Jump to content
doggy

Χρόνια Πολλά!

Recommended Posts

Χρόνια πολλά κωστάκη didymάκι.....Να τα χιλιάσεις σαν τα ψιλά βουνά και όσο για το αμάξι να προσέχεις για να το χαρείς όλο και περισσότερο

Link to comment
Share on other sites

Ελα Αλεκο!!!!!!!!!!!!!!!!Χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!! new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Πολυχρωμος και εντοιχισμενος!!!!!!!

Και καλα γκολ.....ξερεις εσυ....

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΚΤΑΡΑ ΜΟΥ.........πολύχρονος καιότι επιθυμείς........η ζωή είναι μπροστά σου για νακάνεις πολλά πολλά πράγματα......

εσύ απλά....κάντα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥΕΡΓΑΛΙΟ ΜΟΥ

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ 1Η ΕΘΝΙΚΗ .....ΒΟΥΡ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΦΑΓΕΣ... :onew_sugkrotima.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα στο πρωην Διδυμακι μου καθως και στον αμπαλο παικτη της ομαδας μας Αλεκο,Αλεκο το Σαββατο γλυκα και καμια προβατινα στην σχαρα!!! tongue.gif Κωτσο να χαιρεσαι και την αμαξαρα σου ρε καλοριζικο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στον φίλο Νίκο! να χέρεσε Νίκο το Passat σου άντε και με 300++ όσα άλογα θες να το δείς το Passat!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στον φίλο Νίκο! να χέρεσε Νίκο το Passat σου άντε και με 300++ όσα άλογα θες να το δείς το Passat!

Σε ευχαριστώ πολύ! Κι εσύ ότι επιθυμείς!

Φτάνουν όμως τόσα άλογα. Και τα 245 είναι αρκετά... :) Εγώ αρκούμε με λίγα. Να συμπληρωθεί το bodykit, να μπει το νέο τιμονάκι, ένα σετ 19" χρωμιωμένα ζαντολάστιχα κι ένα σετ χρυσά 6πίστονα... ΜΟΝΟ! :D

Link to comment
Share on other sites

¶ντε καλος να τα δεις στο αυτοκινητό σου μετά!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλάααααααααααα σε όλα τα παιδιά των οποίων τις εορτές έχω χάσει τελευταία και φυσικά πολύχρονος ο γιατρός μας

Drspeed ό,τι επιθυμείς!

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για χθες στον Αποστολή τον ταρίφα......Γεια σου ρε tolias....Να σαι καλά

Link to comment
Share on other sites

george5152 πολύχρονος!!!

Χρόνια πολλά βέβαια και σε όλα τα άλλα παιδιά που έχουν γεννέθλια σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο (george5152) πολυχρονος ρε φιλε οτι επιθυμεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε και καλες μπεκατσες, εεεεκαλα γκολ ηθελα να πω........

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ στον παικταρά μας τον γιώργο...

ότι επιθυμείς φίλε, να χαίρεσαι την οικογένεια και πάντα επιτυχίες στην προσωπική ζωή πρώτα και μετά μαζί μας στην ομάδα ποδοσφαίρου.....

Να σαι καλά

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και στα υπόλοιπα μέλη που είχαν αλλά και έχουν τα γενέθλιά τους.....

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΞΑΔΕΡΦΟ Mathew JETTAVW απο τον Καναδα....πολυχρονος και οτι επι8υμεις Μανθο...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και στα υπολοιπα μελη για τα γενε8λια τους!!!

new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.