Jump to content
nilasgr

Golf 5 - Προσθήκη Εμπρός Σποιλερ Προφυλακτηρα Gti

Recommended Posts

Καλημερα πριν καιρο μου εσπασε στην δεξια μερια ενα μικρο κομματι απο το σποιλερ.Με την ευκαιρια ειπα να βαλω το χειλακι απο το edition 30 και σημερα που πηγα να κανω την τοποθετηση ειδα οτι το σποιλερ που εχω απο την κατω μερια ειναι στερεωμενο με βιδες η πανω μερια που ενωνεται με τον προφυλακτηρα ειναι κολλημενη.Υπαρχει καποιος τροπος να το βγαλω το σποιλερ που εχω για να το αλλαξω?

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να βγαλεις το προφυλακτηρα για να το αλλαξεις...δεν ειναι κολλημενο απο την επανω μερια  απλα εχει πλαστικα κουμπωματα κ πρεπει να τ ξεκουμπωσεις

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σιγουρο αυτο?Γιατι εβγαλα τις σιτες απο τα προβολακια και την κεντρικη και κοιταγα μεσα αλλα δεν ειδα κατι.Σορυ που ρωταω αλλα θελω να το επιβεβαιωσω πριν βγαλω τον προφυλακτηρα.

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι σιγουρο γιατι ετσι εκανα κ εγω οταν εβαλα στο δικο μ απο εντισιον 30..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απλα απο μεσα που κοιταξα δεν ειδα κλιψακια.Να σε ρωτησω κατι αλλο το κομματι που αλλαξε ηταν ενα ενιαιο η 2 κομματια?

Link to comment
Share on other sites

αυτο π εβγαλα ηταν δυο κομματια τ σποιλερ κ ενα μαχαιρι που εχει απο κατω.κ αυτο π εβαλα ηταν μονοκοματο του εντισιον 30


μηπως ο προφυλακτηρας σου ειναι αφτερ μαρκετ κ ειναι μονοκοματος κ δεν χωριζει πουθενα?

Link to comment
Share on other sites

οποιος και αν ειναι αν ειναι γνησιος σιγουρα το κατω σποιλερ εχει κατι αυτακια τα οποια κουμπονουν με τον προφυλακτηρα το σποιλερ απο το εντισιον 30 που πηρες δεν εχει αυτακια εκει που ενωνει με τ προφυλακτηρα?

Link to comment
Share on other sites

Εχει αυτακια απο την πανω μερια και εχει και τρυπες απο την κατω.Υπαρχει περιπτωση το σποιλερ να ειναι ενιαιο με τον προφυλακτηρα.

Link to comment
Share on other sites

ναι αν ειναι γνησιος οχι.αν ειναι αφτερ μαρκετ ναι

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι μονοκοματος τοτε μαλλον θα χρειαστει αλλον προφυλακτηρα να βαλεις για να μπει το σποιλερ απο εντισιον 30

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου κανεις μια μεγαλη χαρη?Αν μπορεις να κοιταξεις εκει στις ακρες του σποιλερ απο την μεσα μερια μπροστα απο τις ροδες αν φαινονται καθολου τα κλιπς?

Link to comment
Share on other sites

ναι φενεται απο εκει οτι το σποιλερ κουμπονει με τον προφυλακτηρα ..εσυ για να μην βλεπεις τιποτα μαλλον ειναι μονοκοματος..

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι σιγουρο γιατι ετσι εκανα κ εγω οταν εβαλα στο δικο μ απο εντισιον 30..

 

 

Aπο που πηρες  το spoiler ed30 και ποσο?? θελω να το αλλαξω και γω!!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά και εγώ ψάχνω να βρώ κάτι όπως στο σύνδεσμο αλλά δεν βρίσκω κάτι σε ευρωπαική ιστοσελίδα, απο Αμερική με 80 ευρώ το σπόιλερ και 60+ έξοδα αποστολής πάει πολυ! Στο σύνδεσμο που έβαλα είναι το Votex lip σε ρέπλικα, τα γνήσια Votex και ED30 φεύγουν πολύ! Αν εντοπίσει κάποιος κάτι σε ευρωπαϊκό ή ελληνικό κατάστημα θα το εκτιμούσα.

Link to comment
Share on other sites

Προσφατα εβαλα και εγω το χειλακι απο το edition και το αγορασα απο αυτη την σελιδα http://m.ebay.com/itm/171578195007 αυτο ερχεται απο πολωνια και αν βλεπω καλα ειναι μονο για τους προφυλακτηρες gt/gti οχι για τον απλο.Δυστηχως στην ελλαδα ειναι δυσκολο ως αδυνατο να το βρεις imitation.Στο λεω γιατι εψαξα πολυ πριν το παρω απο ebay μονο οεμ το οποιο κοστιζει γυρω στα 400€

Edited by Nikos_Athens
Link to comment
Share on other sites

Χείλος E30 μπαίνει σε προφυλακτήρα Gt/Gti. Only.

golf-5-ed30-onderspoiler-2.jpg

Κι αυτό το Votex Lip

1276104810-FLIP-PU-GTI-V.jpgMK5_GTI_1.JPG?v=1490829602

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Ομορφιές αλλά δεν βλέπω να μένει τίποτα στους ελληνικούς καρόδρομους


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.