Jump to content
kostasgolfgti

Golf 6

Recommended Posts

 

 

 

καλησπερα θα ηθελα καποιες πληροφοριες σχετικα με ενα γκολφακι που θελω να παρω.... Μενω στην γερμανια και εχω δει στο ιντερνετ ενα καλο κομματι γκολφ 6 ομως με προβληματιζουν τα εξης 1 ο πωλητης δηλωνει 200 και οχι 211 που ειναι κανονικα και 2 μου ειπε οτι ειναι εισαγωγη απο αμερικη. μπορει να μου δωσει καποιος πληροφοριες αν ειναι ιδιο το αμαξι με καποιο που ειναι στην γερμανια

 

Link to comment
Share on other sites

ευχαρστω πολυ για την απαντηση ομως το αμξι ειναι μακρια απο εδω που ειμαι και ο πωλητης δεν ξερω αν θα δεχτει να μου τον στειλει.

Link to comment
Share on other sites

Τον πήρα τηλ μόλις τώρα και μου είπε θα μου το στείλει με mail ευχαριστώ φίλε για το ενδιαφέρον θα σε ενημερώσω μόλις έχω τον αριθμό

Link to comment
Share on other sites

roulias 5inline καλησπερα φιλε μου εστειλε τελικα τον αριθμο. και ειναι ο εξης....   *********************** αν μπορεις να βρεις καποιες πληροφοριες θα ειναι πολυ καλο. σε ευχαριστω και παλι και περιμενω την εξελιξη

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και τα πμ μεταξύ σας επικοινωνία.

 

Δεν ήταν ιδιαίτερα έξυπνο να δημοσιεύσεις το vin.

Edited by nikdev
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.