Jump to content
Toni_power

Vw Passat 3C B6 Full Body Kit

Recommended Posts

Για δείτε τι βρήκα σήμερα που δεν είχα τι να κάνω και κοιτούσα διάφορα !!!

http://www.ebay.com/itm/VW-PASSAT-B6-3C-FULL-BODY-KIT-/171779919208?hash=item27fee18d68&vxp=mtr

απλό και ωραίο και πολύ καλή τιμή... εμένα μου άρεσε πολύ 300+ και κανένα 250 για βάψιμο 550+ πάνω κάτω... είχα σκοπό να του βάλω το body kit του r-line άλλα βλέποντας και αυτό άλλαξα γνώμη...

Edited by Toni_power
Link to comment
Share on other sites

Πολύ extreme αισθητικά το παραπάνω bodykit.Δεν ξέρω από ποιότητα και από θέμα εφαρμογής τι λέει αλλά και μόνο από τη τιμή δεν νομίζω να λέει και πολλά πράγματα.Εγώ θα προτιμούσα το oem r-line το οποίο είναι πανάκριβο βέβαια ή το votex passat sport που μια και το έφερε η κουβέντα φοράω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

εγώ το βρίσκω πολύ συμπαθητικό βρε παιδιά δεν είναι τόσο extreme 2 σποιλεράκια κ 2 πλαινά ειναι σίγα άσε που στο μόκα χρώμα του δικού μου θα δείχνει πολυ διαφορετικά ... απο θέμα εφαρμογής ειναι άψογο, το υλικό είναι πολυεστέρας και είναι πολύ καλό ποιοτικά  και ο τύπος μου λέει ότι είναι τόσο εύκολο που μπορώ να το βάλω και μόνος μου στο σπίτι... το αυτοκίνητο στην φωτογραφία είναι το δικό του έχει πάρει τα μέτρα και μπαίνει κουτι... έχει δώσει μέχρι τώρα πάνω απο 200 σετ και δεν είχε ακόμα κανένα θέμα απο κάποιο αγοραστή... μάλιστα μου είπε ότι έχει στείλει και 2 στην Ελλάδα ένα στην Λάρισα και ένα Αθήνα... 


Πολύ extreme αισθητικά το παραπάνω bodykit.Δεν ξέρω από ποιότητα και από θέμα εφαρμογής τι λέει αλλά και μόνο από τη τιμή δεν νομίζω να λέει και πολλά πράγματα.Εγώ θα προτιμούσα το oem r-line το οποίο είναι πανάκριβο βέβαια ή το votex passat sport που μια και το έφερε η κουβέντα φοράω εγώ.professor

 

professor το votex passat sport το έβαλες όλο το κιτ η μόνο μπροστά ? στην Θεσσαλονίκη έγινε η δουλεία ??? και πόσο πήγε το μαλλί ???

Link to comment
Share on other sites

Όλο το κιτ φυσικά έβαλα.Ναι εδώ έγινε η δουλειά στη Θεσσαλονίκη.

350 η βαφή με την αεροτομή μαζί.Το πέρασα μόνος μου οπότε δεν ξέρω για περαστικά.Υπολογίζω 150-200 μαζί με τις παρμπριζόκολλες και τα πριμερ θα μου ζητούσαν οπωσδήποτε.

Edited by professor
Link to comment
Share on other sites

 το είδα στο ιντερνετ  το votex είναι πολύ ωραίο δεν το ήξερα τώρα που το είπες εσύ το είδα... από έξω το πείρες e-bay ? μάλλον θα κεράσω  καφέ να τα πούμε από κοντά μέσα μένεις κέντρο ?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχαρίστως!!!Πες μου πότε μπορείς για να κανονίσω να μαζέψω όλη την πασσατοπαρέα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα να παρεις πλαστικο abs, οχι πολυεστερα.

Εκτος οτι σπαει, το βαψιμο δεν καθεται το ιδιο και μπορει με τον καιρο να εχεις παραμορφωσεις (μικρες).

Σς. Να μαζευτουμε για καμια συναντηση γιατι οντως καιρο εχουμε να τα πουμε.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ας οργανωθούμε σιγά σιγά... μου είπε το παλικάρι ο Πολωνός ότι είναι πρεσαρισμένος πολυεστέρας και δεν έχει κανένα θέμα αντέχει γενικά... 

θα το ψάξω αν το αποφασίσω πιο πολύ... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.