Jump to content
doggy

Χρόνια Πολλά!

Recommended Posts

Παναγιώτη, (arostos) μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι Χρόνια Πολλά και Χρόνια Ευτυχισμένα... Μην σταματάς να είσαι Νικητής στην ζωή!

Κωστάκη (ToT) πολύχρονος και καλές μοντίφες στο κυανόμαυρο τέρας!

Σπυράκο, χρόνια σου πολλά και προσπάθησε να αφιερώνεις περισσότερο χρόνο στον εαυτό σου! :xmas:

Link to comment
Share on other sites

γιαννη (douma) χρονια σου πολλα ρε φιλε,οτι επιθυμεις,πολυχρονος!
4)το Γιαννάκη το φαντάρο μας (doumasj) για τα 25α γενέθλιά του.
Γιαννη χρονια πολλα φιλε μου και καλα να περνας εκει που εισαι ....
γιαννακη!!!!!!!!!χρονους πολλους εκει που λυωνεις στη σκοπια κ περιμμενεις την ωρα να πιασεις παλι τη πρασινη σκυλα κ να σκασεις να πεθανουμε στα γελια!
Χρονια πολλα Γιανναρε!!! Πολυχρονος και να τα χιλιασεις!!
Ελα ρε Τζοναρα πολυχρονος ρε οτι επιθυμεις θα τα πουμε και απο το τηλεφωνο βεβαια!!!
Γιαννακη να τα εκατοστησεις και να εισαι παντα γερος και dubber.

Με το καλο να επιστρεψεις στην πολιτικη ζωη και να θυμασαι οτι ολοι εμεις εδω στο VWClub δεν σε ξεχναμε. B)-_--_-

new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

doumasj... Γιαννάκη... τρελοφάνταρε τα πολλά λόγια είναι φτώχια, να είσαι πάντα καλά, πολύχρονος, να σε χαιρόμαστε και να συνεχίσεις να μας "ντύνεις" στα χρώματα και σχέδια του VWClub!!!

Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια και τις ευχές σας......Να ξέρετε ότι ποτέ δεν σας ξεχνάω και είμαικαι γω κάπου εκεί δίπλα σας σε κάθε συνάντηση σε κάθε εκδρομή σε κάθε εκδήλωση........Γιατί το HELLENIC VWCLUB είναι παντού και έτσι είμαι και γω εκεί δίπλα σας.....Μου χετε λείψει πολύ και να ξέρετε ότι οι ευχές σας αυτές θα μου μείνουν βαθειά μέσα μου μιας και στις δύσκολες στιγμές φαίνονται οι φίλοι και εσείς ήσασταν εδώ δίπλα μου....

Να στε καλά......

Link to comment
Share on other sites

Τα χρόνια μου πολλά στους συνονόματους, να είναι πολύχρονοι και ότι επιθυμούν, όπως επίσης και πολλά άλογα στα vw τους...Για μένα εύχομαι να απολυθώ και να πάρω το δικό μου vw σύντομα!

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

Να περάστε οσο καλύτερα γίνεται αυτές τις μέρες, είναι μέρες που όλων η διαθεση ειναι στα ύψη!

Προσοχή απόψε σε όσους βγουν, με μέτρο το ποτό, σας θέλουμε και αύριο μαζί μας.....

50 Κ.Σ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στους super sayian, polakias, christos_polo και σε όλα τα άλλα παιδιά που γιορτάζουν σήμερα.

Καλά Χριστούγεννα να έχετε και ότι επιθυμείτε.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στους Χρηστάδες του club και ειδικά στον Caddyman, τον Polakia και τον Super Sayian.

Υγεία και ευτυχία παίδες.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους τους Χρήστους και τις Χρηστίνες. Ειδικότερα στους polakias, super suyian, chrismk2, caddy. Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και υγιής.

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους τους Χρηστους του κλαμπ αφου βεβαια τα ειπαμε και τηλεφωνικα χθες με ολους!!!

Link to comment
Share on other sites

Thanks παίδες για τα χρόνια πολλά! Επίσης χρόνια πολλά και στους υπόλοιπους Χρήστους του Club! Super Sayian, Chrismk2, Caddyman και όποιον άλλον μπορεί να ξέχασα! Καλή συνέχεια στις γιορτές!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους τους Χρηστους και Χριστινες και στους Μανωληδες που γιορταζουν σημερα!!

Εισαστε και πολλοι!!Ποιον να πρωτοθυμηθω!!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

χρονια μας πολλα να μας χαιρεστε να σας ταλαιπωρουμε!!!

καλες γιορτες σε ολους!κ χρονια πολλα κ στα υπολοιπα εορταζοντα ρεμαλια!

Link to comment
Share on other sites

Χρηστάκηδες, Χριστήνες, Μανώληδες... κλπ κλπ Χρόνια σας Πολλά!!!!

Να ζήσετε !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.