Jump to content
doggy

Χρόνια Πολλά!

Recommended Posts

Χρονια πολλα για χθες πλεων στον ακριβως απο πανω κυριο και σε ολους τους συνονοματους μας!

να ζησουμε! χαχαχχαα

Link to comment
Share on other sites

Ρε ντροπή ρε! Ούτε ένα χρόνια πολλά στους Αλέξανδρους και στις Αλεξάνδρες μας;

Σπέσιαλ ευχές στον Πασσατούμπα! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Αν και καθυστερημένα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στον φίλο giannis tiniakos!!!! :sorcerer: :sorcerer:

Γιάννη τα είπαμε και από το τηλέφωνο!!

Ότι επιθυμείς αγορίνα!!

Υγεία πάνω από όλα και να ολοκληρώσεις το αμάξι σου όπως το έχεις σκεφτεί!!

:):rolleyes::drinks: :drinks: :friends: :friends:

Link to comment
Share on other sites

Αν και καθυστερημένα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στον φίλο giannis tiniakos!!!! :sorcerer: :sorcerer:

Γιάννη τα είπαμε και από το τηλέφωνο!!

Ότι επιθυμείς αγορίνα!!

Υγεία πάνω από όλα και να ολοκληρώσεις το αμάξι σου όπως το έχεις σκεφτεί!!

:):rolleyes::drinks: :drinks: :friends: :friends:

ΕΕΕΕ ... εγω σε ειπα οτι εχει γενεθλια ο Γιαννης!!! Με προλαβες........ :@ :@ χαχαχαχα!!!

Γιαννακη χρονια σου πολλα, οτι επιθυμεις αγορινα... Καποτε θα σου ερθουμε μαζι με τον Μακη εκει στην Τηνο!!!! Υγεια να εχεις κι ολα τα αλλα ν'ακολουθουν......

Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕΕ ... εγω σε ειπα οτι εχει γενεθλια ο Γιαννης!!! Με προλαβες........ :@ :@ χαχαχαχα!!!

Γιαννακη χρονια σου πολλα, οτι επιθυμεις αγορινα... Καποτε θα σου ερθουμε μαζι με τον Μακη εκει στην Τηνο!!!! Υγεια να εχεις κι ολα τα αλλα ν'ακολουθουν......

Ναι αλλά εγώ έγραψα πρώτος!! :drinks:

:drinks::friends:

Off Topic

Η υπογραφή σου ειναι για κορνίζα!!!!! :):rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παρα πολυ παιδες για της ευχες σας!!!!Να ειστε καλα και εσεις με υγεια πανω απολα!!!

Βασιλη με το καλο να ερθετε με τον μακη να ξεσηκωσουμε ολο το νησι με της γκολφαρες μας!!! :rolleyes::drinks: :drinks:

Μακη το χειμωνα θα μπει :friends: το γκολφακι μου οπως τα εχουμε πει, και ελπιζω αν ολα πανε καλα να κατεβω να σας δω!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παρα πολυ παιδες για τις ευχες σας!!!!Να ειστε καλα και εσεις με υγεια πανω απολα!!!

Βασιλη με το καλο να ερθετε με τον μακη να ξεσηκωσουμε ολο το νησι με της γκολφαρες μας!!! :rolleyes::drinks: :drinks:

Μακη το χειμωνα θα μπει :friends: το γκολφακι μου οπως τα εχουμε πει, και ελπιζω αν ολα πανε καλα να κατεβω να σας δω!!! :)

Έτσσιιιι!!!

Υπομονή λίγο ακόμα!! :friends:

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα στους εορταζοντες κι εορταζουσες.... ιδιαιτερα στους diMake, nano, Mist και Pagourista... Να 'στε καλα παντα γεροι και δυνατοι με πολλα κι ασφαλη Χιλιομετρα στα αυτοκινητα σας.....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω και απο Εδω Μπιλαρα. και χρονια πολλα σΕ ολους τους δημητραδΕς και τους ΜητσαδΕς(Mist)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Billara να Είσαι πάντα καλά !! Dimakee Ευχαριστώ και ανταποδήδω!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια μας πολλά Μητσάρες ! MIst ,dimake ότι επιθυμείτε :clapping:

και εννοείτε όποιον άλλο έΧω ξεΧασει γιατί με τα nick names είναι ευκολο να ξεΧασεις κάποιον!

speedy Χρόνια πολλά !!! Χαθηκες

:drinks:

Edited by DIMIV
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά παιδιά!!!!

Να Χέρεστε την ονομαστική σας εορτή!!

Υγεία πάνω απο όλα και στην σΥνέΧεια πολλά αλόγατα!! :D

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στον STELARA_GOLF_TSI_6_HIGHLINE_OZ_S3COOLER_KW να χέρεσαι το όνομα σου μαν και οτι επιθυμεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxa Mist πεθανα!!

Στελιοοοο Χρονια πολλαααα ο,τι επιθυμεις...... Με ενα καλο μοντελο για συνοδο! Και με ενα Honda απροβληματιστο στο μελλον....... :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.