Jump to content
kouliss

#1 Πανελλήνια Συνάντηση 2015, 14-15 Μαρτίου, Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Παναγιώτη, ενα μεγάλο ΣΥΓΝΩΜΗ στην γυναικα σου που ενώ σε πήραμε για ένα ποτό σε γυρισαμε το πρωί στο ξενοδοχειο.

Επιεικώς απαράδεκτοι   :drinks:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη, ενα μεγάλο ΣΥΓΝΩΜΗ στην γυναικα σου που ενώ σε πήραμε για ένα ποτό σε γυρισαμε το πρωί στο ξενοδοχειο.

Επιεικώς απαράδεκτοι   :drinks:

 

συγχωρεμενοι.......αχαχαχαχαχαα..... :crazy: :crazy: :drinks:8)

Edited by activious
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι πως ενιωσα λιγο σα reunion φαση με τα παιδια απο γυμνασιο κτλ κτλ...

κατα τα αλλα ολα ηταν πολυ ωραια!και ως οργανωση και ως παρουσια!

βεβαια μια κοκκινη καρτα ευκολα τη βγαζεις για τα μελη απο τη θεσσαλονικη αλλα αυτη ειναι αλλη κουβεντα!

ισως αν γινοταν πανελληνια στην αθηνα να ειχαμε πιο πολλες παρουσιες απο θεσσαλονικη... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ηταν ολα υπεροχα και περασαμε πολυ καλα.

Συγχαρητηρια σε ολους για την οργανωση.

 

ΧΑΡΗΚΑ παρα πολυ που ειδα τον Χρονη τον Αρη και φυσικα τον Ηλια απο Σερρες. Παλιοσειρες!!!!

Μου θυμισε κατι απο την πρωτη πανελληνια στο Βολο το 2004.

Professor Ηλια και Πανο χαρηκα για την γνωριμια που ειχαμε και τα ειπαμε εστω και για λιγο.

 

Με τα μελη απο Τρικαλα Θεσ/λια Σερρες Βολο θα προσπαθησω να οργανωσω καποια εκδρομη.

 

Η γνωμη μου ειναι οτι δεν υπηρχε χρονος ξεκουρασεις για τα παιδια απο Αθηνα. Συνελευση-Ταβερνα-Καφες-Φωτογραφιση.

Απορω εαν ξεκουραστηκαν αυτα τα παιδια.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε ο Δημήτρης, δεν ξεκουραστήκαμε και πολύ... 2700 km πτήση, οδήγηση 1050 km (περίπου), 2700 km πτήση επιστροφής... έφτασα Άμστερνταμ άρρωστος, με βήχα και χάλια λαιμό.

Αλλά ΧΑΛΑΛΙ!

 

Χάρηκα πάρα πολύ που ξαναείδα την αγαπημένη μου Θεσσαλονίκη, έστω και για λίγο (πρόλαβα να φάω τριγωνάκι original από Ελενίδη).

Ήταν μια καλή ευκαιρία να γνωρίσουμε από κοντά αρκετά από τα μέλη της Θεσσαλονίκης που δεν είχε τύχει να γνωριστούμε από κοντά στο παρελθόν.

 

Και επίσης ένιωσα πως έκανα reunion με παλιούς συμμαθητές όταν βρεθήκαμε με τον Χρόνη, τον Ηλία (serraios), Pagourista etc.

Μου λείψατε ρε χαμένα!

 

Σύντομα θα ανεβάσω φώτο που έβγαζε η Άννα κατά την διάρκεια της εκδρομής.

Link to comment
Share on other sites

Ας γράψω και εγώ (λίγο αργοπορημένα βέβαια :laugh:) Ένα ΜΕΓΑΛΟ μπράβο και ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ  στα παιδιά για την άψογη οργάνωση (αμφιβάλλω αν πρόλαβαν να ξεκουραστούν) και αυτής της Πανελλήνιας συνάντησης,που πραγματικά αυτό δεν ήταν Πανελλήνια αλλά άθλος!!! Δυστυχώς όμως :sad:  αναγκάστηκα και έφυγα Κυριακή ενώ σκόπευα να μείνω. Χάρηκα επίσης πολύ που είδα και παλιά μέλη της λέσχης!!!

 

Υ.Γ.1 Έγινε πραγματική μάχη με τα τρίγωνα!!! :laugh:  :laugh:

 

Υ.Γ.2 Ευτυχώς που υπήρχαν μεγάλα τραπέζια για πρωινό!!!! :whistling:  :whistling:

 

Υ.Γ.3 Έχω ακούσει για clubbing μέχρι πρωίας αλλά να <<βαράει>> η μουσική 8.00 το πρωί και να περιμένουν τα ταξί απ'έξω για πελάτες???

Edited by svouras
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ας γράψω και εγώ (λίγο αργοπορημένα βέβαια :laugh:) Ένα ΜΕΓΑΛΟ μπράβο και ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ  στα παιδιά για την άψογη οργάνωση (αμφιβάλλω αν πρόλαβαν να ξεκουραστούν) και αυτής της Πανελλήνιας συνάντησης,που πραγματικά αυτό δεν ήταν Πανελλήνια αλλά άθλος!!! Δυστυχώς όμως :sad:  αναγκάστηκα και έφυγα Κυριακή ενώ σκόπευα να μείνω. Χάρηκα επίσης πολύ που είδα και παλιά μέλη της λέσχης!!!

 

Υ.Γ.1 Έγινε πραγματική μάχη με τα τρίγωνα!!! :laugh:  :laugh:

 

Υ.Γ.2 Ευτυχώς που υπήρχαν μεγάλα τραπέζια για πρωινό!!!! :whistling:  :whistling:

 

Υ.Γ.3 Έχω ακούσει για clubbing μέχρι πρωίας αλλά να <<βαράει>> η μουσική 8.00 το πρωί και να περιμένουν τα ταξί απ'έξω για πελάτες???

ακόμα γελάω που ξυπνήσατε κυριακη πρωι απο την αφύπνησή μου και ο άλλος δίπλα μου δεν πήρε χαμπάρι τιποτα.

 

Για να καταλαβουν και τα παιδιά,  ο svouras ήταν στο δίπλα δωμάτιο

Edited by xrigolfakias
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άργησα να γράψω σορυ. Καταρχάς ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά του ΔΣ και σε όλους όσους κόπιασαν γι' αυτήν την ωραία συνάντηση ήταν τέλεια μπράβο. Είχα καιρό να έρθω σε συνάντηση μας και χαρικα που είδα και πάλι παλιούς φίλους το Παγουρακι μου,τον Κώστα ( πρόεδρος και μπράβο στο παλικάρι που ήρθε από τόσο μακριά,πιστεύω από όλους εμάς κανείς δεν θα το έκανε αυτό) τον Γιάννη και ολα τα παιδιά που γνώρισα ειδικά μετά στο φαΐ δεν είπα τον Χρόνη και ποιος τον ακούει μετά. Εύχομαι να τα πούμε ξανά σύντομα. Μήτσο γι' αυτό που είπες να κάνουμε συνάντηση με Γιάννενα Λάρισα Κοζάνη ειμαι μέσα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Έφθασε και η δικιά μου η ώρα...

 

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους συμμετείχαν και σε αυτήν την Πανελλήνια Σνυνάντηση που έγινε σε μία από τις ομορφότερες πόλεις της Ελλάδας.

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους ήρθαν έστω και για λίγο.... σε όσους ήρθαν από μακρυά... σε όσους ήρθαν από κοντά,,,, σε όλους αυτούς που βάλανε το λιθαράκι τους για να πραγματοποιηθεί και αυτή η εκδρομή.

 

Στα μέλη του Δ.Σ. που έτρεξαν και κόπιασαν ώστε όλοι εμείς να περάσουμε καλά....

Στα μέλη από μακρινές πόλεις που παρά τα πολλά χλμ ήρθαν και τα είπαμε. Συναντηθήκαμε και ανταμώσαμε με αρκετούς μετά από πολλά χρόνια...

Γιατί αυτή η αγάπη -ονόματι VWCLUB.GR- δεν θα σταματήσει ποτέ να υπάρχει ούτε καν να υφίσταται αφού εμείς όλοι οι λάτρεις της αυτοκίνησης και πιο συγκεκριμένα της VW, θα συνεχίσουμε να είμαστε εκεί από όποιο πόστο και να μας ζητηθεί...

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους δωροθέτες μας που χωρίς αυτούς το VWCLUB.GR θα μπορούσε...λιγότερα!!!

 

Περάσαμε υπέροχα από το Σάββατο το πρωί που ανταμώσαμε στα διόδια μέχρι την Κυριακή που χωρίσαμε.

 

Χάρηκα που είδα τα παιδιά από Θεσσαλονίκη - Κοσμάς, nikdev, Speedy, Λατού, Χρόνης (μια αγάπη από τα παλιά) -, από τις Σέρρες -Ηλίας (άλλη αγάπη από τα παλιά)- από τα Γιάννενα -Μήτσο και Πάνο-, από τα Τρίκαλα -Χρηστάρα-, από το Βόλο -Πανούλης (η λατρεία μου)-  και όλους τους αλλούς που δεν ξεχνάω μεν αλλά αν συνεχίσω θα γράψω κατεβατό ολόκληρο...

 

Η συνέχεια και τα παραλειπόμενα στο video που θα αναρτηθεί στο κανάλι μας στο YOU TUBE σύντομα. Το υλικό μαζεύτηκε.. Αναμένεται το μοντάζ..

 

Να είστε όλοι καλά και μείνετε συντονισμένοι γιατί τα καλύτερα....έρχονται...!!!

Edited by doumasj
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Ανέβηκαν  φώτο από συλλογή άλμπουμ από τους Darthkotsos, Passatrela, Kouliss τους οποίους και ευχαριστούμε θερμά...

 

Καλή απόλαυση!!!!

Link to comment
Share on other sites

από το Βόλο -Πανούλης (η λατρεία μου)-  !!!

 

και εμενα φιλε Γιαννη....

Edited by activious
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εσύ δεν μας είπες πάντως.... χιχιιχιχι

 

 

Μόλις τώρα ανεβαίνει το βίντεο στο κανάλι μας στο youtube.... Σε λίγες ώρες θα μπορέσετε να το απολαύσετε αλλά και να δείτε τις μουράκλες σας και τα "μωρά" σας εν κινήσει.,...!!!!
:roadrage: :roadrage: :roadrage:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έλα οκ το είδα αλλά είχα τυφλωθεί από το μοντάζ... Μπες να δεις την μουτσούνα σου...!!!

 

ΕΤΟΙΜΟ το βίντεο στο κανάλι μας στο youtube!!!

Edited by doumasj
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Έλα οκ το είδα αλλά είχα τυφλωθεί από το μοντάζ... Μπες να δεις την μουτσούνα σου...!!!

 

ΕΤΟΙΜΟ το βίντεο στο κανάλι μας στο youtube!!!

 

Μπράβο κ. Ντούμα....  ωραίο το βιντεάκι... :acute:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

έπρεπε να τους χωρέσω όλους γιατί το HELLENIC VWCLUB είναι μια παρέα. Είναι όλοι εμείς!!!!

 

UBER ALLES.....!!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.