Jump to content
Wolfy

Θεσσαλονικη

Recommended Posts

Εχω γυρισει τη μιση Ελλαδα,αλλα Θεσσαλονικη πρωτη φορα παω με το αυτοκινητο...και λογω ΖΖΕ πινακιδας φοβουμαι μην το βρω σπασμενο!Να φοβαμαι ή να χαλαρωσω;Επισης,ξερει κανεις που εχει καλη μπουγατσα με κρεμα στην πυλαια;

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να στο σπασουν;

Γιατι εχει αθηναικες πινακιδεςςςςςς.

Μην σπας το κεφαλι σου ασκοπα κοιτα να περασεις καλα!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η αντιληψη υπαρχει λοιπον ε;

Σημερα τα ξημερωματα σπασανε αμαξι φιλου κυπριου στην αθηνα που ηρθε για διακοπες. Ζωγραφου.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η αντιληψη υπαρχει λοιπον ε;

Σημερα τα ξημερωματα σπασανε αμαξι φιλου κυπριου στην αθηνα που ηρθε για διακοπες. Ζωγραφου.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Που στου Ζωγράφου; Ψηλά στη φοιτητική εστία; 

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει χαζοί υπάρχουν παντού το θέμα είναι να μην σου τύχη τόσο τους κόβει... τι σου φταίει το αμάξι και το σπάς...???

Link to comment
Share on other sites

Εχω γυρισει τη μιση Ελλαδα,αλλα Θεσσαλονικη πρωτη φορα παω με το αυτοκινητο...και λογω ΖΖΕ πινακιδας φοβουμαι μην το βρω σπασμενο!Να φοβαμαι ή να χαλαρωσω;Επισης,ξερει κανεις που εχει καλη μπουγατσα με κρεμα στην πυλαια;

 

 

 

 

μην ανησυχεις...απο Βολο και παω λαρισα και ποτε τιποτα.....

 

αλλα βεβαια κοιτα και το βιντεακι παρακατω για να εισαι σιγουρος.....

 

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

εγω είχα ανέβει πιο παλιά και ανάμεσα σε 100 αμάξια μόνο τις δικές μου πινακίδες είχαν πάρει οι μπάτσοι.Τυχαίο που ήμουν απο Αθήνα?χαχαχαχαχαχαχαχα Το καλό ήταν ότι γύρισα πίσω χωρίς αυτές και το έλιωσα στην εθνική.

 

περα απο την πλάκα είναι τέλεια επάνω.παω κάθε χρόνο απο 2 φορές με τα κολλητάρια μου και περνάω τέλεια............................................

Link to comment
Share on other sites

Ειχα αμαξι με αθηναικες πινακιδες , μεταχειρισμενο, και ειμαι απο θεσσαλονικη.. Δεν ειχα ποτε προβλημα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όπου και να πας, ημπουγάτσα είναι σπέσιαλ  :cool:

 

και τα σουβλακια!!!!!!

 

και εγω οποτε ερχομαι σαλονικα με ξενα νουμερα θεμα δεν εχω, απλα αποφευγω να ερχομαι οταν παιζει ο παοκ μεσα κανα ντερμπι, γιατι αν τα φανε μπορει να τα σπασουν ολα οι θερμοκεφαλοι...

Link to comment
Share on other sites

Μην τρελένεσαι ... Έχω φύγει από Θεσσ/νίκη το 2000 και μένω μόνιμα Αθήνα. Και τα 2 αυτοκίνητά μου έχουν Αθηναϊκές πινακίδες. Πότε δεν είχα πρόβλημα, ούτε έχω ακούσει κάποιο γνωστό. Εξάλλου πολλοί Θεσσαλονικείς παραλαμβάνουν το αμάξι του από Αθήνα (για να γλυτώσουν μεταφορικά) και βγάζουν Αθηναϊκές πινακίδες. Μπουγάτσα έχει φοβερή όπου και να πας.

Link to comment
Share on other sites

λογικα απο τοτε που το εγραψε θα εχει παει κιαλες φορες ,μιας και ειναι πολλους μηνες πριν το ερωτημα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.