Jump to content
ANGO

Vw Golf 7 Accessories

Recommended Posts

7 hours ago , ANGO said:

Γεια σου φίλε, μπορείς να ρίξεις μία ματιά και εδώ https://shop.ahw-shop.de/vw-teile έχω αγοράσει πολλά πράγματα. Έχει καλές τιμές και αυθεντικά προιόντα.

Ναι αυτο οπως και καποια αλλα καταστηματα κυριως Γερμανικα οπως προανεφερα εχει αρκετα πραγματα γνησια σε καλυτερη τιμη σε σχεση με την αντιπροσωπια . Απο εκει αν θυμαμαι καλα ειχα παρει τα λαστιχιενια πατακια μπρος πισω.. Απλα π.χ. η πεταλιερα η γνησια εχει με μεταφορικα 95 ευρω και απο alli 12 ευρω... Λογικα χαμηλοτερη ποιοτητα αλλα ειναι κατι που δεν φαινεται η διαφορα... 3 χρονια τωρα εμενα ειναι μια χαρα και δεν το μετανιωσα καθολου... Αν και νομιζω ειχα δωσει 18 ευρω..

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνοντας βρήκα πολλές και διαφορετικές τιμές για όλη την τετράδα. Ο φόβος μου είναι να μην γλιστράει το πόδι σε περίπτωση που είναι υγρό το παπούτσι. Για αυτό ρωτάω και εσάς συμβουλευτικά

Ναι αυτο οπως και καποια αλλα καταστηματα κυριως Γερμανικα οπως προανεφερα εχει αρκετα πραγματα γνησια σε καλυτερη τιμη σε σχεση με την αντιπροσωπια . Απο εκει αν θυμαμαι καλα ειχα παρει τα λαστιχιενια πατακια μπρος πισω.. Απλα π.χ. η πεταλιερα η γνησια εχει με μεταφορικα 95 ευρω και απο alli 12 ευρω... Λογικα χαμηλοτερη ποιοτητα αλλα ειναι κατι που δεν φαινεται η διαφορα... 3 χρονια τωρα εμενα ειναι μια χαρα και δεν το μετανιωσα καθολου... Αν και νομιζω ειχα δωσει 18 ευρω..


Στάλθηκε από το EVA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν , ThanosTz said:

Ψάχνοντας βρήκα πολλές και διαφορετικές τιμές για όλη την τετράδα. Ο φόβος μου είναι να μην γλιστράει το πόδι σε περίπτωση που είναι υγρό το παπούτσι. Για αυτό ρωτάω και εσάς συμβουλευτικά

 

Καλα κανεις και ρωτας. Αλλωστε τα φορουμ εχουν αυτο το σκοπο κυριως.. Ημουν κι εγω καπως επιφυλακτικος αλλα ποτε δεν αντιμετωπισα καποιο προβλημα γλυστρηματος .. Οποτε μεχρι τωρα ειμαι απολυτα ικανοποιημενος για την συγκεκριμενη επιλογη. Τωρα σε αλλα πραγματα οπως τα πατακια εβαλα τα γνησια.. Δεν συγκρινεται η ποιοτητα με αλλα οπως και τα πισω led της πινακιδας που υπαρχει μεγαλη διαφορα με αλλα φτηνα κινεζικα..

Το μονο σιγουρο ειναι οτι αν μπορεις να διαθεσεις τα χρηματα για τα γνησια εισαι σιγουρος για το τι παιρνεις και εχεις και καποια εγγυηση.. Αλλιως ψαχνεις για φτηνοτερα ..

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ξένοιαστος από θέμα led γιατί το αυτοκίνητο είναι full led. Ψάχνω να βρω τα πιο λεπτομερή πχ τις πεταλιέρες, τα αλουμινένια προστατευτικά των μαρσπιέδων και τέτοια. Βέβαια ρώτησα σήμερα στην αντιπροσωπεία για τις πεταλιέρες και μου είπαν 140 χωρίς το foot rest. Και απλά ψάχνω γνώμες από πού να τα παραγγείλω

Καλα κανεις και ρωτας. Αλλωστε τα φορουμ εχουν αυτο το σκοπο κυριως.. Ημουν κι εγω καπως επιφυλακτικος αλλα ποτε δεν αντιμετωπισα καποιο προβλημα γλυστρηματος .. Οποτε μεχρι τωρα ειμαι απολυτα ικανοποιημενος για την συγκεκριμενη επιλογη. Τωρα σε αλλα πραγματα οπως τα πατακια εβαλα τα γνησια.. Δεν συγκρινεται η ποιοτητα με αλλα οπως και τα πισω led της πινακιδας που υπαρχει μεγαλη διαφορα με αλλα φτηνα κινεζικα..
Το μονο σιγουρο ειναι οτι αν μπορεις να διαθεσεις τα χρηματα για τα γνησια εισαι σιγουρος για το τι παιρνεις και εχεις και καποια εγγυηση.. Αλλιως ψαχνεις για φτηνοτερα ..


Στάλθηκε από το EVA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους φιλους,

 

Επεσε στην αντιληψη η παρακατω "αναβαθμιση" για μας που δεν προλαβαμε τις "γκατζετιες" των τελευταιων εκδοσεων...

 

LCD-instrument

 

HTB15i.mk29TBuNjy0Fcq6zeiFXan.jpg

 

Το κοστος σιγουρα δεν ειναι μικρο και προφανως χρειαζεται κωδικοποιηση..

 

Το ποσταρω ετσι για να βαζω ιδεες .... ;)

 

Edited by pettros
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 27/8/2018 at 11:04 ΜΜ, pettros said:

Καλησπερα σε ολους τους φιλους,

 

Επεσε στην αντιληψη η παρακατω "αναβαθμιση" για μας που δεν προλαβαμε τις "γκατζετιες" των τελευταιων εκδοσεων...

 

LCD-instrument

 

HTB15i.mk29TBuNjy0Fcq6zeiFXan.jpg

 

Το κοστος σιγουρα δεν ειναι μικρο και προφανως χρειαζεται κωδικοποιηση..

 

Το ποσταρω ετσι για να βαζω ιδεες .... ;)

 

Πόσο το ζήλεψα αυτό... Με ενδιαφέρει, σε βάθος κάποιου χρόνου όμως. Ρώτησα πρόσφατα κ στην επίσημη αντιπροσωπεία αν μπορεί να γίνει η συγκεκριμένη τροποποίηση, αλλά απάντησαν αρνητικά. 

Link to comment
Share on other sites

20 λεπτά πριν , sakplat said:

Πόσο το ζήλεψα αυτό... Με ενδιαφέρει, σε βάθος κάποιου χρόνου όμως. Ρώτησα πρόσφατα κ στην επίσημη αντιπροσωπεία αν μπορεί να γίνει η συγκεκριμένη τροποποίηση, αλλά απάντησαν αρνητικά. 

Θα μου εκανε πολυ εντυπωση αν σου ελεγαν οτι γινεται.. Απ οτι εχω διαβασει αρκετοι στο εξωτερικο εχουν βαλει.. Εδω βρηκα ενα οδηγο μετα απο λιγο ψαξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Έχει προχωρήσει κανείς στην συγκεκριμένη αναβάθμιση και εάν ναι μπορεί να μοιραστεί τις σχετικές εμπειρίες (ποιός έκανε την εγκατάσταση, κόστος κτλ);

Edited by G.Kon
Link to comment
Share on other sites

48 λεπτά πριν , NIKITAS TSI said:

Ξερει κανεις τον κωδικο για το cruise control σε 1.6 tdi του '14?

Ο διακοπτης του υαλοκαθαριστηρα ειναι με το trip

Δες εδώ αγαπητέ.

 

https://shops.volkswagen.com/en_GB/web/zubehoer/comfort-protection/cruise-control-systems

 

Από το επίσημο site της VW

 

 

εγώ πρίν από λίγες ημέρες έβαλα στο Passat μου στην αντιπροσωπεία.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.