Jump to content
Toni_power

Τελική Ταχύτητα Από Τα Καμάρια Μας

Recommended Posts

Χτες τελευταια μερα πριν παρατησω το μωρο μου, βρηκα ευκαιρια και τραβηξα ενα βιντεακι, σκασμενη 4η μονο, 5η δεν θελησα να το ζορισω να δω ποσα θα βγαλει λογο ελαστικων.

 

Edited by dasauto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

polo 1.4 tdi 205 κοντερ 197 με gps

rx8 turbo προσφατα με πιο μακρυ διαφορικο 317 κοντερ και 314 με gps στα 5hz ανανεωση!!!!βιντεο φυσικα δεν παιζει γιατι κανεις γνωστος δεν μπαινει μεσα αχαχχαχα και ειναι πολλα τα χλμ για να εχω ενα χερι στο τιμονι και ενα στο κινητο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

polo 1.4 tdi 205 κοντερ 197 με gps

rx8 turbo προσφατα με πιο μακρυ διαφορικο 317 κοντερ και 314 με gps στα 5hz ανανεωση!!!!βιντεο φυσικα δεν παιζει γιατι κανεις γνωστος δεν μπαινει μεσα αχαχχαχα και ειναι πολλα τα χλμ για να εχω ενα χερι στο τιμονι και ενα στο κινητο.

το πολο στον γκρεμο επεσε και επιασε τοσα?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα οχι φιλε με λιγη κατηφορα αλλα με μεγαλη αποσταση.σε ευθεια παει βαρια 195 κοντερ υποθετω κοντα στα 187 πραγματικα;;;

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα οχι φιλε με λιγη κατηφορα αλλα με μεγαλη αποσταση.σε ευθεια παει βαρια 195 κοντερ υποθετω κοντα στα 187 πραγματικα;;;

195 κοντερ? Μια χαρα παει

Link to comment
Share on other sites

Συνέχισε εσυ να πηγαινεις με 264χλμ και ας ελπισουμε οταν γινει "το κακο" να μη παρεις κανεναν στο λαιμο σου.

Κι αυτο παει σ ολους οσους αναπτύσσουν τετοιες ταχύτητες.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Συνέχισε εσυ να πηγαινεις με 264χλμ και ας ελπισουμε οταν γινει "το κακο" να μη παρεις κανεναν στο λαιμο σου.

Κι αυτο παει σ ολους οσους αναπτύσσουν τετοιες ταχύτητες.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Μορε δικιο εχεις αλλα αυτες οι ταχητιτες δεν ειναι για πολα μετρα συνηθος.εκτος απο μερικους που παν σινεχεια ταπα!!!και κατι ακομα που πρεπει ολοι να καταλαβουμε!!το καθε αμαξι εχει τα δικα του ορια..ενα μικρο αμαξι με τελικι τα (160 180 200 π.χ.) δεν σιμενι πως επιδη ειναι (λιγα) τα χιλιομετρα κραταν τα αυτοκινητα!ελπιζω να καταλαβατε τι ενοω!!

Link to comment
Share on other sites

Συνέχισε εσυ να πηγαινεις με 264χλμ και ας ελπισουμε οταν γινει "το κακο" να μη παρεις κανεναν στο λαιμο σου.

Κι αυτο παει σ ολους οσους αναπτύσσουν τετοιες ταχύτητες.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Παντα μονος και χωρις κινηση

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχει δεν εχει κινηση φιλε μου, οι Ελληνικοί δρόμοι δεν ειναι για τετοιες ταχύτητες , ποσο μαλλον να το κανεις και επανηλειμμένα... Αλλωστε οταν πηγαινεις με τοσα πλησιάζεις τοσο γρηγορα τα προπορευόμενα αυτοκινητα , που αναλογως και τον δρομο, μπορει να τα δεις τελευταια στιγμη.

Τελοσπαντων σου ευχομαι να μεινεις ατσαλάκωτος !

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καραμαμά 1.6 είναι το παλιο τρολ ποντίκι Χρόνη!

Και θελει να πιστεψουμε οτι με 16αρι πατάει 230 χλμ!!

Ρε θα με πεθάνετε στα γέλια

Link to comment
Share on other sites

Guest Polakias TDI

Πάντως με Audi A4 1.6 101 άλογα είχα κάποτε πιάσει σε ευθεία (Βαρυμπόμπη) τα 210km/h & πήγαινε ακομα καποια λίγα χλμ. Μπορει & να ισχύει αν εχει τον πιο μετά κινητήρα με τα λίγα περισσότερα αλογα.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago , Passatoukos said:

Με το καινουργιο μοτερ 245 σε ευθεια και εδειχνε προθυμο να γυρισει στα 260 ανετα.

Χρήστο με φίλτρο πρόγραμμα το νέο μοτέρ 245  η μαμά ?  

ααα και κάτι άλλο τι πίεση δουλεύεις  over ?

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago , DubbeR_ChRoniS said:

230.....με 1,6 

230 με 1.6 μοτέρ ??? Χρόνη τι του έχεις ρίξει πάνω στο μοτερ και κεντάει έτσι ???

Link to comment
Share on other sites

Και για να μη με λετε τρολ... 

Σε ευθεια στο τσακιρ κεφι θα πιασει 200 σε γκρεμο εχω πιασει κοφτη με 5η καπου μεταξυ 215-220.

 

230 στην αρχη, 215 τώρα..

Αντε κατεβαίνεις σιγά σιγά.. χαχαα

Γινε ΣΣ να δούμε άσπρη μέρα!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.