Jump to content
hbabis67

Αλλαγή Πλαστικών Μερών

Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

Εντός ολίγων ημερών αν όλα πάνε καλά θα είμαι κάτοχος μεταχειρισμένου passat - comfortline plus 1600cc του 2007.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την αντικατάσταση του πλαστικού περιμετρικά από τον λεβγέ ταχυτήτων & του πλαστικού φιλέτου γύρω από τις ενδείξεις θερμοκρασίας στο ταμπλώ.

 

Υπάρχουν σαν ανταλλακτικά αυτόνομα μόνα τους  ή όχι καθώς έχουν φθορές και πρέπει να αντικατασταθούν.    

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε!!Με το καλό να προβείς στην αγορά του αυτοκινήτου.Τα ανταλλακτικά αυτά δύσκολα τα βρίσκεις ετοιμοπαράδοτα.Συνήθως παραγγελία από Γερμανία.Εχω όμως εγώ σε κατάσταση καινούριου όλα τα πλαστικά φιλέτα του ταμπλώ μιας και τα έχω αλλάξει με αυτά του highline.Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου p.m.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε!!Με το καλό να προβείς στην αγορά του αυτοκινήτου.Τα ανταλλακτικά αυτά δύσκολα τα βρίσκεις ετοιμοπαράδοτα.Συνήθως παραγγελία από Γερμανία.Εχω όμως εγώ σε κατάσταση καινούριου όλα τα πλαστικά φιλέτα του ταμπλώ μιας και τα έχω αλλάξει με αυτά του highline.Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου p.m.

 Καλησπέρα,

οκ εντός της εβδομάδας θα πρέπει να τελειώσει η διαδικασία όπότε θα επανέλθω.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν και καταστηματα στην Αθηνα που αναλαμβανουν να σου επισκευασουν τις φθαρμενες αυτες επιφανειες.

Εχω δει δειγματα δουλειας και ειναι αψογη!!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν και καταστηματα στην Αθηνα που αναλαμβανουν να σου επισκευασουν τις φθαρμενες αυτες επιφανειες.

Εχω δει δειγματα δουλειας και ειναι αψογη!!

Θα το εκτιμούσα αν μου έδινες κάποια στοιχεία για τα συγκεκριμένα καταστήματα. Έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα. 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου έχουν ψιλοξεβάψει τα νίκελ δαχτυλίδια γύρω από τα όργανα,πήγα πριν λίγες μέρες στην αντιπροσωπεία και ρώτησα πόσο κοστίζει να αλλάξω όλο το φιλέτο....δεν γνωρίζουν γιατί δεν το έχει εισάγει ποτέ σαν ανταλλακτικό η Cosmocar και μου είπε εκεί ο υπεύθυνος στα ανταλλακτικά ότι θα επικοινωνήσει μαζί τους και θα με ενημερώσει(κάτι που δεν βλέπω να γίνεται....)Στην ουσία λοιπόν,τι κάνω τώρα;;;;τ αφήνω όπως είναι;;;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.