Jump to content
giabritsos

Ανεμοθραυστες Golf V 1.4 Fsi

Recommended Posts

παιδια προτεινετε μου ποιοι ειναι οι καλυτεροι για το δικο μου αμαξι και αν μπαινουν ευκολα γιατι εδω δραμα που ειμαι δεν εχει πολλες επιλογες.

επισης θα ηθελα να ξερω αν φερνει η αντιπροσωπεια και αν ναι τι ποιοτητας ειναι?

και κατι αλλο...υπαρχει περιπτωση να παθουν ζημια τα λαστιχα μου και να χασω στεγανοτητα?

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη εγω δε ξερω κατι πανω στα τεχνικα που ρωτας, αλλα ανεμοθραυστες εχουν μονο οι ταξιτζηδες.... πιστευω θα χασει το αμαξι σε εμφανιση πολυ

Βεβαια αυτα ειναι υποκειμενικα!

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει τους heco πολυ καλοι διακριτικοι επιτελους εχω το παραθυρο ανοιχτο οταν βρεχει αεροδυναμικους θορυβους δεν εχει μετα τα 150 εμφανιζονται καποιοι μικροι

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει τους heco πολυ καλοι διακριτικοι επιτελους εχω το παραθυρο ανοιχτο οταν βρεχει αεροδυναμικους θορυβους δεν εχει μετα τα 150 εμφανιζονται καποιοι μικροι

Επειδή και γω heko κοίταζα να βάλω, αντιμετώπισες πρόβλημα όταν ανέβασες τα παράθυρα; Να σου τα κατεβάσει ο αυτόματος μηχανισμός προστασίας;

Link to comment
Share on other sites

Εγω που εχω heco καμια φορα το κανει αυτο με τα παραθυρα που λες... Αλλα νταξει δεν ειναι πολυ ενοχλητικο καθως δεν το κανει συνεχεια

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στη συσκευασία έχει και κλιψάκια που τους σταθεροποιούν; Από θέμα «να βρίσκει» το τζάμι; ..μη χαλάσουμε κανα μηχανισμό και τρέχουμε..

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και γω heko κοίταζα να βάλω, αντιμετώπισες πρόβλημα όταν ανέβασες τα παράθυρα; Να σου τα κατεβάσει ο αυτόματος μηχανισμός προστασίας;

Δεν εχω αντιμετωπίσει ποτε τετοιο θεμα

Μέσα στη συσκευασία έχει και κλιψάκια που τους σταθεροποιούν; Από θέμα «να βρίσκει» το τζάμι; ..μη χαλάσουμε κανα μηχανισμό και τρέχουμε..

Εχει τα κλιπσακια μεσα 10 λεπτα δουλεια και βρισκουν πουθενα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Καλή ανεμοθραυστες και ποιοτική, είναι της climair για όποιον ενδιαφέρεται είναι made in Germany 

 

Έχουν την καλύτερη εφαρμογή στο παράθυρο και τοποθετούνται χωρίς κλιπς και κόλλες.

 

Τιμή από 50€ -60€ 

 

Επίσης η συγκεκριμένη μάρκα, είναι η γνήσια του καταλόγου τον αξεσουάρ της VW.

 

Την συγκεκριμένη  μάρκα την είχα και έχω ακόμα σε 3 αυτοκίνητα. Από το 2010 έως και τώρα.

 

http://m.climair.de.mobapp.at/#produkte/1

 

 

Edited by OMINUS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.