Jump to content
doggy

Χρόνια Πολλά!

Recommended Posts

δώστε τα Χρόνια Πολλά σε όσους γιορτάζουν, εδώ ;)

Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλά ρε φίλε Σπύρο!!!

αν και χαθήκαμε λιγάκι παρόλο που είμαστε κοντά τον τελευταίο καιρό!

δε πειράζει όμως καλά να είμαστε! :D:baby: :baby:

Link to comment
Share on other sites

Σπυρακοοοο χρονια πολλα αγαπη οτι ποθεις αντε ελα απο εδω να κερασεις τιποτα ρεεεε!!!

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο Χρόνια σου Πολλάααααααααα ρε τρελιάρη!!!

επίσης Χρόνια Πολλά στον Ανδρέα (Wassup), πολύχρονος Andrew... thank's για τους καφέδες που πίναμε παρέα στην Κύπρο !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν θα ήθελα να πω χρόνια Πολλά στον Ανδρέα (WassUp) & στον RGT. Να τα 100στήσουμε να είμαστε πάντα υγιής και να είμαστε ευτυχισμένοι πάντα.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλα τα μέλη του VWclub που με έχετε αγκαλιάσει από την 1η στιγμή που μπήκα στο VWclub εδω και 2 χρόνια περίπου. Ουτε που το είχα ποτε φανταστεί οτι θα διαμορφωθει μια τόσο ζεστη σχέση μέσω ενός τόσο "κρύου" μέσου. Οτι και αν πω για αυτά που μου έχετε προσφέρει είναι λίγα. Σας ευχαριστώ από τα βάθυ της καρδιάς μου για όλες τις ωραίες στιγμές που μου έχετε προσφέρει ακόμα και όταν ήμουν σε δύσκολη θέση με κάνατε να γελάω. Ελπίζω και εύχομαι η σχέση μας αυτή να μείνει έτσι όπως είναι και να προστεθούν σε αυτήν πολλά μέλη ακόμα. Να είστε πάντα υγιής και ευτυχισμένοι.

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX

Xρόνια πολλά Σπύρο. Έλα και προς τα κάτω μια βόλτα. Όταν έρθεις προς ξάδελφο μεριά, πές του να σφυρίξει να έρθω να πάμε για μπυρίτσα κλπ.:D

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλα τα μέλη του VWclub που με έχετε αγκαλιάσει από την 1η στιγμή που μπήκα στο VWclub εδω και 2 χρόνια περίπου. Ουτε που το είχα ποτε φανταστεί οτι θα διαμορφωθει μια τόσο ζεστη σχέση μέσω ενός τόσο "κρύου" μέσου. Οτι και αν πω για αυτά που μου έχετε προσφέρει είναι λίγα. Σας ευχαριστώ από τα βάθυ της καρδιάς μου για όλες τις ωραίες στιγμές που μου έχετε προσφέρει ακόμα και όταν ήμουν σε δύσκολη θέση με κάνατε να γελάω. Ελπίζω και εύχομαι η σχέση μας αυτή να μείνει έτσι όπως είναι και να προστεθούν σε αυτήν πολλά μέλη ακόμα. Να είστε πάντα υγιής και ευτυχισμένοι.

φίλε Σπύρο σου εύχομαι πάντα υγεία και οτι άλλο επιθυμείς, να το έχεις.(δε μπήκα καθόλου μέσα στο Σ/Κ.)

μας συγκίνησες παλιόπαιδο :D

υ.γ. το "βάθυ" γράφεται "βάθη" tongue.giftongue.giftongue.gif

Να σαι πάντα καλά !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

τσακαλε χρονια πολλα και απο μενα αν και ας μην γνωριζομαστε αλλα ειμαστε μια καλη οικογενεια

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

χρονια πολλα στο γερμανα του κλαμπ κ πιο πορωμενο απο ολους με τη μαμα εταιρεια!χρονια πολλα μαρινο

Link to comment
Share on other sites

Μαρινο σου ευχομαι να τα χιλιασεις και την γιουβε ισοβια στην Β εθνικη!!! tongue.gif Αντε ακομα να ερθεις να παρεις το δωρο σου (μια φανελα του ΤΟΤΤΙ) upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

αν και ειμαι στα μαχαιρια με τον μαρινο του ευχομαι χρονια πολλα να τα εκατοστησει καθως και τις καλυτερες μου ευχες στα υπολοιπα μελη που γιορταζουνε

Link to comment
Share on other sites

Μαρίνοοοοοοοοοοοοοοοο έστω και καθυστερημένα (λόγω δουλειάς έχω πελαγώσει!!!) Χρόνια σου Πολλάααααααααααααααα και καλά!!

Θα τα πούμε σύντομα από κοντά (Θα έρθω πάλι Γερμανία :xmas: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.