Jump to content
Toni_power

Τελική Ταχύτητα Από Τα Καμάρια Μας

Recommended Posts

Καλήμερα τι θα λέγατε να γράφαμε εδώ της επιδόσεις από τα καμάρια μας... όποιος θέλει όποιος δεν θέλει κανένα πρόβλημα... :)  ;) 

 

Λοιπόν ξεκινάω εγώ : vw passat 3c 1,8 tsi (2009) τελική ταχύτητα σε ευθεία στο κομμάτι Βέροια - Θεσσαλονίκη  262 χιλιόμετρα :) 

post-27320-0-25357200-1445069043_thumb.j

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εδω τερματισε απο σασμαν,στα 220 κατω απο τον σειριο.

f222e0f2c7248eced6b753ccae240d8f.jpg

Στάλθηκε από το Be Touch μου χρησιμοποιώντας T

ωραίος ο φίλος μέχρι τελικής πτώσης !!!

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο δεν ειδα οτι ειναι για passat!!

Edited by dasauto
Link to comment
Share on other sites

Εγω (golf 5 1,4 fsi) το εχω φτασει μεχρι 195 σε κατηφορα πριν την κορινθο αν θυμαμαι καλα...Φωτο δυστυχως δεν εχω μιας και ημουν μονος

Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυνατον να επιτρεπεται μα γραφονται ταχυτητες κατω των 200?

Και να λεει και σε κατηφορα?

Με ανεμο βοηθο τερμα γκαζι 100σταρα βενζινη και διαιτα χθες το βραδυ???????

Για τον economist αναφερομαι

Link to comment
Share on other sites

Με 200+ km/h και το κινητό στο χέρι για φωτογραφία... Ή ακόμα χειρότερα κάποιος άλλος να κάνει αεροπλανικά μέσα στην καμπίνα για μια φωτογραφία!

Καλό είναι να κλειδωθεί το θέμα, μην συνεχιστεί αυτή η ανοησία!

Συγνώμη για την έκφραση αλλά έτσι το βλέπω.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Το να πας με τοσα χλμ και να βγάζεις και φωτογραφίες, και γω δεν το θεωρώ το πιο έξυπνο και σωστό πράγμα.

Και γω το εχω πατησει τερμα στα 4 χρόνια που το εχω αλλα οχι πάνω απο δεκα φορες. Και αυτες στην εγνατια

Και φυσικά τα μάτια μου ηταν στο δρόμο και μονο εκεί

Link to comment
Share on other sites

εεε ναι ρε παιδια με το κινητο και 200++ Km ειναι επικινδυνο ....παρτε μια ψηφιακη ελεος!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δεν είναι ανάγκη να τραβάει την φωτογραφία ο οδηγός ούτε καν να υπάρχει φωτογραφία εγώ είχα και την έβαλα δεν ζήτησα να βάλετε φωτό την τελική από το αμάξι του να γράψει όποιος θέλει είπα...  ούτε να πας πάντα με τόσα πολλά χλμ. για μια φορά δεν έχει πατήσει κανείς δηλαδή μέχρι τέρμα για να δει τι μπορεί να κάνει το αμάξι του??? αυτό ζήτησα... και βγήκατε και μου την λέτε!!! ωραία ας μην κάνουμε τέτοια θέματα στο club να μαζευτούμε να πλέξουμε!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

δε σε ειπαμε και καμπουρη ρε φιλε

 

ολοι το εχουμε πατησει τερμα μερικες φορες αλλα δε βγαζουμε και σελφι για να εχουμε αποδειξεις για το ( κατορθωμα ) που καναμε

Link to comment
Share on other sites

Το πασσατ μου 1,8τ 20vt 225 κοντερισια φορτομενος φουλ με φιλους κ μπαγκαζια και πηγενε κ αλλο αλλα δν το ζωρισα στην ιωνια οδο γαρ (περιφεριακος αγρινιου). Ειχε καπου στις 5000rpm με 5η.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα που χει κόφτη στα 220 τι να πω;;

Χαλαρά ως τα 210,λιγο πιο αργα στα 220 με 5+ χιλ στροφες.

Πήγαινε κ αλλο το γαμηδι αλλα δεν..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by chrispant
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειάζονται αποδείξεις άντρες ήμαστε και φοράμε παντελόνια και μιλάμε παντελονάτα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα τι θα λέγατε να γράφαμε εδώ της επιδόσεις από τα καμάρια μας... όποιος θέλει όποιος δεν θέλει κανένα πρόβλημα... :);)

Λοιπόν ξεκινάω εγώ : vw passat 3c 1,8 tsi (2009) τελική ταχύτητα σε ευθεία στο κομμάτι Βέροια - Θεσσαλονίκη 262 χιλιόμετρα :)

Ρε Toni, με κάνεις και ζηλεύω, γιατί παι το δικό σου 260? Έχεις Chip Tuning?

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλαει για 122αρι γκολφ το επιβεβαιωνω κ εγω...220 εχω δει. βεβαια εχει κοφτη

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.