Jump to content
Guest gandrian

Eco Up Φ.α.

Recommended Posts

Κι εγώ για Πεντέλη είμαι μέσα. Έχει ανοίξει ένα waffle house ή και στον Μπάκα ακόμα καλύτερα που έχει και λίγο άπλα να παρκάρουμε. Για πρωί λέμε έτσι;

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

Edited by Cadfael
Link to comment
Share on other sites

Ενα ομορφο μαγαζακι στην πλατεια παλιας Πεντελης ειναι κι αυτο http://www.alldayathens.gr/%CF%80%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%AC%CF%84%CF%83%CE%BF%CF%82-%CF%80%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%B7/

Link to comment
Share on other sites

Γενικά μπορούμε να πούμε μια ώρα το πρωί της Κυριακής, να συναντηθούμε σε ένα σημείο και να συζητήσουμε για το που μπορούμε να πάμε.. Έχει αρκετά ωραία μαγαζιά στην περιοχή οπότε δεν θα είναι και δύσκολη η επιλογή!

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.de/pro-tec-Mittelarmlehne-gepolstert-Schwarz/dp/B008V94CFQ/ref=sr_1_sc_1?ie=UTF8&qid=1447099028&sr=8-1-spell&keywords=volkswagen+upgepolstert

http://www.amazon.de/Mittelarmlehne-Stoff-2011-Armlehne-schwarz/dp/B00A3AUTP8/ref=sr_1_fkmr1_3?ie=UTF8&qid=1447099544&sr=8-3-fkmr1&keywords=volkswagen+up+armrest

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

Τεμπέλης για up.

Να πούμε κατά τις 11 έξω από τον Μπάκα και μετά πάμε προς τα πάνω; Αν μπορείτε και νωρίτερα ακόμα καλύτερα

Edited by Cadfael
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά μου ακούγεται εμένα και η ώρα και η τοποθεσία..

Προτείνω να δούμε ποιοι είμαστε και να κάνουμε μια άτυπη λίστα. 

Link to comment
Share on other sites

Εγω θαμαι ως συνηθως ΣΒ/Κ Λαγονησι και θα με ''βολευε'' απογευμα να γυρισουμε(ως συνηθως),

ας μου στειλει καποιος ενα τηλ.για να σας βρω στις 12π.μ στην καφετερια.(πιο νωρις δυσκολο)

Link to comment
Share on other sites

Καλη σας μερα ομορφη η κινηση που θελετε να κανετε.

Παρ ολα αυτα εγω θα σας πρότεινα να δειτε και τις επισημες συναντησεις της λεσχης ωστε να παρουσιαστουν εκτενέστερα τα οχηματα σας και να μοιραστειτε με τον κοσμο τα στοιχεια σας.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω να συννενοηθουμε με π.μ.

Edited by aetos
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δυστυχώς προέκυψε οικογενειακή υποχρέωση για την Κυριακή. Προτείνω να συνεχίσουμε την μεταξύ μας συνεννόηση οι τρεις μας με pm για να μην φορτώνουμε το νήμα και να έχουμε το νου μας για τις επίσημες συναντήσεις της λέσχης. Καλό βράδυ.

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται ξεκινάει το Σάββατο η έκθεση "ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗ FISIKON 2015"

http://energypress.gr/news/anoigei-aylaia-stis-13-noemvrioy-i-aytokinisi-fisikon-2015

και με after market προϊόντα...

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται ξεκινάει το Σάββατο η έκθεση "ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗ FISIKON 2015"

http://energypress.gr/news/anoigei-aylaia-stis-13-noemvrioy-i-aytokinisi-fisikon-2015

και με after market προϊόντα...

Ένδιαφέρον θα έχει όποιος παρευρεθεί στην έκθεση να ρωτήσει του κύριους της FISIKON έως πότε θα εξυπηρετούμαστε με 3 πρατήρια στην Αττική, που εκ των πραγμάτων για εμας που είμαστε στα Ν. Προάστια ειναι 1....

Link to comment
Share on other sites

Ετσι φαινεται,αλλα και στα 80 να κατεβει το οριο,εχουμε 79 ρυπους μονο και την βγαζουμε καθαρή!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι ακριβή η επένδυση για της εγκαταστάσεις λογικά και για το λόγο αυτό είναι λίγα τα πρατήρια. Επιπρόσθετα δεν νομίζω ότι υπάρχει τόσο μεγάλος όγκος αυτοκινήτων.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν και οταν φτιαξουν πρατήρια φυσικου αεριου και σε αλλες πόλεις

Τοτε θα αυξηθεί και ο όγκος των οχημάτων που χρησιμοποιουν αυτο το καυσιμο

Link to comment
Share on other sites

Ενα πρατήριο Πειραια δε μπορει να ανοιξει? Επίσης ενα προς Πελοπόννησο. Τόσο δύσκολο είναι? Μετά θα ανέβουν και οι πωλήσεις τους.

Έμαθα ότι στην Αττική ετοιμάζονται (είναι ακόμα στο στάδιο των αδειοδοτήσεων) πέντε πρατήρια. Ασπρόπυργος, Πειραιάς, Άλιμος, Ηλιούπολη, Παιανία. Για Πελοπόννησο θα αργήσει πολύ γιατί δεν υπάρχει δίκτυο φυσικού αερίου τέτοιο που να επιτρέπει τροφοδοσία πρατηρίων. Άσχετο: έβαλα τεμπέλη, θα ανεβάσω σύντομα φωτογραφίες.

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη περιοδο ισχύουν extra εκτπώσεις σε ολα τα VW! Στο up πχ ειναι 400ευρω και στο Polo 1000 περιπου.

Ξέρεις αν έχει και στο GOLF TGI?

Είναι αναρτημένες κάπου οι εκπτώσεις;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by alej
Link to comment
Share on other sites

Σιγα σιγα και με αργο ρυθμο θα γινουν αρκετα πρατηρια εδω στην Ελλαδα,

υπομονη χρειαζεται γιατι ακομα υπαρχει χρονοβόρα διαδικασια αδειοδοτήσεων.

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλο θεμα αυτο με τα πρατηρια.ηθελα να παρω ενα up η citigo αλλα μενω τρικαλα και πρατηριο εχει στιν λαρισα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από την τριάδα Up-Mii-Citigo μόνο το Up έρχεται με κινητήρα φυσικού αερίου στην Ελλάδα! Γενικά τα πρατήρια αυξάνονται με πολύ αργό ρυθμό και κυρίως ανοίγουν και στις πόλεις που επεκτείνεται το οικιακό δίκτυο φυσικού αερίου. Για επαρχία είναι νωρίς ακόμη πιστεύω εκτός και αν κάποιος μένει Λάρισα ή Βόλο.. Προς Πελοπόννησο μεριά αργεί ακόμη πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.