Jump to content
Guest Art Motorsport

Σε Λιγο Καιρο Το Vw Golf 7 R-Line

Recommended Posts

Guest Art Motorsport

Καλησπερα σε ολους περιμενω σε 4 μηνες ακριβως το καινουργιο vw golf 7 R-Line με καινουργιο μοτερ 110hp euro 6 το μονο που δεν μαρεσει οτι θα βγει παλι 5 ταχυτο δεν εχω καταλαβει δεν μπορουνε να το βγαλουνε 6 ταχυτο και  η οθονη του καντραν θα εινε σαν του TT που εινε TFT μου ειπανε οτι δεν θα λεγεται vw golf edition 40 θα λεγεται vw golf R-Line  για να δουμε το περιμενω 

post-27624-0-67269700-1433579206_thumb.j

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το περιμένω Αύγουστο. Αυτό για το καντράν ποιος στο είπε; εγώ ξέρω πως θα αλλάξει η οθόνη στη κεντρική κονσόλα! Θα γίνει 6,5 ίντσες από 5,8 που ηταν.δε μου είπαν τπτ για το καντραν...και δεν το λέει ούτε ο κατάλογος με τα στάνταρ που μου εδωσαν

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Art Motorsport

Καλησπέρα εμένα μου το είπε η Αντιπροσωπεία δεν ξέρω θα κάνουμε Υπομονή μέχρι να έρθει !!!

post-27624-0-78365100-1433624948_thumb.j

Edited by Art Motorsport
Link to comment
Share on other sites

Για χαρά,

  έχω πάρει προσφορά για το TDI Edition 40, αλλά όπως καταλαβαίνω μέχρι να κάνω την παραγγελία, μέχρι τα τέλη του μήνα, θα έχει σταματήσει η παραγωγή του.

 

Υπάρχουν κάπου οι προδιαγραφές για το νέο Golf R Line που αναφέρεται ;

Δηλαδή κινητήρας, καθίσματα, ηχοσύστημα ( Bluetooth, mirorlink, CarPlay) κτλ  γιατί για παράδειγμα βλέπω να έχουν αλλάξει τον diesel κινητήρα. Τη άλλες αλλαγές έχει ; 

Link to comment
Share on other sites

Guest Art Motorsport

Καλημέρα φίλε δεν έχει πολλές αλλαγές η μηχανή έχει πάει σε Άλογα 110HP Euro 6 αυτό που δεν μαρεσει έινε ότι έχει 5 ταχύτητο Σασμάν Ακόμα και η Οθονη απο 5,8 Ινστες πάει σε 6,5 Ινστες και έχει και MirroLink Αυτές της διάφορες Ξέρω εγώ !!!! Πιστεύω σε βοήθησα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ! Το καντράν αν αλλάξει θα αλλάξει στο Golf 7 facelift που θα κυκλοφορήσει στα τέλη του 2016 !

 

http://www.autoblog.gr/2015/05/25/volkswagen-golf-facelift-to-get-gesture-control-technology/

Link to comment
Share on other sites

Guest Art Motorsport

Νομίζω άμα δεν κάνω λάθος πιστεύω ότι θα βγει με την Οθονη στο Καντράν σε αυτό που περιμένουμε !!!!!!

Edited by Art Motorsport
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ολα αυτα ειναι σεναρια και μακαρι να επαληθευτουν.. Σε γερμανικο site βρηκα αυτες τις 2 φωτο σχετικα με το πιθανο αναμενομενο facelift.

 

golf-facelift-as-4602220369300349325.jpg

 

 

db2015au00982-large-2889609717208601883.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Art Motorsport

Το Εύχομαι και εγώ να έινε Έτσι αλλά δεν το Βλέπω Είμαστε Ακόμα Μακριά

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το εσωτερικό, ειδικά η οθόνη. Για να λέμε και την αλήθεια, τα αυτοκίνητα γενικά έχουν μείνει λίγο πίσω σε οθόνες. Με 300 ευρώ ή λιγότερο αγοραζεις κινητό ή tablet με HD ανάλυση και πολύ καλούς επεξεργαστές, ενώ με περισσότερα χρήματα αγοραζεις ένα αρκετά χειρότερο σε προδιαγραφές σύστημα για το αυτοκίνητο.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το εσωτερικό, ειδικά η οθόνη. Για να λέμε και την αλήθεια, τα αυτοκίνητα γενικά έχουν μείνει λίγο πίσω σε οθόνες. Με 300 ευρώ ή λιγότερο αγοραζεις κινητό ή tablet με HD ανάλυση και πολύ καλούς επεξεργαστές, ενώ με περισσότερα χρήματα αγοραζεις ένα αρκετά χειρότερο σε προδιαγραφές σύστημα για το αυτοκίνητο.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Πολυ σωστα!

Αλλα προφανως ολα αυτα ειναι απλα.. "ασοι στο μανικι" της καθε αυτοκινητοβιομηχανιας ωστε με μια πολυ χαμηλου κοστους προσθηκη να ανεβασουν τις πωλησεις... Με μια λεξη "μαρκετινγκ"...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει από τον Ιούλιο ( Golf VII TDI 1.6 R-Line +.....) και μου έχουν πει εβδομάδα παραγωγής  αρχές Νοεμβρίου.

 

Γνωρίζει κανείς αν υπάρξουν αλλαγές στα πλάνα παραγωγής μετά τις τελευταίες αποκαλύψεις "μαγειρέματος" ρύπων ; 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.