Jump to content
doggy

Χρόνια Πολλά!

Recommended Posts

πετραααακηηηηηηη ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! new_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Link to comment
Share on other sites

εστω και με μια ημερα καθυστερηση λογω διακοπων μιας και σημερα βρεθηκα σε υπολογιστη να πω και γω τα χρονια μου πολλα στον trelara,varono,dogo,svoura,marseic και σε ολα τα παιδια που γιορταζαν χθες και να ευχαριστησω ολους για τις ευχες προς εμενα ειτε απο εδω μεσα, ειτε με πηραν τηλ! :mellow:
ευχαριστω να σαι καλα!
Link to comment
Share on other sites

εστω και με μια ημερα καθυστερηση λογω διακοπων μιας και σημερα βρεθηκα σε υπολογιστη να πω και γω τα χρονια μου πολλα στον trelara,varono,dogo,svoura,marseic και σε ολα τα παιδια που γιορταζαν χθες και να ευχαριστησω ολους για τις ευχες προς εμενα ειτε απο εδω μεσα, ειτε με πηραν τηλ! :mellow:
χρονια πολλα κ σε σενα !!!χιλιοχρονος!!
Link to comment
Share on other sites

και εγω με την σειρα μου να ευχηθω τα Χρονια Πολλα στον PANOSVR6 κ' MARSEIC και σε οσους και οσες γιορταζουν σημερα ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!
εστω και με μια ημερα καθυστερηση λογω διακοπων μιας και σημερα βρεθηκα σε υπολογιστη να πω και γω τα χρονια μου πολλα στον trelara,varono,dogo,svour΄ήχa,marseic και σε ολα τα παιδια που γιορταζαν χθες και να ευχαριστησω ολους για τις ευχες προς εμενα ειτε απο εδω μεσα, ειτε με πηραν τηλ! :D

Αν και με μεγάαααλη καθυστέρηση, λόγω διακοπών :D , σας ευχαριστώ για τις ευχές και να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου Χρόνια Πολλά και ότι καλύτερο και σε σας και σε όσους γιορτάζουν. Εξάλλου η γιορτή κρατάει σαράντα μέρες, έτσι δε λένε? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εξάλλου η γιορτή κρατάει σαράντα μέρες, έτσι δε λένε? :D

Ετσι, ετσι πες τα Μαρια γιατι οταν τα λεω δεν με ακουνε!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά Πανο (trelaras582) ! Ότι επιθυμείς και πάνω απ όλα ΥΓΕΙΑ !! Ελπίζω να το κάψεις σήμερα και να περάσετε τέλεια !! Αλλά το ποτό με μέτρο για όσους οδηγούν :rolleyes: ! Και πάλι πολύχρονος !

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Πανούλη! new_happybirth.gif Κράτα την τρέλα σου σε υγιή επίπεδα! :whistling:
Παναγιωτη (trelaras582) σου ευχομαι πολυχρονος και ο,τι επιθυμεις. new_happybirth.gifnew_happybirth.gif .
Χρόνια Πολλά Πανο (trelaras582) ! Ότι επιθυμείς και πάνω απ όλα ΥΓΕΙΑ !! Ελπίζω να το κάψεις σήμερα και να περάσετε τέλεια !! Αλλά το ποτό με μέτρο για όσους οδηγούν :whistling: ! Και πάλι πολύχρονος !

ευχαριστω παρα παρα πολυ που με θυμηθηκατε!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στον τρελάρα!!!Πολύχρονος φίλε, να τα εκατοστήσεις!!!

Επίσης χρόνια πολλά στον kouliss για την ονομαστική του εορτή!!!

Ό,τι επιθυμείτε παίδες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στον τρελάρα!!!Πολύχρονος φίλε, να τα εκατοστήσεις!!!

Επίσης χρόνια πολλά στον kouliss για την ονομαστική του εορτή!!!

Ό,τι επιθυμείτε παίδες!!!!

ευχαριστωωωωωωωωωωωωωω

off topic kouliss ποτε ηταν η γιορτη σου?

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι χρονια πολλα στον Κωστα (whitestorm). Kωστακη πολυχρονος και ο,τι επιθυμεις new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif . Και οπως ειπαμε ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι χρονια πολλα στον Κωστα (whitestorm). Kωστακη πολυχρονος και ο,τι επιθυμεις new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif . Και οπως ειπαμε ;)
Να εισαι καλα Πανουλη οτι επιθυμεις!!!
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά γουρουνοπούλα....δλδ χρόνια πολλά κωστάκη...Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς....και όπως είπαμε εμείς....κέρασμα ξέρεις πού.....σε αναμένω δυνατό.....χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ρε γουρούνια lick.giftongue.gif κανένας μας δεν βρέθηκε να ευχηθεί στους Σταύρους και τις Σταυρούλες του forum????

Παιδιά χρόνια σας πολλά και ό,τι επιθυμείτε να γίνει.

silver4 στα είπα ήδη 2 φορές αλλά θα στα ξαναπώ: Χρόνια πολλά κοριτσάραααα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.......χρονια πολλα στους Σταυρους, Σταυρουλες, Ρουλες, Ροες Χρονια πολλα και ο,τι επιθυμειτε παιδια new_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Σταυρούλα (Silver4), χρόνια πολλά Σταύρο (STAVROS#MK4), χρόνια πολλά Σταύρο (TNT_Power) και χρόνια πολλά σε κάθε εορτάζοντα!

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι Χρονια πολλα σε ολες τις...... Αγάπη, Ελπίδα, Πίστη, Σοφία. Πολυχρονες και ο,τι επιθυμειτε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.