Jump to content
chris_87

Weekly Day Out : 27/9 @ Καλαμπάκα - Μετέωρα

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη του Hellenic VWClub,

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen Οχημάτων σας προσκαλεί σε ακόμα μια συνάντηση της.

Το ραντεβού μας ορίζεται στα Τρίκαλα για την Κυριακή 27/9/15 και ώρα 12:00 αρχικά στο πρατήριο ΕΤΕΚΑ στην είσοδο της πόλης από Λάρισα και μετά θα κατευθυνθούμε προς Καλαμπάκα.Από εκεί θα ανέβουμε στα Μετέωρα, θα κάνουμε μια στάση στην Ι.Μ. Βαρλαάμ που έχει και μεγάλο χώρο στάθμευσης και αφού βγάλουμε τις απαραίτητες φωτογραφίες (selfie) θα κατέβουμε στο Καστράκι να πιούμε το καφεδάκι μας ή να φάμε σε μια από τις γραφικές ταβέρνες.Εκεί θα έχουμε την δυνατότητα παλιά αλλά και νέα μέλη να συζητήσουμε την επικαιρότητα καθώς και ότι μας απασχολεί σχετικά με τα βελτιωμένα ή εργοστασιακής μορφής vw οχήματά μας.

Φορέστε τα αξεσουάρ της λέσχης μας και ελάτε ακόμα και με την δική σας παρέα σε μια συνάντηση του Hellenic VWClub γεμάτη καλή διάθεση και όρεξη για συζήτηση.

Δηλώστε μας την παρουσία σας για την ορθή οργάνωση μας

~~~~

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: social_facebook.png | social_youtube.png | social_twitter.png

Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες   | Αξεσουάρ  | SmartPhones App

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB, 6999 892 582, 19:00 - 20:30

 

 

chris_poloGTI +1

xrigolfakias

Activious

toretto +1

kzindros

badjesgt

Thomas

Kwstas

Edited by chris_poloGTI
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Χρηστο η εκδηλωση ανεβηκε στο fb.

Αυτο που λες για εκδηλωση το καναμε κ εμεις στην αθηνα αλλα επειδη δεν ανταποκρινοταν στην πραγματικοτητα το σταματησαμε.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραία πρωτοβουλία, Μπράβο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxa τωρα που φυγαμε απτα ιωαννινα τωρα κανετε εκδρομες εκει...χαχαχα δεν υπαρχει....

Link to comment
Share on other sites

Η πιο σωστη κινηση που εχω δει χρησταρα .

πρεπει να ξεφυγουμε απο το καφε και φευγα .

αυτα ειναι τα ωραια να δεις δυο μερη που δεν εχεις δει και ειναι διπλα σου .σκοπος τετοιων ομαδων ειναι μονο αυτος να ερθεις σε επικοινωνια με ανθρωπους που δεν σε χωριζει τιποτα αλλα σε ενωνει ενα αμαξι ενα μηχανακι ενα ποδηλατο....

Διαφορετικοι ανθρωποι με κοινα σημεια .

Μπραβο και θα ειμαστε εκει

Στάλθηκε από το ALCATEL ONE TOUCH 7047D μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι η πρώτη φορά που ο Χρήστος κάνει την σωστή κίνηση και για να θυμηθούμε λίγο τα παλιά:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&category=259

Link to comment
Share on other sites

Αξέχαστη συνάντηση Φανη!!Ειχες ανεβεί πάνω στο caddy για τις ανάγκες τις φωτογράφησης θυμάμαι!!!χαχαχαχα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο μεσα και εγω....

 

 

toretto.

εχω κανονισει στο παρελθον στην πυλη τρικαλων(βλεπε link που δινει ο Φανης)...

εχω κανονισει και πηγαμε για cart,για bowling,σινεμα,εχουμε παει για "κοντρες"....

 

αλλα δεν ερχοσουν...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Εγω οπως ξερεις δεν εχω vw εχω opel και ειμαι διαχειριστης στο αντιστοιχο club opel ,ο φιλος μ εχει vw και ετσι ηρθα σε επαφη με την ομαδα σας και αφου μου αρεσε η ατμοσφαιρα ακολουθησα αρκετες φορες και μακρια και κοντα τα 2 χρονια που σας ξερω

Στάλθηκε από το ALCATEL ONE TOUCH 7047D μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά γιατί κοιτάμε το παρελθόν είναι ωραίες αναμνήσεις για το ότι είχε γίνει το παρών και το μέλλον πρέπει να κοιτάμε....

Ή άποψη μου ήταν

Στάλθηκε από το HTC One μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by kzindros
Link to comment
Share on other sites

Συμμετοχές δε βλέπω ομως... Θα ειναι και ο Xrigolfakias απλα δεν εχει υπολογιστή για να μπει να δηλώσει συμμετοχή...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by chris_poloGTI
Link to comment
Share on other sites

Εγω οπως ξερεις δεν εχω vw εχω opel και ειμαι διαχειριστης στο αντιστοιχο club opel ,ο φιλος μ εχει vw και ετσι ηρθα σε επαφη με την ομαδα σας και αφου μου αρεσε η ατμοσφαιρα ακολουθησα αρκετες φορες και μακρια και κοντα τα 2 χρονια που σας ξερω

Στάλθηκε από το ALCATEL ONE TOUCH 7047D μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

παραπανω

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και τον badjesgt και μου ειπε ότι θα ερθει και αυτος!!Οσο πάει και μεγαλώνει η παρέα..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθει και ο Θωμάς με το κόκκινο 4αρι golf καθώς και ο Κώστας με το μαύρο 4αρι golf!!

Πάλι ο μόνος με polo θα είμαι... :p  :p  :p  :p  :p

Link to comment
Share on other sites

Προσθήκες της τελευταίας στιγμής...Αλλα 2 golf 4αρια μαύρα και αυτα προστέθηκαν στην παρέα μας

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by chris_poloGTI
Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια συνάντηση ολοκληρώθηκε με επιτυχία!!Αν και είχαμε μερικές ελλείψεις είχαμε και μερικές εκπλήξεις και μέλη απο τα παλιά..Κάναμε τη βολτούλα μας στα μετέωρα όπου δεν αφήσαμε μοναστήρι σε παράπονο μιας και δεν μπορούσαμε να βρούμε χώρο για φωτογραφίες (γινόταν πανικός απο κόσμο) ήπιαμε το καφεδάκι μας στην καλαμπακα και καταλήξαμε στα Τρικαλα για τσιπουράκι Παρακαλώ να ανοιχτεί το σχετικό άλμπουμ διότι υπάρχει αρκετό φωτογραφικό υλικό!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

έτοιμο!

Κάντε κλικ εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.