Jump to content
lupakos

Weekly Day Out @ Αττική 19/7 Πευκάκια - Άγιοι Θεόδωροι Κορινθίας

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη του Hellenic VWCub,

η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen οχημάτων σας προσκαλεί στην τελευταία συνάντηση του καλοκαιριού!

Την Κυριακή 19-7 εμπρός, βήμα ταχύ... κορμάρες να απλώσουμε μαζί στην εξοχή!

Ραντεβού λοιπόν, παλιά αλλά και νέα μέλη, στις 10:30 στο περίπτερο Χαϊδαρίου ή αλλιώς "σταθμό 14" (σημείο προσυνάντησης), μετά το Copa Copana επί της Λεωφόρου Αθηνών, με αναχώρηση 10:45 και κατεύθυνση στους Αγίους Θεοδώρους Κορινθίας μέσω της Ν.Ε.Ο. Αθηνών-Κορίνθου ως την έξοδο (7) Κινέτας και στην συνέχεια μέσω της Παλαιάς Ε.Ο. (χάρτης διαδρομής) θα φτάσουμε στο πάρκο τα Πευκάκια (χάρτης προορισμού). Εκεί θα έχουμε την ευκαιρία να συζητήσουμε όλοι μαζί, να πιούμε τον καφέ μας, την μπύρα μας, το χυμό μας και να βουτήξουμε στην θάλασσα!

Φορέστε τα αξεσουάρ της λέσχης μας, πάρτε τα βατραχοπέδιλα, τα μπρατσάκια σας, τις μάσκες και τα νεροπίστολα... και δηλώστε μας την παρουσία σας! Ελάτε και με την δική σας παρέα να διασκεδάσουμε όπως εμείς γνωρίζουμε.

~~~~

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png

Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες | Αξεσουάρ | SmartPhones App

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB, 6999 892 582, 17:00 - 19:00

Υπενθυμίζουμε ότι αναζητούνται VIP μέλη που επιθυμούν να αναλάβουν την ευθύνη οργάνωσης των συναντήσεων. Δείτε πληροφορίες κάνοντας κλικ εδώ!

~~~~

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by GraveDigger
Προσθήκη συνδέσμων για χάρτες
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αχα.........τρελανε μας να τρελαθουμε να ουμε......παρωνννννν

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αχα.........τρελανε μας να τρελαθουμε να ουμε......παρωνννννν

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα σε τρελανω. που να δεις και τα μπρατσακια μου

Στάλθηκε από το E2115 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία συνάντηση του καλοκαιριού και εγώ θα το χάσω???????????????????  Παρών!!!!!!!!!!! Ετοιμάστε μπρατσάκια, κουβαδάκια , νεροπίστολα :lolu:  χαμός θα γίνει :hyper:  :hyper:  :hyper:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραια.....υπευθυνος πυροτεχνιματων εγω.....dj o lupakos με το billiou αρα εσυ υπευθυνος του μπαρ...... ;)

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά ένα αξιοπρεπέστατο μαγιουδακι δεν έχουμε του club...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραια.....υπευθυνος πυροτεχνιματων εγω.....dj o lupakos με το billiou αρα εσυ υπευθυνος του μπαρ...... ;)

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μωρέ .............329 θα το κάνω μη σου πω και 422 ;)  ;)  :whistling:  :lol:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μωρέ .............329 θα το κάνω μη σου πω και 422 ;);):whistling:

Β παθολογικη δλδ...... ;)

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Β παθολογικη δλδ...... ;)

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

μη σου πώ και Δ' :laugh:  :laugh:

 

Υ.Γ. Άντε να βλέπω κόσμο!!!    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όσοι παρευρεθουν στην συνάντηση παρακαλώ να έχουν και pmr μαζί τους

Στάλθηκε από το E2115 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όσοι παρευρεθουν στην συνάντηση παρακαλώ να έχουν και pmr μαζί τους

Στάλθηκε από το E2115 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αμα θέλουμε φιλέ...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το συγκεκριμένο Σαββατοκύριακο θα λειπω για κάποιες κοινωνικές υποχρεώσεις που εχει η Κατερίνα στη Πάτρα ! Αν δεν σας δω ευχομαι σε ολους καλο καλοκαιρι καλες διακοπες να γεμίσετε μπαταρίες και πρωτα ο θεός να τα πούμε ολοι μαζι το Σεμπτεμβρη !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να σημειώσω πως στο μαγαζί θα γίνεται χαμός από κόσμο. Εμείς θα έχουμε κρατημένο χώρο για να σταθμεύσουμε μέσα στο συγκρότημα και θα καθίσουμε στην σκιά κάτω από τα πευκάκια δίπλα στο bar, αλλά αν κάποιος επιθυμεί να καθίσει δίπλα στο κύμα μπορεί να φέρει δική του ομπρέλα καθώς θεωρώ αμφίβολο να προλάβουμε καμία από τις ομπρέλες του καταστήματος.

Ένα είναι σίγουρο, θα περάσουμε super!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια συνάντηση έλαβε τέλος.Ευχαριστούμε τα μέλη που ήταν μαζί μας και τους Σ.Σ όχι μόνο για το μαγαζί που μας φιλοξένησε αλλά και για το prive parking. Τα μέλη του Δ.Σ σας εύχονται καλό καλοκαίρι και καλές βουτιές.

Στάλθηκε από το E2115 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

'Αλλη μία πετυχημένη συνάντηση έλαβε τέλος!! Ένα μεγάλο μπράβο :thumbsup2: :thumbsup2: στο Δ.Σ. για την όλη οργάνωση!! Άριστη επιλογή μαγαζιού μιάς και τα είχε ολα!!!  :whistling:  :whistling:  :whistling:  Το prive parking ήταν όόόλα τα λεφτά!!!!! :bow: :bow: Με την σειρά μου να ευχηθώ καλό καλοκαίρι σε όλα τα μέλη και καλές βουτιές!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά θα ήθελα να ευχαριστήσω τα μέλη που παρεβρέθηκαν στην συνάντηση και μας τίμησαν με την παρουσία τους καθώς επίσης τον Σ.Σ. lupako για το άψογο timing!

Ραντεβού τον Σεπτέμβρη!

Μείνετε συντονισμένοι!

Υ.Γ.: Φωτογραφίες θα αναρτηθούν στο album της συνάντησης.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

έτοιμο και το άλμπουμ, θα το βρείτε κάνοντας κλικ εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.