Jump to content
Gianni's

Golf 7 - Mib Ii & Mirror Link

Recommended Posts

Καλημέρα, ξεθαβω αυτό το topic για να ρωτησω αν είχε κάποιος σχετική ενημέρωση για την αναβάθμιση που αναφέρεται πιο πάνω, ή τελικά ισχύει μονο για το εξωτερικό?

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον και όχι μόνο γι' αυτό που κάνεις αυτός αλλά και για άλλα 

 

και εδώ το πρόγραμμα !!!!

 

http://www.ross-tech.com/vcds/download/index.php

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μια βοηθεια θα θελε το θηλυκο του φορουμ!

Απεκτησα ενα galaxy a5 κι εχω ενα θεμα με τη συνδεση. Το μονο που βρηκα , ηταν απο τις ρυθμισεις το mirror link.

Μου ζητησε να κατεβασω το galaxy auto, το κατεβασα...

Με mirror link συνδεεται οντως αλλα δε βλεπω να μ εξυπηρετει σε κατι... αφηστε που οσο ειναι συνδεδεμενο δε λειτουργει η οθονη του κινητου, να μπορω να ανοιξω πχ τους χαρτες.

Φανταζομαι πως θα ναι καλυτερη η λειτουργια με android auto? Δε βρηκα τροπο να το ενεργοποιησω

Με το iphone & car play εβλεπα μια χαρα τους χαρτες, τα μηνυματα κλπ. Help me do the same

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ζω ακομα μεσω ipad χαχα!

Κοιτα ειχα 5s και η μπαταρια του πια ηταν πολυ κακη. Αυτο το απεκτησα δωρεαν απο επιδοτηση κι ειπα να το δοκιμασω. Προς το παρον τα παμε καλα και χαρηκα ιδιαιτερα που το φτιαξα στο αμαξι, καθως χρειαζομουν το gps

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μαργαριτα ξυνεις πληγες σε μας που δεν εχουμε Mirror link...  Γμτ.. Ζηλεψα..

Χα χα. Μια από τα ίδια ... Ebay search ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χαχα ε κι αυτο σε λιγα χρονια ξεπερασμενο θα ναι....

Πραγματικα ομως με μια aftermarket πηγη κανεις θαυματα

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σαν το εργοστασιακο δεν θα ειναι.. Ασε που ακομα και τα aftermarket που να εχουν μια στοιχειωδη ποιοτητα κοστιζουν ενα καρω λεφτα.. τωρα σε μερικα χρονια οταν θα μπορει ναβρει καποιος μεταχειρισμενο εργοστασιακο συστημα σε λογικη τιμη ισως κατι να γινει.. Φυσικα θα πρεπει να αλλαξουν και τα πλαστικα τριμ γιατι εμας ειναι 5,8"..

Εδω εμας ακομα ουτε να μεταφρασουν στα Ελληνικα στο software δεν μπηκαν στο κοπο..

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε. Εντωμεταξύ πιθανόν το mirror link να μπορεί να γίνει με software update στο υπάρχον, να μην χρειάζεται κάτι σε hardware.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή ενδιαφέρομαι για αγορασμένο golf r line καινούριο....

τελικα μπορώ να συνδέσω Iphone?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αμα περιμενεις απ τους αντρες σωθηκες!!
693671b459a665a8e12daf6756429c2d.jpg
2679c0e50512f944223aaf72d75e91d2.jpg
e17cc5a47572090d471b4bf78ba895a5.jpg
Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα μπορούσες να γράψεις μία περιγραφή με το τι κατέβασες και την διαδικασία που έκανες για την σύνδεση με android auto?

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα
Μιας που δεν υποστηρίζεται επίσημα στην Ελλάδα, πρέπει να κατεβάσεις απευθύειας το αρχείο της εφαρμογής αφού δε θα το βρεις στο play store

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Κατεβαζεις τη νεότερη έκδοση που ταιριάζει στο κινητό σου. Όταν το κατεβάσεις , το εγκαθιστάς.

Μετά συνδέεις το κινητό με καλώδιο στο αμάξι, και απο το μενού επιλέγεις το android auto.




Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα
Μιας που δεν υποστηρίζεται επίσημα στην Ελλάδα, πρέπει να κατεβάσεις απευθύειας το αρχείο της εφαρμογής αφού δε θα το βρεις στο play store

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Κατεβαζεις τη νεότερη έκδοση που ταιριάζει στο κινητό σου. Όταν το κατεβάσεις , το εγκαθιστάς.

Μετά συνδέεις το κινητό με καλώδιο στο αμάξι, και απο το μενού επιλέγεις το android auto.




Sent from my iPad using Tapatalk

Πολυτίμη η βοήθεια σου.
Έτσι ακριβώς έγινε.371df2b981d2ad52a3db8a392ccd2a9d.jpg

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.