Jump to content
Guest gandrian

Eco Up Φ.α.

Recommended Posts

Οπως τα λεει ο Πετρος εχουν τα πραγματα με το eco up!!

Ενδεικτικα θα πω,την προηγουμενη εβδομαδα εκανα ανετα διχως κουραση 2200χλμ Αθηνα - στην Λαρισα/ξαναγεμισα 9€,

Βερροια-Αριδαια-Λουτρα Ποζαρ

και ολη την αλλη μερα βολτες Θεσσαλονικη/Διαβατα ξαναγεμισα,ξανα επιστροφη Λουτρα Ποζαρ,

την επομενη Εδεσα/καταρακτες με επιστροφη στα Λουτρα που ειχαμε σαν βαση μια και καναμε καθημερινα θερμα μπανια/37βαθμους στα λουτρα,

την αλλη μερα ξανα Διαβατα για γεμισμα και κατευθειαν για Σερρες με επιστροφη το βραδυ στα λουτρα,ξαναγεμισα Διαβατα,

την επομενη Αγιο Αθανασιο-Καϊκματσαλαν κλπ.Φλωρινα

και τις δυο τελευταιες μερες περασαμε απο τα συνορα/Νικη και κατσαμε Γιουκοσλαβια στην πολη Μπιτολα

και την 7η μερα 630χλμ. επιστροφη Μπιτολα στην Αθηνα.

Απο τα 2200χλμ τα 2000χλμ ηταν με καυσιμο Φ/Α και κοστος 54€ και τα 200χλμ με 10λιτρα βενζινας.

Απο τα συνολικα 70€ διοδια,πληρωσα καποια μονο 20€,με την μεθοδο αποφυγης παραπλευρων/παραλληλων δρομων.

Και διαμονη 20€ δυκλινο στα Λουτρα ποζαρ σε αξιοπρεπεστατο ξενωνα,

με κουζινα/λουτρο/θερμανση/ιντερνετ/tv/parking/κηπο κλπ.

Στην Γιουκοσλαβια προσφορα 30€ την μερα απο 60€,

οσο για φαγητο δωσαμε 7€ το ζευγαρι και πηραμε 2μεριδες φιλετο κοτοπουλο+1 σαλατα.

Κουρεμα 2€,ντοματες 0,40,μπανανες 0,45 και γενικα πανφθηνα σχεδον ολα,οπως και η βενζινα.

Υ.Γ. Μεσα και εγω για συναντηση Κυριακη,αλλα αν γινεται απογευμα γιατι θαμαι Λαγονησι (να μην χασω την μερα).

Του έδωσες και κατάλαβε... Αυτή είναι η ουσία του συγκεκριμένου αυτοκινήτου, να κάνεις όσα περισσότερα χιλιόμετρα μπορείς. Χαίρομαι και για την κατανάλωση αλλά και για την άνεση που φαντάζομαι ότι είχες στην οδήγηση. Εγώ για την Κυριακή αυτή μπορώ δυστυχώς μόνο πρωί μέχρι τις 12. Μετά ξεκινούν οικογενειακές υποχρεώσεις...

Μου ανάβει στο ξεκίνημα ένα μπλε φωτάκι για το αντιψυκτικό. Στο manual λέει ότι όταν ανάβει να μην οδηγούμε σε υψηλές στροφές. Μετά από λίγο σβήνει. Συμβαίνει και σε άλλον;

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τρομερό roadtrip Μένιο, με άξιο συμπαραστάτη το Upάκι!

 

Του έδωσες και κατάλαβε... Αυτή είναι η ουσία του συγκεκριμένου αυτοκινήτου, να κάνεις όσα περισσότερα χιλιόμετρα μπορείς. Χαίρομαι και για την κατανάλωση αλλά και για την άνεση που φαντάζομαι ότι είχες στην οδήγηση. Εγώ για την Κυριακή αυτή μπορώ δυστυχώς μόνο πρωί μέχρι τις 12. Μετά ξεκινούν οικογενειακές υποχρεώσεις...
Μου ανάβει στο ξεκίνημα ένα μπλε φωτάκι για το αντιψυκτικό. Στο manual λέει ότι όταν ανάβει να μην οδηγούμε σε υψηλές στροφές. Μετά από λίγο σβήνει. Συμβαίνει και σε άλλον;

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

 

Δεν μου έχει ανάψει ποτέ φωτάκι για το αντιψυκτικό! Πιθανόν λόγω κρύου, θα είναι μέχρι να έρθει σε θερμοκρασία λειτουργίας ο κινητήρας, οπότε για αυτό σου λέει να είσαι και φειδωλός με το γκάζι.. Όσο για την άτυπη συνάντηση πιστεύω ότι δυσκολεύει αρκετά για αυτή την Κυριακή, αφού είναι και ο Μαραθώνιος και πιθανόν να μην τους βολεύει κάποιους. Αν κανονίσουμε πάντως για την επόμενη, πρέπει αυτό να γίνει σχετικά νωρίς μέσα στην εβδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

Με τί ταχύτητες πήγαινες? Το έχω βρει 12.200 χωρις μεταλικό χρώμα ή 12650 με μεταλικό, με κανενα μηνα αναμονή και το σκέφτομαι.

 

Οι ταχυτητες που πηγαινα ηταν σχετικες με την αναγκαιοτητα των συνθηκων μια και προανεφερα οτι ηθελα σκοπιμα να γλυτωσω καποια διοδια

που στο συνολον πηγαινε ελα αυτης της εξορμησης εκαναν ενα ποσο υπολογισιμο (50€) που μειωσαν το τελικο λογαριασμο και αισθανθηκα την ικανοποιηση

οτι κατι καταφερα με αυτο τον τροπο,αν και ειχε το ανταλαγμα του σε λιγο περισσοτερο χρονο,κατι που το γνωριζα και τοχα συνυπολογισει.

Στην εθνικη οδο διατηρουσα το ανωτατο οριο που μου εδειχνε το gps ''130xlm'' μεχρι και 140χλμ σταθερα χωρις αυτο ναναι κανονας η απολυτο,

μια και δεν ηθελα για κανενα λογο να μαζεψω καμμια απρόοπτη κληση απο την τροχαια που ηταν στημενη επι ποδος.

Βεβαια δεν θα κρυψω οτι ανετα καπου που εγω εκρινα ασφαλες το κοντερ εφθασε τα 160χλμ διχως ζορι.

Εκει που τα χρειαστηκα/χεστηκα και πασχει κυριολεκτικα το up φωτα πορειας (χρηζει αμεσης αλλαγης σε xenon) ηταν οταν γυρνουσα απο Σερρες-Θεσσαλονικη ξαναγεμισα,

με επιασε νυχτα και καπου πριν την Αριδαία που δεν ειχε επαρκη φωτισμο ο επαρχιακος δρομος μια και δεν τον ηξερα με 70-80χλμ κρατουσα την διαχωριστικη στην μεση,

(οταν δεν ερχοταν αλλο αυτ/το απο απεναντι) και ξαφνικα ειδα νησιδα στην μεση και ειχα αγιο που δεν εσκασα πανω της στο παρα τριχα.

Εκει που δεν εχει φωτισμο και επικρατή ομιχλη,ειναι απαραιτητη η μεγαλη σκαλα φωτων,(μια και δεν εχουμε προβολεις ομιχλης),

κατι που δεν μπορει να γινεται συνεχως μια και τυφλωνει οταν ερχεται απο απεναντι αυτ/το.

 

Υ.Γ. Πολυ καλη τιμη εχεις πετυχει αν ειναι τελικη με το κλειδι στο χερι 12200€.

Αν και δεν το ψαχνω,αν βρεθει καποιος και μου δωσει 11000€ το δινω και ξαναπαιρνω το ιδιο με οροφη και ζαντες που ηθελα απο την αρχη.

 

Του έδωσες και κατάλαβε... Αυτή είναι η ουσία του συγκεκριμένου αυτοκινήτου, να κάνεις όσα περισσότερα χιλιόμετρα μπορείς. Χαίρομαι και για την κατανάλωση αλλά και για την άνεση που φαντάζομαι ότι είχες στην οδήγηση. Εγώ για την Κυριακή αυτή μπορώ δυστυχώς μόνο πρωί μέχρι τις 12. Μετά ξεκινούν οικογενειακές υποχρεώσεις...

Μου ανάβει στο ξεκίνημα ένα μπλε φωτάκι για το αντιψυκτικό. Στο manual λέει ότι όταν ανάβει να μην οδηγούμε σε υψηλές στροφές. Μετά από λίγο σβήνει. Συμβαίνει και σε άλλον;

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

 

Συμφωνω αρκει να μην τα φορολογησουν με τα ...χλμ.!!!

Απο καταναλωση σε ταχυτητες των 130-140χλμ χανεις σε καθε γεμισμα 30χλμ.

Σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενος απο αποδοσεις/εξοπλισμο και κυριως η καταναλωση με εχει ενθουσιασει.

Δεν μπορω να πω το ιδιο και για τα φωτα που για μενα πασχει εκει,μια και ειναι αυτ/το πολης και οχι αυτοκινητοδρομων/ταξιδιων.

Οποτε η συναντηση μας οπως βλεπω αναβαλλεται για αυτη την Κυριακη (οτι κανονιστει ειμαι μεσα παντα).

Ουτε σε εμενα μου εχει αναψει ποτε το μπλε λαμπακι,να το πας vw να το δουνε μηπως θελει υγρο συμπληρωμα.

Link to comment
Share on other sites

Ζαντες μπορείς να βάλεις άνετα και after market. Οροφή θα ήθελα κι εγώ, αλλά θέλει παραγγελία με 3 μήνες αναμονή, εκτός αν βρεθεί καμια ακύρωση. Αν και απότι μου είπανε όλα έρχονται στη βασική έκδοση. Το μόνο που βάζουν ειναι maps and more, παλαιότερα φέρνανε και με ζάντες και δερμάτινο τιμόνι (που ήτανε πολύ καλό πακετάκι!).

Τα xenon after market είναι θανατος! Είχα βάλει παλαιότερα σε άλλο αυτοκίνητο και τα έβγαλα! Στραβώνανε τους άλλους και το φώς δεν ήτανε καλό, κυρίως στη βροχή και χιόνι. Το καλύτερο ειναι να αλλάξεις τις λάμπες με καλύτερες "τύπου xenon", εκεί είδα διαφορα.

Edited by ermakos
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω εγώ τι έκανα με το άλλο μου αυτοκίνητο ένα mitsubishi asx. Το είχα αγοράσει στη βασική του έκδοση, βρήκα όμως αυθεντικές ζάντες του ίδιου μοντέλου σε μια μάντρα μέσω internet από ένα χτυπημένο σε πολλή καλή τιμή και τις έβαλα. Από φώτα έχω βρει έναν πολύ καλό ηλεκτρολόγο στο Χαϊδάρι και έχω βάλει xenon (day lights, μικρά, μεσαία και προβολείς) και led (μεγάλη σκάλα) . Το αποτέλεσμα είναι εξαιρετικό χωρίς να στραβώνω κανέναν. Θα πάω και το Up μέσα στην εβδομάδα και θα δω τι θα μου προτείνει. Οροφή είχα παλιά σε ένα maverick. Δεν μπορώ να πω ότι μου λείπει αλλά γούστα είναι αυτά και θέλει και υπομονή για την παραγγελία. Αυτό που θα ήθελα (πέρα από τις ζάντες) είναι το δερμάτινο τιμόνι που είχα στο παλιό Up και ίσως το υποβραχιόνιο αν και συνήθισα την απουσία του. Για τη συνάντηση των Αθηναίων λέμε την άλλη Κυριακή λοιπόν. Ας σκεφτούμε μέχρι τότε το σημείο. Καλό Σαββατοκύριακο παιδιά!

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

Edited by Cadfael
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τα λες και μακαρι να βρουμε την λυση σε ζαντες-φωτα-τιμονι-υποβραχιόνιο-πεταλιερες,κλπ.

Καλο ειναι να λειτουργουμε ομαδικα ''αν ειναι εφικτο'' για να πετυχουμε καλυτερες τιμες και εξυπηρετηση.

Στην 1η συναντηση μας θα τα πουμε και απο κοντα,θα ανταλλαξουμε τηλ και θα δουμε πως θα οργανωθουμε

οι ενδιαφερόμενοι στα εξτρά αναβαθμισης του δικου μας UP,που μας ενδιαφερουν.

Υπαρχουν xenon Κινεζικα το σετ με 70εως130€ που ειναι απαραδεκτα καιγονται γρηγορα και τυφλωνουν.

Δεν συζηταμε για τετοια λυση,αυτα που εχω ξαναδοκιμασει εδω http://www.xenonlights.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1.html

ειναι κομπλέ γυρω στα 250€ και αποτελουν σωστη μελετημένη αναβαθμιση και πλήρης συνεργασια με το συστημα Cabus

και το κυριότερω πολυ προσεγμενη εργασια τοποθετησης,που δεν βρισκεις ευκολα.

Επισης αν θυμαμαι καλα,περνουμε και γραπτη εγγυηση δωρεαν αντικαταστασης εφ'ορου ζωης,

η για καποια χρόνια αναλογα το προϊόν Led-Xenon-Ballast-Smd,κλπ.

Για ζαντες εχω βρει με 130€ την μία,14αρες αλλουμινίου ελαφρου κράματος 4κιλών,

αυτες που ενδείκνεινται για το eco-up απο την vw,με κύριο γνώμωνα την οικονομία/ελαφρύ τιμόνι.

Τις εχω σε φωτό και θα σας τις δείξω στην συνάντησή μας απο κοντά,πριν αποφασίσουμε κάτι.

Ο τεμπέλης,το δερμάτινο τιμόνι με το λογότυπο Up,πεταλιέρες,τα κοιτάμε πόσο ...στοιχίζουν.

Την γυάλινη οροφή ομως δεν μπορουμε και δεν πρεπει να ασχοληθούμε,παρα μόνο αν πουλήσουμε

τό ηδη υπάρχον μας Up,κάτι που θα χρειαστεί χρόνο και χρημα να βγεί απο την τσέπη μας.

Εγω θα το εκανα μόνο μέ τον όρο,αν επιανα τωρα 11000€ με το δικό μου και δεν με νοιάζει το πόσο θα περίμενα για 

ναρθει η νέα ειδική παραγγελία πού θάκανα με οροφή,ζάντες,προβολείς και γενικα φουλ εξτρα αλλα συμφερει εργοστασιακά.

Πακέτο driver assist € 245

 

  Ηλετρική συρόμενη/ανακλινόμενη πανοραμική ηλιοροφή

€ 850

 

  Μεταλλικό χρώμα

€ 430

 

Χρώμα Λευκό Candy

€ 135

 

Χρώμα περλέ μαύρο

€ 430

 

 

Αισθητήρας στάθμευσης πίσω

Κ/Π

 

Πακέτο drive

€ 440

 

Πακέτο drive (σε συνδυασμό 7UE)

€ 440

 

Σύστημα optical parking system

Κ/Π

 

Σύστημα διατήρησης σταθερής ταχύτητας (Cruise Control)

Κ/Π

 

Σύστημα πλοήγησης "maps + more"

€ 380

 

Υπολογιστής ταξιδίου

Κ/Π

 

Καλό ΣΒ/Κ φίλοι μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Στην συνάντηση πρέπει επίσης να πούμε και για το δεύτερο κλειδί που είχε ειπωθεί κάποια στιγμή σε ένα θέμα εδώ στο forum. Οι τιμές πάντως των πρόσθετων για το Up, απ' ότι βλέπω έχουν αυξηθεί, ενώ παράλληλα έχει μειωθεί η αρχική τιμή του αυτοκινήτου. Ενδεικτικά το M&M όταν είχα πάρει το αυτοκίνητο το είχαν στα 350€ , το μεταλλικό χρώμα 350€ και το PDI (έξοδα προετοιμασίας) 300€.. 

Όταν είχα πάει πέρσι κάποια στιγμή στην αντιπροσωπεία για κάτι θεματάκια που είχα με το αμάξι, ο πωλητής που μου πούλησε το αυτοκίνητο μου είπε (και μου έδωσε και φυλλάδιο) ότι δίνει πακέτο για το Up! η VW με αυθεντικές 15'' ζάντες αλουμινίου+δερμάτινο τιμόνι 550€ και με την τοποθέτηση μέσα στην τιμή! Αλλά ήμουν βλάκας και δεν ασχολήθηκα καθόλου γιατί τα θεώρησα μη αναγκαία.. Περάστε πάντως από καμία αντιπροσωπεία μπορεί να τρέχει ακόμα κάτι τέτοιο..

Link to comment
Share on other sites

Πέτρο δεν ανέφερα στα παραπάνω εξτρά το 2ο κλειδί που πιθανόν κάποια στιγμή να μας φανεί χρήσιμο,

για να μην θεωρηθεί υπερβολή η ότι ψαχνόμαστε για πρόσθετα καταναλωτικά εξοδα στις δύσκολες μερες μας.

Με ενα τηλ μαθαίνουμε αν ισχύει καποια προσφορά,

αν και αν παμε στην 15αρα εκτός απο την ελάχιστη (πιθανόν αμελητέα) παραπάνω κατανάλωση που θαχουμε,

θα κόψει λίγο απο επιτάχυνση (τοχω τσεκάρει ειδικά αισθητά σε μεγάλη ανηφόρα φορτωμένος)

και πρέπει να συνυπολογίσουμε καμμιά 300€ νέα λάστιχα,κάτι που σε 14αρα 5ιντσων τα γλυτώνουμε για δυό χρονάκια ακόμα.

Καθε κινηση μας πρεπει να την σκεφτόμαστε αρκετά,για να μην χρειαστεί να μεταννοιώσουμε εκ των υστέρων.

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι θυμάμαι πάντως, ξέχασα να το αναφέρω, στην τιμή ήταν κομπλέ ζαντολάστιχα! Απλά ουσιαστικά αγοράζουν αυτά που φοράει ήδη το αυτοκίνητο και στα αντικαθιστούν.. Προσωπικά πάντως, δύσκολα με βλέπω να ρίχνω λεφτά στο αυτοκίνητο. Εφόσον δεν μπήκαν όταν έπρεπε οι ζάντες αλουμινίου, αν και τις θέλω αρκετά είναι η αλήθεια, μάλλον δεν θα μπουν ποτέ, εκτός και αν υπάρξει κάποια τρελή προσφορά όταν είναι να αλλάξω λάστιχα.. Τα φώτα όντως μπορεί να είναι σημαντικά για κάποιους αλλά προσωπικά μου είναι επαρκέστατα και θα μείνω το πολύ-πολύ σε μία αλλαγή λάμπας με μία καλύτερη. 

Με λίγα λόγια για αυτό που θα συζητούσα σοβαρά και αυτό που με "πειράζει" είναι το δεύτερο κλειδί! 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θα ήθελα πάντως είναι το cruise control (νομίζω after market μπορεί να έρθει, αρκεί να το υποστηρίζει ο εγκεφαλος, και νομίζω στο eco up οτι γίνεται). Ζάντες αλουμινίου, θα έβαζα ίδια διάσταση και όχι μεγαλύτερες και με όσο μικρότερο βάρος γίνεται, γιατί όποια αλλαγή σε μέγεθος αυξάνει και το βάρος των ελαστικών και τη κατανάλωση. Επίσης υποβραχιόνιο έχω δει στο internet σε πολύ καλές τιμες. Για τα φώτα επιμένω οτι αν δεν αλλαχθεί και το φανάρι και δεν έχει καθρέπτη ειδικό, όπως και αυτόματη ρύθμιση δέσμης, δεν αξίζουν. Οι καλύτερες όμως λάμπες κάνουν δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλη δουλεια εχω ακουσει κανει ο xenonlights.gr .για φωτα ημερας και χενον εκει πιστευω θα καταληξω.τσιμπαει βεβαια αλλα να εχω ησυχο το κεφαλι μου.οσο για το υποβραχιονιο η seat το εχει 120 ευρω νομιζω με τη βαση για να δεσει αρμονικα

Στάλθηκε από το SM-G850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλη δουλεια εχω ακουσει κανει ο xenonlights.gr .για φωτα ημερας και χενον εκει πιστευω θα καταληξω.τσιμπαει βεβαια αλλα να εχω ησυχο το κεφαλι μου.οσο για το υποβραχιονιο η seat το εχει 120 ευρω νομιζω με τη βαση για να δεσει αρμονικα

Στάλθηκε από το SM-G850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ετσι ακριβως φιλε μου,σε αυτον  http://www.xenonligh...πικοινωνία.html εχω καταληξει και εχω μεινει απολυτα ευχαριστημένος και εκει θα ξαναπαω για το eco-up.

 

Υ.Γ. Oσο για το υποβραχιόνιο ρωτα αν το παρουμε και αλλοι μαζι,μηπως εχουμε καλυτερη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Θα ρωτησω απο βδομαδα στο αντιπροσωπο seat απο κει που πηρα το mii και σας λεω.απλα πειτε μου περιπου ποσοι ειστε για να ξερω.αλλη τιμη στα 2 ατομα αλλη στα 10.και για τα xenon οποιος θελει να παρουμε για ομαδικη τοποθετηση.

Στάλθηκε από το SM-G850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι μεσα και για τα δύο,(φωτα-υποβραχιόνιο) οταν το διαβασουν και τα αλλα παιδιά θα δουμε αν υπάρχει ενδιαφερον.

Καλο ειναι να πηγαινουμε σε ολα ομαδικά και να ενημερωνουμε καθε μας κινηση σε εξτρα,σιγουρα καποιους ενδιαφέρει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραια.θα κανω αυριο τηλεφωνα.οσο για τη τοποθετηση του υποβραχιονιου κατεβασα το pdf εγκαταστασης.ειναι πολυ ευκολο και μπορουμε και μονοι μας.να γλιτωσουμε και απο κει

Στάλθηκε από το SM-G850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο τεμπελης παιδια ακριβυνε.189 ευρω απο 210.καντε μια ερωτηση και εσεις.ρωτησα και για τα φωτα.θα μου πουν σε λιγο.βγαινει 160 με 190 το σετ και κανα 60αρι η τοποθετηση.σιγουρες τιμες σε λιγο

Στάλθηκε από το SM-G850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο τεμπελης παιδια ακριβυνε.189 ευρω απο 210.καντε μια ερωτηση και εσεις.ρωτησα και για τα φωτα.θα μου πουν σε λιγο.βγαινει 160 με 190 το σετ και κανα 60αρι η τοποθετηση.σιγουρες τιμες σε λιγο

Στάλθηκε από το SM-G850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πάω μια ωραία μέρα στην αντιπροσωπεία να ρωτήσω ποσό κάνει ο τεμπέλης και η τοποθέτηση του από το συνεργείο, ενημερωτικά έχω ένα polo 1.4 TDI 90ps. 550 ευρώ μου είπε π μηχανικός. Έφυγα τρέχοντας.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παρόμοιοι με της seat κυκλοφορούν και στο ebay, περίπου στα 80€. Θα βρω link και θα στείλω. Να οριστικοποιήσουμε τη συνάντηση της Κυριακής; Μέρος και ώρα;

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

200 ευρω σιγα μη δωσω.με αλλα 200 βαζω ζανταρες

Στάλθηκε από το SM-G850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά τι αστείες τιμές είναι αυτές τι νομίζουν ότι πουλάνε στην τελική;; 

Όσο για την Κυριακή έχω να προτείνω την Πεντέλη, αλλά δεν ξέρω αν θα έχει αρκετό χώρο για τα αυτοκίνητα.. Έχει κανένας άλλος κάποια πρόταση;

Link to comment
Share on other sites

Για τετοια νουμερα το ξεχναμε,καπου εξωτερικο ειχα δει και εγω στα 75€ τον τεμπελη.

Δυστυχως τωρα δεν μπορω να τον ξαναβρω,οποιος μπορει ας βοηθησει.

Βρηκα ομως γνησια ζαντολαστιχα απο up εισαγωγης/κομμένο,16 ιντσων/6αρα, με λαστιχα BRIGESTONE 185/50/16

47η βδομαδα του 2013 σε αριστη κατασταση,στα 450€ (απο μανδρά στο Κορωπί).

 

Ωραια για Πεντελη,ειτε στην πανω ειτε στην κατω πλατεια θα βρουμε ανετο χώρο και καφετερειες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.