Jump to content
Loco21

Αγορα Μεταχειρισμενου (Νεος Οδηγος)

Recommended Posts

Καλησπέρα σας!! Είμαι νέος οδηγός, και θέλω να πάρω το πρώτο μου αυτοκίνητο, και κυρίως μεταχειρισμένο μέσα στο όριο τιμής 2000 – 6.500 Ευρώ. Είτε Diesel είτε Βενζίνη, απλά να είναι οικονομικό, από 1000 έως 1400 κυβικά κατά προτίμηση. Θα ήταν εύκολο κατά την εμπειρία σας να μου προτείνετε κάποια καλή μάρκα; Μπήκα με σκοπό στο φόρουμ αυτό διότι είδα αξιόλογα σχόλια σας σε άλλα μέλη, οπότε ελπίζω να πάρω και εγώ μια βοήθεια! Ευχαριστώ για τον χρόνο σας περιμένω απάντηση σας!

Link to comment
Share on other sites

Με αυτα τα κριτήρια θα βρεις Corsa, Ibiza, Polo, τι αυτοκίνητο προτιμάς και τι μαρκα, πετρέλαιο στην τιμη αυτή δεν παίζει ή ειναι πολύ δύσκολο

Link to comment
Share on other sites

Κοιταω για Polo 1.4 tsi, renault clio 1.2 tsi. 2003 - 2005 μοντελα, τι αλλο να κοιταξω λες; Οτι και να παρω θελω να το πειραξω μονο στην εξωτερικη του εμφανιση, ζαντες - αεροτομη - εξατμηση - φιμε(ισως)..

Link to comment
Share on other sites

Τελικα βρηκα ενα VW golf mk4, 1400 cc του 1999. Το δηνει στα 2200 ευρω με 140.000 χιλιομετρα. Μαυρο χρωμα, μου αρεσε απο τις φωτογραφιες, θα παω να το δω και απο κοντα να δω τι παιζει με τα μηχανικα του, και στην οδηγηση του.

 

(FOTO)  http://prntscr.com/82pmkm

 

:db::sorry:  :db:

Edited by Loco21
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται υπέροχη επιλογή!!! Να σε καλωσορίσω στο κλάμπ των οδηγών και να σου ευχηθώ ασφαλή αλλά και διασκεδαστικά χιλιόμετρα!!! Υ.Σ: Μην δίνεις σημασία στις μούντζες και το κράξιμο στα φανάρια επειδή μπορεί να σου σβήσει ή σε παρκάρισμα ή σε καμία βλακεία που πιθανώς κάνεις! Τα έχουμε κάνει όλοι, ακόμα και οι παλιοί... Φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites

Χτυπα το Golf,βαλτου υγραεριο,ζαντες,χαμηλωματακι,φιμε,την αεροτομη κανω πως δεν την διαβασα,και θα εχεις ενα ΑΜΑΞΙ,οικονομικο,ομορφο,και οτι πρεπει για χορτασεις χιλιομετρα????

Καλως ηρθες????

Link to comment
Share on other sites

Εχει ομως πολλα χλμ !!!

Για την χρονολογία του μια χαρά χλμ έχει.

Στάλθηκε από το SM-G850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ισα ίσα, το αμάξι δεν έχει πολλά χιλιόμετρα για τα χρόνια του.. 

 

Σχεδον τα μισα..  8) απότι θα περίμενε κανείς... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.