που γυρισα πισω ΜΟΝΟΣ και πηγα στην καντινα διπλα στο ξενοδοχειο να φαω...ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ.... 8)

Edited by activious
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.