Jump to content
Πάνος46

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη, Καρφουρ Μακεδονια 30/4 Ώρα 21:00

Recommended Posts

Αγαπητά μας μέλη,

Το Hellenic VWClub διοργανώνει την Πέμπτη  30/4/2015 και ώρα 21:00, συνάντηση για καφεδακι ή ότι άλλο τραβάει η όρεξη σας στο  Καρφουρ Μακεδονια , το οποίο έχει τεράστιο parking και πολλές επιλογές. Θα συζητήσουμε για τα αυτοκίνητα μας, τα επόμενα σχέδια που έχουμε για αυτά, για τις επόμενες συναντήσεις και για οτιδήποτε άλλο μας αρέσει και έχουμε κατά νου.
Ο χάρτης εδώ.

Σας περιμένουμε όλους στην παρέα μας, είτε είστε φίλοι-κάτοχοι αυτοκινήτων Volskwagen σε εργοστασιακή μορφή είτε βελτιωμένων. Απλα φορέστε τα γνήσια αξεσουάρ της λέσχης μας για να διαδώσουμε την τρέλα μας.

Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης!

 

~~~~
Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 
 
Υπενθυμίζουμε ότι αναζητούνται VIP μέλη που επιθυμούν να αναλάβουν την ευθύνη οργάνωσης των συναντήσεων. Δείτε πληροφορίες κάνοντας κλικ εδώ!
~~~~

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο, αλλαξες το ζαντικο;

Δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω, θα ειμαι εκτος Ελλάδας απο το απογευμα της Πέμπτης.

 

Επίσης πολλά μέλη σε επικοινωνία μαζί μου, με ρώτησαν για ποιο λόγο οι συναντήσεις άρχισαν να γίνονται Πέμπτες καθώς δεν βολεύει ιδιαίτερα.

 

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Και γω δεν θα μπορέσω να έρθω.Η Πέμπτη πως προέκυψε??Νομίζω Κυριακές ότι κάναμε απογευματινές συναντήσεις και περίμενα να γίνει αυτή Δυτικά στο Nouvelle και όχι πάλι ανατολικά.

Link to comment
Share on other sites

Οι συναντησεις δεν αρχισαν να γινονται την Πεμπτη.

Απλως επειδη ακριβως θα ειναι πρωτομαγια την Παρασκευη και πολλοι θα λοιπουν 3ημερο το εκανα την μερα πριν το 3ημερο.Μην τρελαινεστε.Οποιος μπορει ας ερθει οποιος μπορει στην επομενη...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον πάνο. Δεν τρεχει τιποτα, όποιος θελει κ μπορεί ερχεται.

Ναι άλλαξα ζαντικό Νίκο, εβαλα ενα επώνυμο μαμά..))

Ολοι απο πέμπτη την κανουνε για τριήμερο ++

Υπάρχει άπλα λέμε.)

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω εν μέρει με τον πανο.

Απλα το τριήμερο ξεκινάει απο την Πέμπτη το μεσημέρι η το βράδυ, ανάλογα τη δουλειά του καθενός

Ετσι οι περισσότεροι θα την έχουν κάνει πριν την συνάντηση.

Μ αυτο το σκεπτικό θα έπρεπε να γίνει Τετάρτη η και νωρίτερα.

Τέλος πα

Τέλος πάντων. Δεν έγινε και τίποτα. όποιον τον βολεύει πηγαίνει οποιον οχι, την επόμενη φορά.

Δυστυχώς η ευτυχώς και εγω εκτός απροόπτου θα φυγω την τέταρτη και ετσι δεν θα μπορέσω να έρθω

Link to comment
Share on other sites

Εξαλλου Σαββατο ειναι εργασιμη για πολλους!! Ναι δεν εγινε και τπτ.

Link to comment
Share on other sites

Οκ Πάνο δεν είπαμε πια ότι έγινε και τίποτα αλλά καλό είναι να λαμβάνονται ορισμένες παράμετροι υπόψιν.Π.χ το θέμα της τοποθεσίας μια Ανατολικά-μια Δυτικά.

Link to comment
Share on other sites

Έρε κρίση που έχουμε ! Μην κάτσει τριήμερο όλοι να εξαφανιστούν στα χωριά να πάρουν λεφτά από τους παππούδες...

Εγώ θα είμαι παρών ! 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγω καλό Σεπτεμβρίο τωρα θα σας ξανά δω,λόγο δουλειάς, βρίσκομαι Ποτίδαια πάντως ο ποιος περάσει θα κεράσω μπίρα στο μαγαζί μου! Καλα να περνάτε και προσοχή στους δρόμους!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγω καλό Σεπτεμβρίο τωρα θα σας ξανά δω,λόγο δουλειάς, βρίσκομαι Ποτίδαια πάντως ο ποιος περάσει θα κεράσω μπίρα στο μαγαζί μου! Καλα να περνάτε και προσοχή στους δρόμους!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kαλές δουλειές!!!Ποιο είναι το μαγαζί σου??

Link to comment
Share on other sites

Kαλές δουλειές!!!Ποιο είναι το μαγαζί σου??

Ευχαριστω! Ειναι "Ο Αγιομαμίτης" μπαίνοντας στην Ποτίδαια ευθεία,50 μέτρα πριν την πλατεία.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by stellbouz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έτσι μπράβο!!!Λίγη διαφήμιση δεν βλάπτει!!!

Να το εχουμε στα υποψη για καλοκαιρινή συνάντηση δηλαδη; Edited by nikdev
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να το εχουμε στα υποψη για καλοκαιρινή συνάντηση δηλαδη;

ναι ???? κανονίστε!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by stellbouz
Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε Στέλιο στη συνάντηση!
3,2/100 έχεις!!!  :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

πεμπτη εργαζομαι ως τις 22:00 αν εισαστε ακομα εκει μπορει να περασω,γνωμη μου καλο θα ηταν να υπαρχει προβολη και σαλλα μαγαζια περα απο το Nouvelle και το carefoure που ειναι απροσωπα,ισως σε μαγαζια πιο κεντρικα οπου θα προβαλονται και τα οχηματα μας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Αύριο ταξιδεύω από Χαλκίδα για Θεσσαλονίκη και ελπίζω να προλάβω την συνάντηση. Έχω ένα φιλαράκι με Touareg με προβολείς bi-xenon που από ότι κατάλαβα κάτι έχει χαλάσει στο ένα από τα δύο φανάρια του. Το φανάρι είναι λειτουργικό απλά χάθηκαν κάποιες από τις λειτουργίες του. Δεν επιθυμεί να διορθώσει την βλάβη και θέλει να μάθει αν μπορεί αυτή η βλάβη να σβηστεί από το καντράν μέσω VAG.com. Γι αυτό το λόγο απευθύνομαι με τη σειρά μου σε εσάς για τον αν υπάρχει η δυνατότητα και η γνώση στη συνάντηση για να γίνει κάτι τέτοιο εφόσον κάποιο μέλος ξέρει και έχει στην κατοχή του το πρόγραμμα και το καλώδιο!! Ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!Ενδεχομένως κάποιος να έχει το πρόγραμμα,αλλά αν υπάρχει βλάβη στον εγκέφαλο θα επανεμφανιστεί μετά το σβήσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Οκ

Θα προσπαθησω να ερθω αν προλαβουμε

Τώρα για το προγραμμα αν καποιο μελος το εχει ας το φερει και εγώ θα ενημερωσω για το αν τα καταφερω

Link to comment
Share on other sites

Οκ

Θα προσπαθησω να ερθω αν προλαβουμε

Τώρα για το προγραμμα αν καποιο μελος το εχει ας το φερει και εγώ θα ενημερωσω για το αν τα καταφερω

 

Θα έχω εγώ vag-com !

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη παιδιά αλλά εχθές δεν μπορεσα να ερθω..Από Χαλκίδα έφτασα 22:00 και χρόνος δεν υπήρχε!
Ζητάω λοιπόν συγγνώμη και ιδιαίτερα από εσένα Κοσμά που κουβάλησες χωρίς λόγο το vag-com.
Ελπίζω να περάσατε καλά και να τα πούμε από κοντά σε κάποια άλλη συνάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με τις συναντήσεις Πάνο???

Εμαθα ότι η προηγούμενη δεν πραγματοποιήθηκε πριν 15 μέρες.

Μήπως γι αυτήν την Κυριακή να κάνεις καμιά αναγγελία???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.