Jump to content
zeedoxx

Golf 5 1.6 - Βελτίωση Μοτέρ Fsi

Recommended Posts

Γεια σας παιδια ειμαι νεος και στο αμαξι και στο φορουμε ειμαι κατοχος ενος golf 5 1.6 sportline to διπορτο ! Το αμαξι το πηρα προσφατα μεταχειρο αλλα σε τελεια κατασταση με μολις 84.000 λιγα για αμαξι σχεδον 10ετιας ! Λοιπον δν εχω καποιο παραπονο απλως επειδη το χω καποιο καιρο θελω σιγα σιγα να μαθω τις δυνατοτητες του και οντως γνωριζω οτι δεν ειναι και παρα πολλες απο αποψης δυναμης! Ρωταω λοιπον με καποιες ελαφριες μετατροπες προγραμμα φιλτρο τελικo περιπου ποσα αλογα θα μπορει να φτασει και θα ειναι αξιοπιστα η θα με προβληματισει ευχαριστωω προκαταρτικα ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια ειμαι νεος και στο αμαξι και στο φορουμε ειμαι κατοχος ενος golf 5 1.6 sportline to διπορτο ! Το αμαξι το πηρα προσφατα μεταχειρο αλλα σε τελεια κατασταση με μολις 84.000 λιγα για αμαξι σχεδον 10ετιας ! Λοιπον δν εχω καποιο παραπονο απλως επειδη το χω καποιο καιρο θελω σιγα σιγα να μαθω τις δυνατοτητες του και οντως γνωριζω οτι δεν ειναι και παρα πολλες απο αποψης δυναμης! Ρωταω λοιπον με καποιες ελαφριες μετατροπες προγραμμα φιλτρο τελικo περιπου ποσα αλογα θα μπορει να φτασει και θα ειναι αξιοπιστα η θα με προβληματισει ευχαριστωω προκαταρτικα ;)

Καλορίζικο!

Εδώ θα βρεις τα πάντα σχεδόν...Μην σε πιάσει άγχος με τα προβλήματα που θα διαβάζεις γιατί το αμάξι θα σε αποζημιώσει στους χώρους και στην οδήγηση, όπου είναι βράχος!

Πόσο το πήρες?

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=29974

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο!

Εδώ θα βρεις τα πάντα σχεδόν...Μην σε πιάσει άγχος με τα προβλήματα που θα διαβάζεις γιατί το αμάξι θα σε αποζημιώσει στους χώρους και στην οδήγηση, όπου είναι βράχος!

Πόσο το πήρες?

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=29974

το πηρα 4200 χωρις λαστιχα αλλα εβαλα συνολικα μ κοστισε γυρω στα 4800 με μεταβιβασεις ασφαλεια λασχτιχα κλπ 

Link to comment
Share on other sites

μια χαρά το πήρες, καλοτάξιδος και προσοχή με τις βενζίνες που το ταίζεις :)

Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο να ειναι. 200.000 km του πατέρα μου το FSI πραγματικά απροβλημάτιστα χιλιόμετρα, το μονο πρόβλημα που έχει βγάλει το αυτοκίνητο ειναι ο αισθητήρας λ, και ευθυνόμαστε εμεις γιατί "καιει" κατα κύριο λογο 100αρα και οχι 95 που βάζαμε εμεις. Οποτε Προσοχή τι καύσιμο του βαζεις.

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by sokratis91
Link to comment
Share on other sites

Εγω με κατασταρα τον εκαψα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω για τον προηγουμενο ιδιοκτητη αλλα εγω το πηρα με λαμπακι το γεμισα με 100 σταρα και απο τοτε 2 φορες εχω βαλει 95 λογω αναγκησ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.