Jump to content
Guest

Dyno Day @ Κοζανη, 18/10/2015

Recommended Posts

2015-DynoDay.jpg

 

Αγαπητά μέλη,

 

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων VW οχημάτων καλεί τα μέλη από την Θεσσαλονίκη και την ευρύτερη περιοχή της Μακεδονίας στο Dyno Day που θα γίνει στην Κοζάνη την Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2015 στις 11:00.

 

Ως σημείο προσυνάντησης στην Θεσσαλονίκη ορίζεται το Nouvelle στο Ωραιόκαστρο. Ώρα συγκέντρωσης 10:00. (δείτε τον χάρτη εδώ).

 

Τονίζεται ότι το δυναμόμετρο είναι μάρκας MAHA, είναι του Κοπανίδη και θεωρείται από τα πιο αξιόπιστα. Θα το βρείτε κάνοντας κλικ εδώ.

 

Σας περιμένουμε είτε ως παρέα είτε για να δυναμομετρήσετε τα αυτοκίνητα σας!

 

Αν τα αποτελέσματα είναι καλά και ανοίξει η όρεξη των συμμετεχόντων, αμέσως μετά την διαδικασία θα κατευθυνθούν οι παριστάμενοι για φαγητό ή για καφέ (της παρηγοριάς!).

 

Η ώρα ολοκλήρωσης της διαδικασίας μέτρησης θα εξαρτηθεί από τις συμμετοχές.

 

Το κόστος δυναμομέτρησης είναι 30 ευρώ ανά όχημα και θα πρέπει να έχετε μαζί σας γάντζο.

 

Δηλώστε την συμμετοχή ή την παρουσία σας για την καλύτερη οργάνωση της εκδήλωσης.

 

Τηλέφωνο επικοινωνίας 6931193154 - Ηλίας

 

 

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by Λευ kouliss
Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια μεσα ειμαι !!! +1..! Θα κανουμε ωραια βολτουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

να δηλωνετε αν θα ερθετε για δυναμομετρηση η για παρεα,

Πανο εννοεις ενα ακομα αμαξι μαζι σου η συνεπιβατης σε σενα;

 

πιστευω οτι θα ειναι απο τις καλυτερες συναντησεις μας, ηδη μετραω αντιστροφα

 

φυσικα και γω θα ειμαι παρων και για δυναμομετρηση

Link to comment
Share on other sites

Ηλία,ο Αντώνης Β6passat δεν μπορεί να μπει να δηλώσει οπότε το κάνω εγώ γι αυτόν.

Θα ερθω και εγώ μαζί του ως συνοδηγός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν προλάβω να φτιάξω το νέο project στο αμάξι μου είμαι μέσα και εγώ για μέτρημα αν δεν προλάβω θα είμαι παρών για καφεδάκι...

Link to comment
Share on other sites

OFF TOPIC

αθηνα θα κανουμε τιποτα???

Για την Αττική υπάρχει το topic: Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Αττική

Link to comment
Share on other sites

λοιπον επειδη οι μερες κοντευουν, οποιος σκεφτεται να ερθει, καλο ειναι να το δηλωσει

 

αυριο θα παρω τηλ στο δυναμομετρο να τον ενημερωσω για τον αριθμο των αυτοκινητων που θα κανουν δυναμομετρηση

 

μεχρι τωρα ειμαστε 4ης

 

ilias.gr

panos46

B6passat

κοσμας

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.