Jump to content
foivous

Οικονομικά Ελαστικά Αξιόπιστα All Weather !

Recommended Posts

Θα ήθελα να μου προτείνετε οικονομικά και αξιόπιστα ελαστικά all weather για το Passat FSI sportline 2007 με διάσταση 215/55/16.

Το μπάτζετ μου είναι περιορισμένο,λόγω του ότι θα αλλάξω και τα αμορτισέρ με τα μαμισια.

Επίσης εάν βάλω τα πιασοκολικα Michelen θα είχα ζήτημα μεγάλο να βάλω τα 205 ;

Διότι από 560 ευρω,θα μου βγουν στα 330 ευρω.

Επίσης κάποιο καλό βουλκανιζατερ κοντά στα Κ.Πατήσια.

Τέλος ένα κατάστημα για αμορτισέρ πορτ παγκάκι.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας !!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως μετα απο πολυ ψαξιμο στο ιντερνετ και ερωτησεις σε λαστιχαδες κατεληξα στην εργοστασιακη διασταση για το πολο μου 185/60/15 και στα goodyear efficient grip performance στα 280€ κομπλε

Με γραπτη εγγυηση(20.000 η 1 χρονο) καινουργιες βαλβιδες και ολους τους απαραιτητους ελεγχους ζυγοσταθμισης και ελεγχο ρεζερβας

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by konza1990
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μου προτείνετε οικονομικά και αξιόπιστα ελαστικά all weather για το Passat FSI sportline 2007 με διάσταση 215/55/16.

Το μπάτζετ μου είναι περιορισμένο,λόγω του ότι θα αλλάξω και τα αμορτισέρ με τα μαμισια.

Επίσης εάν βάλω τα πιασοκολικα Michelen θα είχα ζήτημα μεγάλο να βάλω τα 205 ;

Διότι από 560 ευρω,θα μου βγουν στα 330 ευρω.

Επίσης κάποιο καλό βουλκανιζατερ κοντά στα Κ.Πατήσια.

Τέλος ένα κατάστημα για αμορτισέρ πορτ παγκάκι.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας !!

Δινω τα δικα μου λογω αλαγης διαστασης. brigestone 215.55.16

Ειναι με λιγα χιλιομετρα σε αριστη κατασταση

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγω να πω οτι η Goodyear εχει εκπτωση αυτο τον μηνα...τα φ1 τα πηρα 440 τοποθετημενα με ζυγοσταθμιση σε διασταση 225χ18χ40 στην αγια παρασκευη επιτης μεσογειων προς το ρευμα για σταση νομιματοσκοπειο.απο δεξια εχει βουλκανιζατερ.και μιλαω για φρεσκα λαστιχα τον ιουλιο του 15 ηταν τα δικα μου

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! Σε αναζήτηση μου,απογοήτευθηκα.Οι τιμές είναι ίδιες η σχεδόν ίδιες με το 2011 που άλλαξα λάστιχα (Michelen prymacy 3 215/55/16R (τότε 490 ευρω)

Έλεος !!

Edited by foivous
Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω all season στο αμάξι μου και λόγο διαστάσεων δεν έχω πολλές επιλογές. 245/40/18.  Θα βάλω τα vredestein quatrac 5 τα οποία έχουν πολλά καλά σχόλια.. 

Link to comment
Share on other sites

https://www.elastikaleader.gr/elastiko-autokinitou/vredestein/quatrac-5/245-40-r18-97y-353230

 

Πολύ καλό λάστιχο για χειμώνα καλοκαίρι... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.