Jump to content
GOLFAKI 4

Golf 4 - Αντικατάσταση Ουρανού Με R32

Recommended Posts

Γνωριζει καποιος αν εβγαινε golf 4 r 32 χωρις ηλιοροφη;

Αν ναι ειχε μαυρο ή μπεζ χρωμα η ταπετσαρια ουρανου;

Θελω να αντικαταστησω τον δικο μου αλλα ισως με συμφερει η αγορα καινουριου μαζι με τα κολωνακια.

Link to comment
Share on other sites

Εχω τον κλασσικο γκρι ας πουμε.

Κατα την μετατροπη βαζοντας τους αεροσακους κουρτινες μου εκανε ο ουρανος καρουμπαλα εκει που ειναι οι μπουκαλες των αεροσακων μιας κ ο ουρανος μου δεν προοριζοταν για αεροσακους.

Σκεφτομαι πως αν αλλαξω ουρανο με καποιον που ειχε κουρτινες θα ειναι οκ γιαυτο ρωταω.

Ομως δεν ξερω αν εβγαινε μονο με ηλιοροφη γιατι το δικο μου δεν εχει.

Link to comment
Share on other sites

κι εγω νομιζω εβγαινε μόνο με ηλιοροφή, θα το ψαξω για σύγουρα όμως.

Το μόνο που μπορεις να κανεις ειναι να βαλεις ουρανο απο 1.8αρι 6ταχητο με τα 180 αλογα. οχι το επετιακο ομως γιατι φορουσε μαυρο.

αυτα που σου λεω ειχαν 8 αεροσακους και δεν ειχαν ηλιοροφη. ειχε ενας δικος μου 4πορτο αλλα εχω δει και 2πορτα τετοια μοντελα. για ψαξτο λιγο. θα το ψαξω κι εγω.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα θα προτιμούσα μαυρο.

Θα το κοιταξω χρηστο οπως κ να εχει ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

για μαυρο μόνο το επετιακο και το R. το επετιακο δε ξερω κανενα να βγηκε με αεροσακους  κουρτινες. οπότε πας μόνο για R μαυρο ουρανο. (αν βγαινει χωρις ηλιοροφή). ειναι λιγο μπέρδεμα Δημήτρη.

Link to comment
Share on other sites

Το R εβγαινε με μαυρο ουρανο αλλα δεν θυμαμαι αν εβγαινε και χωρις ηλιοροφη.

Αλλιως, πηγαινε σε ταπετσερη να σου βαλει μαυρο ουρανο και εισαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Το R εβγαινε με μαυρο ουρανο αλλα δεν θυμαμαι αν εβγαινε και χωρις ηλιοροφη.

Αλλιως, πηγαινε σε ταπετσερη να σου βαλει μαυρο ουρανο και εισαι οκ.

δεν ειναι αυτο το θεμα του. θελει ουρανο για αεροσακους κουρτινες. κι αν ειναι μαυρος ακομα καλητερα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι τωρα το προσεξα.

αποψη μου,να εχεις αεροσακους κουρτινες χωρις την καταλληλη ''εισοδο'' στον ουρανο,το θεωρω επικινδυνο εκτος αν δεν τους εχεις συνδεσει.

Link to comment
Share on other sites

Σε γκρι ουρανός με κουρτίνες, χωρίς ηλιοροφή βγένει (έχει γνωστός μου). Λογικά και σε μάυρο θα βγένει, αλλα στην αντιπροσωποία αν πας θα έχουν μάυρα μεσάνυχτα, πρέπει μα βρεις κωδικό ανταλακτικού.

 

Μετά αν βάλεις μάυρο ουρανό, θες και μάυρα σκιάδια, μάυρα χερούλια, μάυρες πλαφονιέρες, εκτός και αν τα βάψεις.

Edited by dasauto
Link to comment
Share on other sites

Σε γκρι ουρανός με κουρτίνες, χωρίς ηλιοροφή βγένει (έχει γνωστός μου). Λογικά και σε μάυρο θα βγένει, αλλα στην αντιπροσωποία αν πας θα έχουν μάυρα μεσάνυχτα, πρέπει μα βρεις κωδικό ανταλακτικού.

Μετά αν βάλεις μάυρο ουρανό, θες και μάυρα σκιάδια, μάυρα χερούλια, μάυρες πλαφονιέρες, εκτός και αν τα βάψεις.

Αυτος ο γνωστος σου τι μοντελο εχει ακριβως;

Απο οσο εψαξα νομιζω το gti 180 ειχε.

Καποιος να μπορει να μας βρει κωδικους;

Link to comment
Share on other sites

1.9tdi pacific έκδοση, με τα 100 άλογα, 5πορτο, 2003 μοντελο, 10 αερόσακους έχει.

Edited by dasauto
Link to comment
Share on other sites

εμεις ψαχνουμε 2 πορτο ομως. Δημήτρη τι ουρανο θες? γκρι ή μαυρο? τι να ψαξουμε?

οτι βρουμε....

Αυτο ψαχνουμε......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω νεοτερα.

Το r32 εβγαινε και χωρις ηλιοροφη.

Πως ομως θα μπορεσω να βρω κωδικους ωστε να παω αντιπροσωπεια;

Γιατι νομιζω αν παω ετσι σκετος θα εχουμε e.t. phone home!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να βρεις αρ. πλαισίου απο το r32 τουλαχιστον για να πας αντιπροσωπια. εγω εχω εναν απο οταν εψαχνα καθισματα αλλά δε θυμαμαι καθολου αν ειχε ηλιοροφή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.