Jump to content
leftos1983

Λαστιχα Για Polo Gti 2011

Recommended Posts

 τα falken τι σου λενε? διαβαζω πολυ καλα σχολια σε ξενα και ελληνικα φορουμ. ιαπωνικα ειναι

Τα έχω δουλέψει μερικές φορές στο μαγαζί

Όλα ήταν made in China

Όχι κάτι εξαιρετικό, ούτε κάτι πολύ κακό

Κάπου στη μέση η αξία τους.

Θα τα έβαζα μόνο στην περίπτωση που η τιμή ήταν άκρως δελεαστική

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι value for money για 15' για το πολο μου;

Sent from my iPhone using Tapatalk

DEBICA PRESTO (88H) 

είναι θυγατρική της GOODYEAR DUNLOP

Στο μαγαζί τα δουλεύω 4 χρόνια, χωρίς προβλήματα και παράπονα

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν θα τα βρω θεσσαλονικη . Κατι σε επωνυμο ιδια περιπτωση; Να ναι καλα και να χουν καλη τιμη;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

toyo kumho yokohama

χωρις να ειμαι ειδικος θα σου ελεγα να κανεις μια ερευνα γυρω απο τα falken.

ριξε μια ματια στο tyre review. uk.

πατα διασταση και θα δεις τι θα σου βγαλει και θα διαβασεις και σχολια.

βεβαια ο κουμπαρος ξερει καλυτερα αλλα μπορεις να ριξεις μια ματια να δεις και εσυ τι παιζει. ισως αν τον ρβτησεις συγκεκριμενη μαρκα να σου απαντησει πιο συγκεκριμενα

Link to comment
Share on other sites

Ειχα βαλει sportcontact 3 στο προηγουμενο αυτοκινητο μου αλλα τα χα πληρωσει για 16αρες ζαντες 410, δεν θελω να δωσω τοσα χρηματα μιας και η χρηση που κανω ειναι συντηριτικη...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μην κανετε παραχωρησεις βρε παιδια στο λαστιχο, ειναι αυτο που ερχεται σε επαφη με το οδοστρωμα.μια φορα θα το χρειαστειτε ΜΙΑ.

Τωρα οσο αφορα τα kumho και τα falken τα εχω δουλεψει στο rx8 και ειδικα τα kumho ku31 που ειχα ,αλλα εχουν σταματησει να παραγωνται πλεον, ειναι κορυφαιο λαστιχο απο το 1ο χλμ μεχρι και τα τελειωματα τους ακριβως η ιδια αποδοση.τα falken καλα αλλα ενα επιπεδο κατω απο τα kumho.

μην κανετε παραχωρησεις βρε παιδια στο λαστιχο, ειναι αυτο που ερχεται σε επαφη με το οδοστρωμα.μια φορα θα το χρειαστειτε ΜΙΑ.

Τωρα οσο αφορα τα kumho και τα falken τα εχω δουλεψει στο rx8 και ειδικα τα kumho ku31 που ειχα ,αλλα εχουν σταματησει να παραγωνται πλεον, ειναι κορυφαιο λαστιχο απο το 1ο χλμ μεχρι και τα τελειωματα τους ακριβως η ιδια αποδοση.τα falken καλα αλλα ενα επιπεδο κατω απο τα kumho.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ποια αντικατεστησαν τα kumho ku31?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Όσο θα διαβάζεις, τόσο θα μπερδεύεσαι  :pardon:

Τα KUMHO KU31 πότε δεν έβγαιναν σε 185/60/15

Link to comment
Share on other sites

εγω μιλαω παντα για λαστιχα που ειχα στο rx8.σιγουρα παντως δεν βγαινουν σε τοσο μικρη διασταση και ειλικρινα δεν θυμαμαι απο ποια εχουν αντικατασταθει.

Link to comment
Share on other sites

εγω μιλαω παντα για λαστιχα που ειχα στο rx8.σιγουρα παντως δεν βγαινουν σε τοσο μικρη διασταση και ειλικρινα δεν θυμαμαι απο ποια εχουν αντικατασταθει.

Τα ECSTA KU31 εξακολουθούν να παράγονται πάντως

Αν μιλάμε για την κλασική διάσταση των RX8 (225/45/18),

υπάρχουν και το κόστος τους φτάνει τα 515 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

εχω POLO GTI 2011  έκανα 35000 με hankook v12 evo Πάρα πολυ καλά ωραίο κρατημα και στο βρεγμένο και αντοχή . Αυριο βάζω hankook v12 evo 2 που εχει ο αδερφος μου στο Scirocco 2.0 με πρόγραμμα και παει σουπερ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.