Jump to content

Recommended Posts

Καλησπέρα!Η διανυκτέρευση είναι προαιρετική φαντάζομαι.Θα δώσω το παρόν εκτός απροόπτου.

Η διανυκτέρευση ειναι οντως προαιρετικη ομως θα θελαμε να μας δηλωσεις σε ποιες εκδηλωσεις θα παρευρεθεις ωστε να σε υπολογισουμε.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ όλα τα μέλη. Εκτός απροόπτου θα παρεβρεθώ μονοήμερο χωρίς διαμονή (1 ή 3 άτομα), Κυριακή, μάλλον απο το πρωί αν ξυπνήσουν οι συνεπιβάτες.  :)

 

edit: έρχομαι απο Αγρίνιο.

Edited by Giwrgos
Link to comment
Share on other sites

λοιπον θα ερθω και εγω παιδια (1 αμαξι 3 ατομα)θα ερθουμε την κυργιακη θα περασουμε απο το ξενοδοχειο,αν ειναι κανενας απο θεσσαλονικη πειτε να παμε μαζι,ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκαν και οι τελευταίες συμετοχες.

Μετράμε αντίστροφα πλέον........

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βαλίτσα - check

αεροπορικά εισιτήρια - check

όρεξη - check

αυτοκίνητο... shit το ξέχασα, παίρνω τον tsak να μου το έχει έτοιμο για Παρασκευή που φτάνω.

 

Τα λέμε το Σάββατο!!!!! οε οε οε

Link to comment
Share on other sites

προστέθηκε και ένα guest  της τελευταίας στιγμής και πλέον όλα είναι έτοιμα για ένα δυνατό ΣΚ. 

 

ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΟΥΜΕ:   το ραντεβού για τα μέλη της Αττικής είναι 08:15 στο βενζινάδικο Aegean  μετά τα διόδια Ελευσίνας. ( προσοχή το βενζινάδικο είναι κλειστό).

 

Παρακαλούμε όλους τους συμμετέχοντες να έχουν μαζί τους φορτισμένα PMR και γεμάτα καύσιμο τα οχήματα τους.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμη υπέροχη εκδρομή έλαβε τέλος.

Χάρηκα πολύ που για μια ακόμη φορά βρέθηκα με αγαπημένα πρόσωπα και φίλους στην Άρτα :-)

Σπύρο να μας έρχεσαι πιο συχνά!!!

Ο Δημήτρης ακόμη απορεί για το πως κατάφερες να φας τόσο πολύ και στο δείπνο!!!

Χαχαχα.

Σας ευχαριστούμε όλους για την συμμετοχή σας.

Άλμπουμ θα το φτιάξω είτε μόλις προσγειωθώ Άμστερνταμ ή εκτός αν με προλάβει κάποιος άλλος από το admin or ΔΣ team.

"Tot ziens " όπως λένε και οι Ολλανδοί

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα που σας είδα μετά από τόσα χρόνια. Σας πεθύμησα :p

 

Πολύ καλή οργάνωση από τον Δημητρη και τον Κωνσταντίνο και τον pagourista.

 

Προσωπικά σας ευχαριστώ όλους σας περασα πολύ όμορφα.

 

Ελπίζω να τα πούμε σύντομα πάλι σύντομα :)

Edited by Σπύρος
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε άλμπουμ για τις φωτογραφίες της εκδρομής! Θα το βρείτε εδώ!

Αν κάποιο μέλος έχει πολλές φωτογραφίες μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου ή με τον Κώστα (doggy) για να ανέβουν οι φωτογραφίες με άλλον τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Χαρήκαμε που είδαμε νέα μέλη να έρχονται στην εκδρομή, τον Σπύρο με την φίλη του, το παλικάρι από την Πάτρα, τα παιδιά από τις Σέρρες που ήρθαν αυθημερόν, και φυσικά τα παιδιά που συμμετέχουν κάθε φορά! Ελπίζω να μην ξεχνώ κάποιον!

Απολαύσαμε την επίσκεψη μας στο γνωστό γεφύρι της Άρτας και την ζεστή παρέα των συμμετεχόντων!

 

Ευχαριστούμε το Δ.Σ. και τον Σ.Σ. των Ιωαννίνων που τρέξατε για εμάς, ώστε όπως κάθε φορά να διασκεδάσουμε όλοι μαζί τόσο καλά! Περιμένουμε πολλά από εσάς! Είμαστε σε αναμονή για την επόμενη εκδρομή!!!!! Μην αργήσετε!

Link to comment
Share on other sites

Ας γράψω και εγώ...... λίγο αργά βέβαια, αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ που λένε. Θα έχω να το λέω........ Ένα ΜΕΓΑΛΟ μπράβο και ένα ΜΕΓΑΛΟ Ευχαριστώ στα παιδιά για την οργάνωση  και αυτής της Πανελλήνιας συνάντησης!!! Για τους δικούς μου προσωπικούς λόγους δε το πίστευα ειλικρινά ότι θα τα κατάφερνα να παρευρεθώ!!! 

 

Υ.Γ.1 Έγινε πραγματική μάχη με το πρωινό!!! :laugh:   :whistling:  :whistling: 

Link to comment
Share on other sites

Svouras, αν εσύ γράφεις λίγο αργοπορημένα, εγώ τι να πω; :) 

 

Για μία ακόμη φορά πέρασα υπέροχα! Τι και αν στο τέλος ήμουν σαν zombie από την αϋπνία... :)

Να πω και εγώ ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στα μέλη που έτρεξαν για να οργανωθεί και αυτή η εκδρομή!

 

Χάρηκα πάρα πολύ που είδα τον Σπύρο μετά από τόοοοοοσα χρόνια!!!  Πιστεύω πως ο Pagouristas ακόμη απορρεί για το πόσο πολύ τρως!! (Όντως ρε Σπύρο, που τα βάζεις????)

 

Ο καιρός μας έκανε τη χάρη και ήταν υπέροχος, σχεδόν καλοκαιρινός, το ΣΚ πράγμα που μας έκανε να περάσουμε ακόμη καλύτερα. Ανυπομονώ να δω τις φωτογραφίες και τα βίντεο της εκδρομής!!!

 

Δυστυχώς αυτή τη φορά έπρεπε να γυρίσω νωρίς για να δω και τους δικούς μου λίγο στην Αθήνα οπότε έχασα τον Κυριακάτικο καφέ και τις μάσες που -από όσο έμαθα- ακολούθησαν αργότερα!

 

Μέχρι την επόμενη φορά ή tot ziens! Όπως λένε και εδώ :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.